Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η δυνατότητα να ρίχουμε το φταίξιμο στους άλλους, λέγεται ομαδική δουλειά.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Δεν δέχεται να συναντηθούμε

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137537 από maria27 στις 28 Ιουλίου 2016, 3:50μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Λοιπον τα χω με ενα αγορι εδω και 5 χρονια και ειναι 11 χρονια μεγαλυτερος. Εχω υποψιες οτι τα εχει με αλλη λογω διαφορων φωτογραφιων στο facebook μαζι της, τις οποιες ομως δεν βαζει στην αρχικη του για να μην τις δω. Επισης μου εχει πει διαφορα ψεματα οπως οτι θα παει σαββατοκυριακο καπου με φιλους του αλλα το ιδιο σαββατοκυριακο ειδα τον ενα φιλο του στο κεντρο. Εχω να τον δω πριν το Πασχα και προσπαθω να τον συναντησω για να μιλησουμε αλλα παντα κατι εχει ή θα πηζει στην δουλεια ή θα λειπει για διακοπες. Δεν του χω πει τιποτα απο τα μηνυματα και συνεχιζουμε να μιλαμε κανονικα αλλα τον τελευταιο μηνα ειναι πολυ αδιαφορος και μονο εγω στελνω που και που για να μαθαινω νεα του.Τι να κανω; Πως θα τον συναντησω να του μιλησω να δω τι τρεχει; Να τον παρατησω και να φυγω χωρις να πω τιποτα; Θελω να μαθω την αληθεια ομως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137538 από Levathian στις 28 Ιουλίου 2016, 7:28μμ

Levathian

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2016
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Παρατησετον, απο την στιγμη που μονο εσύ επικοινωνεις και αυτος δεν μπαινει κ αν στο κοπο να επικοινωνησει μαζι σου σημαινει οτι δδεν ενδιαφερεται, και μην ακουσω δουλευει και τετοια γιατι και η κουτση μαρια εχει 5-10 λεπτα να αφιερωσει στο να επικοινωνησει με καποιον που τον αγαπάει, αστον και αν ειναι θα πάρει αυτος, οταν πάρει ριξτου ενα κραξιμο και τέλος. Το να θες να μιλήσεις και να σε αγνοει κλπ ειναι παιδιαριστικα πράγματα.. η ειναι αντρας η παιδακι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137539 από maria27 στις 29 Ιουλίου 2016, 1:55πμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Δικιο εχεις. Απλα δεν λεει να εξαφανιστω και να ληξει μια σχεση 5χρονων χωρις καν να το χουμε συζητησει. Και δεν θελω να του τα πω με μηνυματα γιατι θα τα διαβασει απλως και δεν θα παρω ποτε απαντηση. Θελω να του τα πω απο κοντα να δω την αντιδραση του και να μου εξηγησει γιατι το εκανε. Και ποιος μου λεει βασικα οτι θα στειλει? Μπορει να μην στειλει ποτε. Μεθαυριο φευγει για διακοπες και θα φυγω και εγω και θελω να λυθει να ξεμπερδευω. Δεν θελω να παω διακοπες και να τον σκεφτομαι ή να σκεφτομαι οτι ειναι διακοπες με την αλλη και με κοροιδευει. Θα δοκιμασω αλλη μια φορα αυριο να του πω να βγουμε αλλα αν αρνηθει παλι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137542 από aglina στις 29 Ιουλίου 2016, 10:54πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Γεια σου!
Συγγνώμη αλλα απο ότι διαβάζω η σχέση σας έχει τελειώσει ήδη. Τι ζευγάρι είστε απο την στιγμή που έχετε να βρεθείτε τόσο πολύ καιρό (αφοτ δεν διάβασα κανένα θέμα απόστασης). Αμα ήθελε θα σου έστελνε κ αυτός. Εγώ πιστεύω πως δεν πάει άλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137543 από maria27 στις 29 Ιουλίου 2016, 12:47μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Ναι αλλα απο τα μηνυματα μιλαει σαν να μην τρεχει τιποτα. Και απο παλια δεν βρισκομασταν συχνα. Δηλαδη εχουμε ξανακανει να βρεθουμε 1-2 μηνες αλλα ποτε τοσο πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137673 από maria27 στις 18 Αυγούστου 2016, 6:28μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Πριν λίγο σιγουρεύτηκα τελικά οτι με απατάει και ενώ ήμουν υποψιασμένη με έχει πιάσει πανικός. Μου είχε πει ότι θα πήγαινε διακοπές με τους γονείς του Κρήτη. Όσο ήταν Κρήτη δεν μου στελνε καθόλου και μόνο όταν του στελνα εγώ μιλούσαμε λίγο. 'Όταν τον ρωτούσα πότε γυρνάει δεν απάνταγε και κάπως έτσι τελείωνε η συζήτηση. Σήμερα μιλήσαμε και μου είπε ότι είναι ιθάκη έτσι στα ξαφνικά. Τον ρώτησα πως προέκυψε αυτό και με ποιους πήγε αλλά μάλλον το διάβασε και βγήκε και είπε να το αφήσει αδιάβαστο.
Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ειλικρινά. Νιώθω ότι τώρα είναι με την άλλη διακοπές και με κοροιδεύει και εγώ είμαι εδώ και κλαίω. Τι μπορώ να κάνω που ξέρω ότι με απατάει? Να του ζητήσω να βγούμε μόλις γυρίσει? Αλλά έχει δείξει ότι δεν θέλει να με δει. Αν εξαφανιστώ και δεν του μιλήσω ποτέ φοβάμαι ότι δεν θα μπορέσω να το ξεπεράσω χωρίς να έχω μια εξήγηση και δεν θα το αντέξω να μην του μιλήσω ξανά.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137686 από aglina στις 19 Αυγούστου 2016, 10:24μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου!
Απλά το αγόρι σε κοροϊδεύει κ εσύ κάθεσαι. Στο ξανά είπα ξεχνα τον. Δεν έχει νόημα να ασχολησε άλλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137695 από maria27 στις 21 Αυγούστου 2016, 5:04μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Μου ειπε τελικα οτι ειναι με κατι φιλους του αλλα ειδα απο το ινσταγκραμ οτι αυτοι οι φιλοι του δεν ειναι ιθακη τωρα οποτε μου λεει ψεματα. Δεν του χω ξαναστειλει και ουτε σκοπευω αλλα λογικα οταν γυρισει θα
στειλει. Πως να τον χωρισω? Να του πω οταν μου στειλει οτι θελω να βρεθουμε και να του τα πω ολα ή να μην του απαντησω ποτε ξανα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137748 από JoWilson στις 27 Αυγούστου 2016, 3:01μμ

JoWilson

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
Αν σε πάρει θα είναι απο εγωισμό.

Αν θες να τον διαλύσεις θα του πείς οτι ήταν αρκετά ελλιπής... και λίγος. Θα του πεις οτι τωρα είσαι με κάποιον άλλον που ουτε ψεμματα σου λέει ουτε κάνεις αιτηση για να τον δεις.

Αν του τα πεις κατα λέξη οι πιθανότητες να συρθει πίσω σου ειναι πολλες περισσότερες.

Αν και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να τον δεχτεις πισω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137755 από Bluejack στις 28 Αυγούστου 2016, 12:56μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Go away of him..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login