Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι άγγελοι: ξανθοί, γαλανομάτηδες, άτριχοι γκόμενοι. Οι δαίμονες: μαύροι, κακάσχημοι, τρομακτικοί και γύφτοι
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Επειγοντως βοηθεια(Γκομενικο)...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129102 από τρελο-κουνελακι στις 25 Ιουλίου 2014, 4:14πμ

τρελο-κουνελακι

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ειναι μια ωραια γκομενα η οποια εδω και αρκετο καιρο μιλαμε πολυ μαζι και μου εχει πει οτι της αρεσω,οπως της το εχω πει και εγω....και με ελεγε να βρεθουμε καμια φορα για κανενα καφε...1)την πρωτη φορα που της ζητησα να παω για καφε με ειπε οτι ειχε να παει στο γυμναστηριο(εκει παει οντως καθε μερα συγκεκριμενες ωρες) αλλα τις το ειχα πει οτι θα παω απο καιρο και με ειπε οκ...και οταν εφτασε εκεινη η μερα με λεει οτι εχει γυμναστηριο...οκ...2)την δευτερη φορα πηγα απο εκει επειδη ειχε κατι εκδηλωσεις και μου το προτεινε...και πηγα και επειδη δεν την εβρισκα ειπα την φιλη της οταν την δει να με παρει τηλ...δεν με πηρε τηλ με εστειλε ενα μνμ αργα ''παρε με τηλ'' ...και με ελεγε διαφορα πραγματα...και την λεω γιατι δεν με πηρες τηλ εσυ αφου σε ειπα οτι δεν εχω εγω καρτα και αρχισε και με ειπε τις δικαιολογιες...δεν ξερω αν ηταν αληθεια ή οχι αλλα γενικως λεει πολλες δικαιολογιες οταν δεν κανει κατι...και με λεει μου αρεσεις ακομη...και δεν ξερω τι να κανω...αν μπορειτε βοηθηστε με :\ (!)(!)(!)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129106 από pi8hkos97 στις 25 Ιουλίου 2014, 8:40πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Τί να σου πω τώρα, περίμενε να δεις τη συμπεριφορά της πώς θα εξελιχθεί και αν δεις ότι σε αποφεύγει κάντην με ελαφρά πηδηματάκια. Αν και μάλλον είναι συμπτώσεις, διότι αλλιώς θα σε είχε απομακρύνει αν δεν σε ήθελε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129115 από Giotiss στις 26 Ιουλίου 2014, 3:51μμ

Giotiss

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπορει να εχει βρει αλλο και με εμενα το ιδιο ειχε γινει γι'αυτο οσο κμπορεισ.απο κοντα και αμα δεισ και εχει αλλον αστην ...υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129134 από τρελο-κουνελακι στις 27 Ιουλίου 2014, 4:15πμ

τρελο-κουνελακι

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Απο οτι μου λεει αυτη λεει οτι με θελει ακομη και οτι της λειπω πολυ...και με λεει οτι ψανχει αγορια που εχουν καλο χαρακτηρα και οχι να παιζουν με τα αισθηματα της και να την θελουν μονο για πηδη**...αλλα εγω απλα πιστευω οτι με εχει ως εναλλακτικη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129135 από τρελο-κουνελακι στις 27 Ιουλίου 2014, 5:51πμ

τρελο-κουνελακι

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Απαντηστε σας παρακαλω....ααα αυριο επιστρεφει απο τις διακοπες τις,να την ζητησω να παμε για κανενα καφε οι δυο μας?? (16 ειμαι και αυτη 15)μιλουσαμε πολυ απο το φβ και με εχει πει οτι ειμαι ο χαρακτηρας της αλλα 2-3 φορες την εχω συναντησει επειδη ειναι απο αλλο χωριο...τι να την πω??
Υ.Γ δεν εχω εμπειρια απο σχεσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129198 από τρελο-κουνελακι στις 30 Ιουλίου 2014, 5:48πμ

τρελο-κουνελακι

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Θα την συναντησω το σαββατο...καμια συμβουλη για το τι να κανω,τι να πω ???(δεν την εχω ξανασυναντησει)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129272 από emilywilson στις 03 Αυγούστου 2014, 8:42πμ

emilywilson

μέλος από: 31/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
χωρις να θελω να σε στεναχωρησω ειναι σαν να σε χρησιμοποιει. λες και σε εχει ως δεδομενο. αν οντως θελεις να τηνκερδισεις την κοπελα, μια φορα που θα σου πει να βγειτε ή αν της το πεις εσυ για καποιο λογο την τελευταια στιγμη βρες κατι ,μια δικαιολογια του τυπου αχ καταλαθος το ξεχασα ή αργησε το λεωφοριο, κατι. ή να την στυσεις μια φορα ή να μην πας καθόλου και μετα την αλλη μερα ή την επομενη φορα που θα μιλησετε να εισαι πολυ ευγενικος και γλυκος μαζι της. και αυτο θα το κανεις εναλλαξ , δηλαδη μια φορα βρησκεις δικαιολογια , την αλλη λιωνεις γι αυτην . μια κρυο μια ζεστη. και ολα αυτα για να μην σε θεωρει δεδομενο! αυτα απο μενα , καλη τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129283 από τρελο-κουνελακι στις 03 Αυγούστου 2014, 6:58μμ

τρελο-κουνελακι

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ "emilywilson" για τις συμβουλες σου και θα προσπαθησω να τις αξιοποιησω :) αλλα πιστευω δεν αξιζει τον κοπο αυτη η κοπελα και πρεπει να παω για αλλη...γιατι χθες που ειχαμε κανονισει να βγουμε με λεει οτι μπορουσε μονο 10 λεπτα γιατι θα αφηνε μονη της την φιλη...ενω μετα που την ρωτησα που θα πανε και ετσι με λεει θα πανε σε ενα κλαμπακι και θα συναντησουν εκει τις φιλες τους...οποτε δεν ηταν μονη της η φιλη της...οποτε δεν απλα δεν αξιζει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129303 από emilywilson στις 04 Αυγούστου 2014, 1:19μμ

emilywilson

μέλος από: 31/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
τις προηγουμενες συμβουλες κρατα τες για την ζωη σου και στο μελλον! απο οτι καταλαβα εχεις αυτογνωσια της καταστασης. για αυτο επειδη κιολας δεν αξιζει και επειδη απο οτι φαινεται εκμεταλλευεται τους ανθρωπους γυρω της και στην περιπτωση αυτην εσενα πες το της. με επιχειρηματα υποστηριξε την γνωμη σου και φυγε με το κεφαλι ψηλα σαν κυριος! και να της πεις πως το να εκμεταλλευσαι ανθρωπους δεν ειναι μαγκια , ειναι αυτοταπεινωση!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129317 από τρελο-κουνελακι στις 05 Αυγούστου 2014, 3:36πμ

τρελο-κουνελακι

Εικονίδιο
μέλος από: 25/7/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
''emilywilson'' σε ευχαριστω παρα πολυ εισαι πολυ καλος ''φιλος''...σε ευχαριστω για ολα και ευχομαι να πανε ολα καλα σε εσενα και στην ζωη σου :) τις ευχαριστιες μου απο εμενα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login