Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Γεια σας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138146 από Catcat στις 26 Οκτωβρίου 2016, 3:03μμ

Catcat

Εικονίδιο
μέλος από: 26/10/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας λοιπόν είναι ένα αγορι που μου αρέσει αλλά έχει κοπέλα σήμεραήρθε στο σχολείο μου και κιταζομασταν πολυ και γενικά και έξω κοιταζόμαστε συνέχεια τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138151 από Ana-menos στις 26 Οκτωβρίου 2016, 9:55μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου...
Καταρχας την επομενη φορα να βαζεις καλυτερο τιτλο που να εχει σχεση με το θεμα που γραφεις γιατι θα στην πει ο Admin.
Τωρα για αυτο που αναφερες δεν εχω και πολλα να σου πω...εφοσων εχει κοπελα σημαινει οτι εχει και καποια σχεση οποτε φροντισε να μην μπεις εμποδιο γιατι θα φταις εσυ μετα. Αν παλι σαρεσει τοσοοοο πολυ το αγορι μπορεις να περασεις απο μπροστα του (και καλα τυχαια) για να δεις αν θα σου μιλησει , η στην τελικη βρες μια αφορμη και μιλα του για κατι ακυρο η καντου μια ερωτηση.
Η δικη μου αποψη ειναι παντως να μην κανεις κατι γιατι εκεινος απλα μπορει να εχει το στυλακι να κοιταει κοπελες, και δεν ειναι τοσο καλο να μπαινεις αναμεσα στα ζευγαρια και να τρως ολο το χρεωμα εσυ στο τελος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login