Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι άγγελοι: ξανθοί, γαλανομάτηδες, άτριχοι γκόμενοι. Οι δαίμονες: μαύροι, κακάσχημοι, τρομακτικοί και γύφτοι
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Μπαζισμός και μακαντονισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50597 από Webmaster στις 27 Σεπτεμβρίου 2008, 7:42μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Φίλοι μας, κυρίως 13-18 χρονών, με απορίες για πράγματα που πρώτη φορά αντιμετωπίζουν, ξεπερνούν το δισταγμό τους και αφιερώνουν 10-20 λεπτά για να γραφτούν μέλη και να εκφραστούν. Αυτό που τους βασανίζει μπορεί να έχει να κάνει με το σεξ, τις σχέσεις τους, την καθημερινότητά τους ή τη μουσική που ακούν.

Ο τρόπος που θα εκφραστούν, μπρορεί να μην είναι τέλειος. Και παρόλο που δε δεχόμαστε κεφαλαία ή greeklish στο φόρουμ για λόγους πρακτικούς και τεχνικούς, παρακαλώ έχετε υπόψη ότι δε δεχόμαστε ούτε αυτούς που γράφουν σε σωστά ελληνικά να θίξουν και να μειώσουν τον άλλο που γράφει greeklish!

Μπάζε λαϊτγίαρ και μακαντόνιε, δεν είστε moderators σ'αυτό το site για να το συντονίζετε. Θεωρώ ότι με τις παρεμβάσεις σας εμποδίζετε την άνετη έκφραση των άλλων και γι' αυτό σας αποκλείω από το ftou.gr


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51487 από Vanity στις 31 Δεκεμβρίου 2008, 8:04μμ

Vanity

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2008
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
webmaster έχεις πλάκα.
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #51493 από PrigkipiSsa στις 01 Ιανουαρίου 2009, 9:32μμ

PrigkipiSsa

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2008
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Απο οτι εχουμε καταλάβει ολοι στο site αυτο ολοι εχουμε αρκετες αποριες γυρω απο το θεμα του σεξ.
Εγω αυτο το αντιμετωπιζω ως ελειψη ενημερωσης του καθε ενα απο μας γυρω απο το θεμα,το οποιο πλεον δεν φροντιζουν αρκετα στα σχολεια..
δεν λεω να μασ βαζουν να βλεπουμε τσοντες,αλλα τουλαχιστο να αφιερωνουν καμια ωριτσα για να δινουν την σωστη ενημερωση
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54198 από Doctoras στις 05 Σεπτεμβρίου 2009, 5:39μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
WEBMASTER θα σοθ πω κατι εγω ειπα απλα την γνωμη μου σε εναν για κατι που ρωταγε! Αμα ψαξεις στα πμ μου θα καταλαβεις ..Δεν σου το λεω για να σκασεις μπαν σε κανεναν απο τους δυο μας αλλα το μονο που θελω να σου πω ειναι οτι παρασυρθηκα λιγο και ζητο συγνωμη!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login