Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Έναν ενήλικα δεν τον ρωτάμε ποτέ γιατί και πώς... αλλά πού και πότε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τι να συζητάω με μια κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134879 από Mordekaiser στις 28 Αυγούστου 2015, 4:20πμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.. ειμαι 20 χρονων και εχω ενα προβλημα.. ενω γενικα οταν μιλαω με μια κοπελα η ξεκιναω την κουβεντα τα παω καλα .. μετα απο καμια βδομαδα ξεκιναω να βαριεμε και να μην εχω αλες ιδεες σχετικα με το τι να συζηταω μαζι της.. πειτε καμια γνωμη.. τα γνωστα ρωτα τι μουσικη ακουει και αυτα υποτιθετε τα ξερω εφοσον θα τα μαθω τις πρωτες μερες.. λοιπον ακουω γνωμες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134904 από Mordekaiser στις 29 Αυγούστου 2015, 2:48πμ

Mordekaiser

Εικονίδιο
μέλος από: 10/1/2013
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Τιποτα ρε παιδια? αντε πειτε καμια ιδεα.. μου τελειωνουν και τα μηνυματα.. :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135072 από Άγρυπνος στις 19 Σεπτεμβρίου 2015, 10:59μμ

Άγρυπνος

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2007
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Η γυναίκα αξιοποιεί την επικοινωνία ως τρόπο σύνδεσης. ΔΕΝ εχει καμία μα καμία σημασία το περιεχόμενο της συζητησης, σημασία έχει η αισθηση ότι είστε μαζί και νιώθει ότι ενδιαφέρεσαι γι αυτή. Απο μόνη της η επικοινωνία ικανοποιεί μία γυναίκα καθώς της αρέσει να μοιράζεται σκέψεις και απόψεις και συναισθήματα.
Μη μασάς, απλως πες κάτι και θα ακολουθήσει, ακόμα και εάν πιστεύεις οτι αυτο που θα πεις ειναι σαχλαμάρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #135074 από ScandalousAngel στις 20 Σεπτεμβρίου 2015, 6:29μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν εχετε χημεια και γουσταρετε πολυ ο ενας τον αλλο, θα εχετε παντα κατι να συζητατε. Το νοημα ειναι να βρισκεται ο ενας τον αλλο ενδιαφερον. Τωρα αν ειναι μονο για τη φαση και δεν παει σοβαρα καποια στιγμη μετα απο τα κλισε που ρωταμε πχ τι μουσικη ακους, τι σου αρεσει σε μια γυναικα κτλ θα γινεται και οι δυο βαρετοι γιατι απλα το κανετε για τυπικους λογους. Προσπαθησε να δειξεις ενδιαφερον γενικα για την προσωπικοτητα της ακομα και για την οικογενεια της. Ανοιξε τον εαυτο σου πες της για διαφορες εμπειριες της ζωης, οποιες κι αν ειναι αυτες, ακομα και για προηγουμενες σχεσεις σου (με μετρο...). Προσεξε ομως να ανοιχτεις μονο αν ενδιαφερεσαι πραγματικα και την βλεπεις και σε βλεπει σοβαρα. Ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login