Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πως να της πω οτι μου αρεσει

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100423 από themis17 στις 12 Μαΐου 2012, 12:18μμ

themis17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ειναι ενα κοριτσι απο το σχολειο,την ξερω 2 χρονια αλλα δεν καναμε καθολου παρεα μεχρι πριν κανα 2 μηνες.Ζητησα τον αριθμο της και μιλαμε συχνα..πολλες φορες σκεφτηκα να της πω οτι μου αρεσει αλλα δεν την εβρισκα ποτε μονη της και απο μηνυμα πιστευω πως δεν θα το εκτιμισει και θα πει οχι.Χθες στο σχολειο ολο με κοιτουσανε με τις φιλες της και μιλουσαν..σκεφτηκα να της ζητησω να βγουμε και πριν προλαβω να το πω προτειναν αυτες να βγουμε εγς ενασ φιλος και αυτη με μια φιλη,θα βγουμε την πεμπτη αλλα αγχωνομαι πολυ δεν ξερω πως να της πω οτι μου αρεσει..

Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100424 από themis17 στις 12 Μαΐου 2012, 12:31μμ

themis17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Βοηθηστε καποιος,κυριως τα κοριτσια να μου πουνε ποιος θα ηταν ο καλυτερος τροπος να της πω οτι μου αρεσει και θελω να κανουμε κατι!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100432 από butterfly123 στις 12 Μαΐου 2012, 3:42μμ

butterfly123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπόν εγώ έχω να σου προτείνω να της το πεις απλά ότι σου αρέσει και ότι θες να γίνει κάτι μεταξύ σας. Να είσαι άνετος και χαλαρός, ακόμα και αν σου πει όχι, τουλάχιστον θα συνεχίσετε να είστε φίλοι.
Εάν όμως δεν θες, μπορείς να επιδιώξεις να την γνωρίσεις ακόμα καλύτερα, να δεις εαν νιώθει και αυτή κάτι για εσένα...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #100434 από XalaraGr στις 12 Μαΐου 2012, 3:49μμ

XalaraGr

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ενα εχω να σου πω .. για να σας προτειναν να βγειτε λογικα της αρεσεις ;) Εγω λεω να μην πεις τιποτα οτι σου αρεσει κ.τ.λ.π απο την πρωτη φορα ! Παιξτο χαλαρος .. ας πουμε οταν θα περπατατε πανε κοντα της ακουμπησε την λιγο πες εισαι πολυ ομορφη σημερα.. χαμογελα ! Μετα την βολτα μιλα της και πετα της καμια σποντα και δν ειναι τιποτα να της πεις οτι σου αρεσει απο μυνημα ... Ελπιζω να βοηθησα :)
Αν σε καλυψα πατα μια αποδεκτη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100440 από themis17 στις 12 Μαΐου 2012, 4:47μμ

themis17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Ευχαριστω ρε φιλε,με βοηθησες αρκετα μπορω να πω.Αλλα οταν λες να πεταξω καμια σποντα(οπως?)..και εννοεις οτι αν κανω αυτα μετα αν της πω απο μηνυμα οτι μου αρεσει και θελω να βγουμε οι 2 μας δεν υπαρχει προβλημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100616 από XalaraGr στις 15 Μαΐου 2012, 8:48μμ

XalaraGr

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Θες να σου απαντησω η ειναι αργα ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100648 από themis17 στις 16 Μαΐου 2012, 3:59μμ

themis17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Φιλε ναι πες μου οσο πιο γρηγορα μπορεις γιατι αυριο το πρωι θα βγουμε!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100659 από Diapliktistis στις 16 Μαΐου 2012, 5:30μμ

Diapliktistis

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2012
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
ακουσε με θα της πεις ακριβως οπως το πες και σε μας θα πατε για καφε και λπ μετα θα της πεις παμε μια βολτα δυο μας? ναι θα σου πει αυτη θα πατε καπου μονοι σας και θα της πεις οτι εσθανεσαι και οτι την σκεφτεσαι συνεχια και γενικα οτι νιωθεις γ αυτην ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ !!!!! ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΗΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΦΤΙΛΑ!!!!! ΕΛΕΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟΙ ΤΑ ΜΗΝΗΜΑΤΑ για κανενα λογο απο μηνημα θα λεει ποσοοο κοοοοταααα και ποσο φλοροσ πεζει να σαι για να μην τολμας να της το πεις στα ισια ;) ακου σε με και δεν θα χασεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100661 από zifeis στις 16 Μαΐου 2012, 5:44μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
+1 στο διαπλικτιστη
ποτε απο μηνυμα ή απο τηλεφωνο
θα ξενερωσει στανταρ
και αν δεν ξενερωση αυτη ειναι λιγο ξευτιλα και για σενα

απλα να της κανεις ερωτησεις πχ τι της αρεσει για τα μαθηματα στο σχολειο, για μουσικη, ταινιες προτεινε της να πατε σινεμα
αφου αποδεκτηκε να βγειτε τοτε προφανως και σε γουσταρει
πανω απο ολα να εχεις αυτοπεποιθηση
μπορεις να την παρεις να περπατησετε μονοι σας και να της πεις οτι σου αρεσει και οτι θα ηθελες να ξαναβγειτε μονοι σας και να της προτεινεις να βγειτε την παρασκευη ή το σαββατο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100684 από themis17 στις 16 Μαΐου 2012, 8:59μμ

themis17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Συμφωνω απολυτα διαπλικιστη κι εγω αυτο πιστευω,γιατι μου το εχει πει κιολας οτι την μιλαω πιο πολυ απο μηνυματα και οι θελει να μιλαμε απο κοντα.Ζιφεις αυτο ακριβως σκεφτομουν να κανω...αν της πω αυριο ξερω γω να βγουμε μεθαυριο μονοι μας,μπροστα στους αλλους(οταν θα ειμαστε ολη η παρεα,να το πω ετσι ξεκαρφωτα)υπαρχει περιπτωση να την πειραξει?
Και σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες ρε παιδια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login