Στείλε λεφτά στο ftou.gr
24 ώρες έχει η μέρα, 24 μπύρες έχει το καφάσι. Σύμπτωση;
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Χωρισμος και επιστροφη?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137046 από aloutos στις 25 Μαΐου 2016, 6:38μμ

aloutos

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καλησπερα σας,

Αν δειτε και προηγουμενα ποστ μου θα διαπιστωσεται πως ειχα καποια θεματα με την κοπελα μου..για να μην τα πολυλογω πριν 2 μερες μιλησαμε και αυτη ηθελε να χωρισουμε, και εγω ηθελα να την χωρισω γιατι τον τελευταιο καιρο ενιωθα οτι ημουν σε μια σχεση και ημουν μονος μου ... Τελοςπαντων το θεμα ειναι οτι η πρωην κοπελα μου εχει κανει παραααααααααα πολλες μα##$%ες και χοντρες μαλιστα (δεν εννοω να κανει κατι με αλλον) απλα ηταν κινησεις που δειχνανε για το ποσο μειωνεκτικα μπορει να με κανει να νιωσω.. μεταξυ μας υπηρχε..πολυ ερωτας και πολυ αγαπη δεν εχω ποτε ξανανιωσει ετσι ουτε εγω ουτε αυτη στην πορεια διαλυθηκαν ΟΛΑ ! εγω ειμαι ακομα ερωτευμενος μαζι της οτι και να μου εκανε μπορω να τα αφησω πισω μου την θελω πολυ, αυτη ομως οχι ειπε θελει να χωρισουμε γιατι ολο αυτον τον καιρο δεν νιωθει καλα θελει να βρει τον εαυτο της και οτι εχει χασει το ενδιαφερον της για μενα, εχει καταλαβει οτι εκεινη φταιει σε μεγαλο βαθμο και λεει πως μου αξιζει κατι καλυτερο... εχουμε περασει τοσα πολλα δεν μπορεσα να την αφησω ετσι να φυγει και της ειπα ας κανουμε διαλλειμα οσο καιρο θες, δεν θελω να παρω το ρισκο και να γκρεμιστουν ολα γιατι με ξερω και ειμαι σιγουρος πως δεν θα γυρισω πισω μετα.. και μου δεχτηκε λεγοντας μου "ενταξει δεν θα μιλαμε καθολου ομως" και επισης δεν ειναι σιγουρη για το αν θα ξανακανουμε κατι μαζι πιο μετα..μου ειπε ομως οτι θα ειμαι παντα αυτος που θα θελει να παντρευτει και οτι γενικα θα με θελει παντα..με ειχε ρωτησει κιολας αν στο μελλον θα ηθελε να ξαναμαστε μαζι αν τυχει ..και της ειπα εξαρταται

Τελοςπαντων οπως και να χει τωρα ειμαστε σε διασταση το θεμα μου εμενα ειναι οτι απο οτι βλεπω σε φωτο κτλπ καλοπερναει αυτη.. σε εσας τις γυναικες η στεναχωρια σας πιανει πιο μετα οταν σας λειψουμε? Επισης υπαρχει περιπτωση να ξανγυρισει μεχρι το καλοκαιρι? ή μηπως ηταν δικαιολογιες ολα αυτα για να μεινει μονη της , εκεινη την μερα κλαψαμε πολυ και οι 2 , επισης ειναι αρκετα εγωιστρια ωστε να πει αυτα που θελει μερικες φορες...οταν βρισκομαστε εγω νιωθω οτι νιωθει για μενα πραγματα..οταν ειμαστε μαζι νιωθω την αγαπη της..ολα τα προβληματα δημιουργουνται οταν χωριζομαστε..

Υ.Γ : εγω ημουν παντα ο αντρας που τις τα δινε ολα δεν της εδωσε ποτε καμια αφορμη να αμφιβαλλει για μενα ημουν 100% εκει παντα, δεν της ειχα δωσει ποτε το αισθημα της ανυσηχιας να φοβαται να μη με χασει κτλπ.. οσο και να ζηλευε νομιζω με θεωρουσε πολυ δεδομενο και αυτο ισως ναταν εμενα το λαθος μου + οτι μεναμε σε διαφορετικες πολεις λογω σπουδων κοντα μεν..αλλα παλι δεν βρισκομασταν τοσο συχνα 1-2 φορες τη βδομαδα για λιγες ωρες

σορρυ για το τεραστιο ποστ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137054 από aloutos στις 28 Μαΐου 2016, 6:10μμ

aloutos

Εικονίδιο
μέλος από: 2/1/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
κανενας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137055 από aglina στις 28 Μαΐου 2016, 9:56μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Δεν μπορώ να σου πω κ πολλά αλλα απο το τίποτα κάτι ειναι. Στο αν θα ξανά γυρίσει ή όχι , πριν ή μετά από το καλοκαίρι δεν νομίζω ότι μπορεί να στο απαντήσει κάποιος. Εγω πιστεύω ότι καλύτερα ειναι να προχωρήσεις παρα κάτω. Απο την στιγμή που δημιουργήθηκαν κάποια προβλήματα πιστεύω ότι θα ξανά γίνουν. Το αν ξαναγίνει κάτι μεταξύ σας άστο στην τύχη. Με το να το παλεύετε τώρα δεν θα καταφέρετε κάτι , τουλάχιστον από ότι πιστεύω εγώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login