Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η Lilla τρώει φρίκες!
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Μου αρεσει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129782 από IDK_IDK στις 26 Αυγούστου 2014, 3:58μμ

IDK_IDK

μέλος από: 26/8/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έχω ενα πολύ σοβαρό πρόβλημα... Φέτος αλλάξαμε προπονητη στην ομαδα μπασκετ.Το θέμα είναι οτι μου αρέσει παρα πολύ κ την σκέφτομαι συνέχεια.Να πω οτι δεν μ έχει ξανασυμβεί να μου αρέσει κάποια τόσο μεγαλύτερη γυναίκα. Επίσης έχω αποδεχτεί απο χρόνια πως είμαι bi(είμαι κοπελα).Τώρα είμαι 17.

Τι να κάνω;
Θα το ξεπεράσω;
Είναι απλα μια φαση;

Απάντησε πλιζ....
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #129896 από ScandalousAngel στις 31 Αυγούστου 2014, 12:49πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καμια φορα στην φαση της εφηβειας εχουμε την ταση να θαυμαζουμε και να ''κολλαμε'' με τους ανθρωπους που μας προσφερουν γνωσεις και ασκουν επιρροη πανω μας. Ειναι φυσιολογικο και θα το ξεπερασεις. Εχω βρεθει και εγω στην ιδια θεση με καθηγητη μου. Τωρα δεν ξερω πια ειναι η σχεση σου με την προπονητρια, αν σου εχει δωσει δικαιωματα και ποσα χρονια διαφορα εχετε. Το πιο πιθανο ομως συμφωνα με την δικια μου εμπειρια ειναι οτι αργα η γρηγορα θα το ξεπερασεις, θα βρεις καποιο αλλο ατομο κτλ. Ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129935 από IDK_IDK στις 31 Αυγούστου 2014, 10:55μμ

IDK_IDK

μέλος από: 26/8/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ,με βοηθήσες αρκετά μπορω να πω.Η αλήθεια είναι πως δεν έχει δώσει δικαιώματα αν εξερεσεις αυτό που χτυπας τον άλλον στον πισινό. Επειτα,έχουμε 22 χρόνια διαφορά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login