Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τσόντες μόνο στα περιοδικά και με τις χίλιες προφυλάξεις—μέσα στη μπλούζα και από μακρινό περίπτερο
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

δεν ξερω τι να κανω!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134181 από Stella_22 στις 30 Ιουνίου 2015, 8:41μμ

Stella_22

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας.. Πριν απο καιρο ειχα παει με τον αδερφο μου σε ενα τραπεζι και εκει ενας φιλος του ειχε πιει(οχι τοσο πολυ ωστε να μεθυσει)και μου ειπε να βρεθουμε αλλα εγω δεν εκανα ποτε καποιο βημα αλλα ουτε κι αυτος..μετα απο καποιους μηνες και ενω βρεθηκαμε τυχαια στην ιδια παρεα ειχε πιει(ξανα)και μου την επεφτε..παλι ομως δεν εγινε καποιο βημα και απο τις δυο μεριες μεχρι που του εστειλα μηνυμα και μου ειπε οτι ειχε καταλαβει πως μου αρεσει και μου ειπε να βρεθουμε αλλα επειδη καταλαβα οτι δεν του αρεσα δεν ξανα προσπαθησα τιποτα! το προβλημα μου ειναι οτι εχουμε διαφορα ηλικιας(εγω 16 αυτος 23)και τον θελω πολυ αλλα δεν ξερω τι να κανω..τι μου προτεινετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134188 από nonreligius στις 30 Ιουνίου 2015, 11:46μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Βγες μαζί του να το χαρείς αλλά για σοβαρή σχέση εγώ προσωπικά δεν θα πήγαινα με τόσο μικρότερη. Η διαφορά ηλικίας είναι μεγάλη, αλλά αυτά πάλι είναι γούστα. Διασκέδασέ το καλύτερα και μετά πας για άλλα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134209 από AnnaMaria στις 01 Ιουλίου 2015, 11:52μμ

AnnaMaria

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αφού και αυτος έδειξε λιγο ενδιαφέρον και σ αρεσει και εσενα τοτε προσπάθησε το δεν εχεις κατι να χάσεις ναι μεν θα συμφωνήσω οτι η διαφορα ειναι μεγαλη και εχετε διαφορετική καθημερινότητα αλλα και εγω στην ηλικία σου ήμουν οταν εκανα την πρωτη μου σχεση και ειχαμε διαφορά ηλικια 6 χρονια αλλα ειμουν/με πολυ ερωτευμένη και το προσπάθησα και ειμαστε 4 χρονια μαζι και μένουμε στην πολη π πέρασα οταν έδινα πανελλήνιες . Ποτε δεν ξερεις τι θα σου τύχει προσπάθησε το και καλη τύχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134214 από Stella_22 στις 02 Ιουλίου 2015, 1:25μμ

Stella_22

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(AnnaMaria@01 Ιουλίου 2015)
Αφού και αυτος έδειξε λιγο ενδιαφέρον και σ αρεσει και εσενα τοτε προσπάθησε το δεν εχεις κατι να χάσεις ναι μεν θα συμφωνήσω οτι η διαφορα ειναι μεγαλη και εχετε διαφορετική καθημερινότητα αλλα και εγω στην ηλικία σου ήμουν οταν εκανα την πρωτη μου σχεση και ειχαμε διαφορά ηλικια 6 χρονια αλλα ειμουν/με πολυ ερωτευμένη και το προσπάθησα και ειμαστε 4 χρονια μαζι και μένουμε στην πολη π πέρασα οταν έδινα πανελλήνιες . Ποτε δεν ξερεις τι θα σου τύχει προσπάθησε το και καλη τύχη.

κι αν τωρα εχει στματησει να ενδιαφερεται;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134216 από AnnaMaria στις 02 Ιουλίου 2015, 4:38μμ

AnnaMaria

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εε δεν θα το μάθεις αν δεν τον ξαναδείς μπορείς να προτείνεις εσυ στον αδελφό σου να ξαναβγείτε ολοι μαζι για να εχεις αυτην την ευκαιρία και θα δεις αν σ κάνει κίνηση τοτε κάνε και εσύ δείξε και εσυ οτι ενδιαφέρεσαι και θα μπουν ολα σε μια σειρά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login