Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
A)bort, R)etry, I)gnore, V)alium?
Σάββατο, 4 Μαΐου

η μάνα μου είναι ΗΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #87762 από dimitris1997 στις 22 Οκτωβρίου 2011, 11:05μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
λοιπόν είμαι 15 και η μάνα μου με παίρνει ΟΛΗ την ώρα τηλέφωνο, και ρωτάει που είμαι και με ποιόν, ποιος είναι αυτός που είμαι μαζί... σχεδόν με όποιον κι αν είναι άσχετα αν τον ξέρει ή όχι, λέει ότι είναι κατακάθι της κοινωνίας και ότι έμπλεξα με παρέες, επειδή βγαίνω κάθε μέρα και νομίζει πως δεν διαβάζω ... ειδικά αν είμαι με ΦΙΛΗ, όχι γκόμενα, ΦΙΛΗ, εκεί είναι το άκυρο, νομίζει πως τα έχουμε, όποια και αν είναι, της εξηγώ ότι είμαστε ΦΙΛΟΙ, λέει ότι τα έχουμε και ότι θα μπλέξω και αλλά.... αυτό κάθε μέρα...
ΕΛΕΟΟΟΟΟΣΣΣΣ!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #87763 από Webmaster στις 22 Οκτωβρίου 2011, 11:33μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συγχαρητήρια, υφίστασαι κακοποίηση. Περισσότερα για το θέμα

Ειδικά εκεί που λέει 2.5.1 Ενδείξεις ψυχολογικής βίας "(ζ) Η υπερπροστατευτική και κτητική συμπεριφορά ενός γονέα που δεν επιτρέπει στο παιδί να έχει φυσιολογική επαφή και δραστηριότητα με τους φίλους του."

Τώρα ξέρεις και μπορείς να λάβεις τα μέτρα σου.

Επίσης η κατάσταση θα χειροτερέψει και θα σε καταδιώκει ακόμα και όταν μεγαλώσεις δηλαδή θα έχει πρόβλημα με την κοπέλα και αργότερα με τη γυναίκα σου.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87764 από dimitris1997 στις 22 Οκτωβρίου 2011, 11:46μμ

dimitris1997

banned
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 270 αποδεκτές 0
αχα δεν το σκεφτικα καθόλου πραγματικά αυτό...
και με την κοπέλα μου έχω είδη πρόβλημα από την μάνα μου, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login