Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πνευματική ιδιοκτησία: Ένα λάθος επίθετο για ένα λάθος ουσιαστικό.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Διλημμα..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130841 από Marilyn S στις 22 Οκτωβρίου 2014, 1:15μμ

Marilyn S

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας! ειμαι καινουρια στο φορουμ, αλλα χρειαζομαι την βοηθεια σας, και τις αποψεις σας. Λοιπον, ειχα σχεση 2 χρονια. Κατα την διαρκεια της σχεσης μου, παρατηρησα να με κοιταζει σε ενα μπαρ ενα παιδι. με εκανε αντ στο φεισμπουκ, με σκουντουσε κιολας αλλα εγω ως ερωτευμενη δεν ανταποκριθυκα. τον φεβρπυαριπ ομως εγω χωρισα κ υστερα τν ιουλιο εκεινο το παιδι μου εστειλε μνμ να βρεθιυμε. επειδη ομως δεν τον ηηερα κλ ημουν λγ διστακτικη γτ ηθελε να παμε μονοι μας για ποτο. τελικα ακυρωθηκε γτ δουλευε. μου ειχε ζητησει ομως τον αριθμο μου. μου εστειλε λιγες μερες αργοτερα αλλα κτ παιζοταν με ενα αλλο παιδι κ δεν τ απαντησα. κ λγ μερεςς αργοτερα τα ξαναβρηκα με το αγορι που τα ειχα 2.5 χρονια. τν χωρισα ονωςπριν 1.5 εβδομαδα κγτ αντιληφθηκα οτι μου περασε ο ερωτας αλλα τν αγαπω πολυ. εχω αρχισει ομως κ σξεφτομαι εντονα το αλλο παιδι. τον θελω. μ'αρεσει . αλλα τι να κανω; πηγαμε γ καφε εκει π δουλευει αλλα δεν τν.πετυχα. τι λετε να κανω; να τ στειλω; αν δεν μ απαντησρι; αν δεν με θελει πλεον; εμενα μ αρεσει. τι θα κανατε εσεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130848 από panagiotiC στις 23 Οκτωβρίου 2014, 2:29μμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Στην ζωη οταν θελεις κατι πολυ τολμας και δεν λογαριαζεις τιποτα,οποτε στειλτου.Δεν εχεις να χασεις τιποτα,στειλτου τωρα μην σου μεινει απωθημενο μετα,το χειροτερο πραγμα ειναι αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130852 από Marilyn S στις 24 Οκτωβρίου 2014, 9:19πμ

Marilyn S

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σορρυ για τα ορθογραφικα αλλα εχει προβλημα το κινητο μου. σ'ευχαριστω για την απαντηση σου. λες ε; τοσο καιρο δεν ειχα καταλαβει τιποτα. και ξαφνικα οταβ τον ειδα αλλαξαν ολα για εκεινον. ειμαι ντροπαλη ομως.. θελω να ναι θετικος μαζι μου.. :( εκτος απο του να του στειλω εχετε καμια αλλη ιδεα για να του δειξω οτι.μ αρεσει πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login