Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Οικογένεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129079 από phillip_bekios στις 23 Ιουλίου 2014, 2:13πμ

phillip_bekios

banned
μέλος από: 30/5/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ρε παιδια ο πατερας μου συμπεριφερεται στην μανα μου σαν να μην ειναι τιποτα και ολη την ωρα της φωναζει ενω αυτη δεν εχει κανει τιποτα. εγω ξερω η μαμα μου δεν δινει ποτε δικαιωματα για φασαριες. του κανει ολα τα χατηρια δεν του λεει σε τιποτα οχι(νομιζω τον φοβαται) ενω αυτος δεν υπολογιζει τιποτα. γινεται πολυ καιρο αυτο το πραγμα και μπροστα στα παιδια τους και την μικρη μου την αδερφη η οποια δεν ειναι καλο να βλεπει τους γονεις να καυγαδισουν, ενω και εγω ενταξει τα καταπινω αλλα δεν μου αρεσει νιωθω ασχημα που ο πατερας να φωναζει στη μαμα.. εγω πιστευω το καλυτερο θα ηταν να χωρισουν γιατι δεν μπορω να βλεπω την μαμα μου να στεναχωριεται που της φωναζει αλλα νομιζω πως η ιδια φοβαται να κανει κατι τετοιο μηπως ο μπαμπας δρασει βιαια ή μηπως δεν θελει να στεναχωρισει εμας.. δεν ξερω τι να πω και εγω ο πατερας μου παντως ειναι ενας μ** και μισος γιατι δεν ξερει πως να συμπεριφερεται, να τον πλακωσω θελω :)(χωρις παρεξηγηση)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129080 από GiannakosBAcK στις 23 Ιουλίου 2014, 2:41πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

:/ είναι δύσκολη η κατάσταση σου δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα ούτε έχεις και πολλές επιλογές εγώ αυτό που θα σου πρότεινα αν δεν το κάνεις ήδη να συμπαραστέκεσαι όσο μπορείς στην μητέρα σου και πραγματικά αν διαπιστώσεις πως ο πατέρας σου αντιδράσει υπερβολικά βίαια(σωματικά κυρίως σε εσάς τα παιδιά ή την μητέρα σου..) και ειδικά αν το κάνει επανειλημμένα ίσως θα έπρεπε να αναφερθείς σε κάποιον οργανισμό ή κάποιον κοντινό σου άνθρωπο και προτού κάνεις οτιδήποτε συζήτησε το με κάποιον της εμπιστοσύνης σου... ελπίζω να βοήθησα

αν σε βοήθησα κάνε αποδεχτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129083 από InvalidPerson στις 23 Ιουλίου 2014, 10:49πμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
1)Σιγουρέψου ότι δεν είναι σε επήρεια (ναρκωτικών ή ποτών)
2)Η μητέρα σου είναι οικονομικά ανεξάρτητη και μπορεί να τον χωρίσει???
3)Συζήτησέ το με τη μητέρα σου και πες της αν γίνεται να του πάει λίγο κόντρα ώστε να τη χτυπήσει και εσυ να κρύψεις μια κάμερα κάπου και να τραβάς βίντεο τη σκηνη ...και ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ....Ακούγεται λίγο τραβηγμένο αλλά αν είναι τόσο μαλάκας μπορεί μετα να ξεσπάσει πάνω σας ή στην αδερφή σου....
4)Ψάξε καλά στο σπίτι σου για ναρκωτικά...Στην περίπτωσή σου θα έψαχνε κανείς για σακουλακια κοκαϊνης όπως στην αρχή του άρθρου
και πιπες σισα(το χειρότερο ναρκωτικό εβερ που "ανακαλύφθηκε" στην Ελλάδα της κρίσης(2 ευρώ η δόση) και βγαίνει από ....πόλους μπαταρίας αυτοκινητων....αν βρεις αυτό ο τύπος τελείωσε....
Δε ζητάω αποδεκτή γιατί τα έχω νιώσει ....Αλλά σε πολύ πιο χαλαρό... (μόνο τσακωμοί αλλά ήμουν 6 χρονών)...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129090 από pi8hkos97 στις 24 Ιουλίου 2014, 8:06πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Έγραψε:(InvalidPerson@23 Ιουλίου 2014)
1)Σιγουρέψου ότι δεν είναι σε επήρεια (ναρκωτικών ή ποτών)
2)Η μητέρα σου είναι οικονομικά ανεξάρτητη και μπορεί να τον χωρίσει???
3)Συζήτησέ το με τη μητέρα σου και πες της αν γίνεται να του πάει λίγο κόντρα ώστε να τη χτυπήσει και εσυ να κρύψεις μια κάμερα κάπου και να τραβάς βίντεο τη σκηνη ...και ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ....Ακούγεται λίγο τραβηγμένο αλλά αν είναι τόσο μαλάκας μπορεί μετα να ξεσπάσει πάνω σας ή στην αδερφή σου....
4)Ψάξε καλά στο σπίτι σου για ναρκωτικά...Στην περίπτωσή σου θα έψαχνε κανείς για σακουλακια κοκαϊνης όπως στην αρχή του άρθρου
και πιπες σισα(το χειρότερο ναρκωτικό εβερ που "ανακαλύφθηκε" στην Ελλάδα της κρίσης(2 ευρώ η δόση) και βγαίνει από ....πόλους μπαταρίας αυτοκινητων....αν βρεις αυτό ο τύπος τελείωσε....
Δε ζητάω αποδεκτή γιατί τα έχω νιώσει ....Αλλά σε πολύ πιο χαλαρό... (μόνο τσακωμοί αλλά ήμουν 6 χρονών)...


Ρε φίλε δεν νομίζω να παίρνει ναρκωτικά ο άνθρωπος, απλά είναι του απατού του. Αυτό με την κάμερα δεν είναι κακή ιδέα. Δεν χρειάζεται όμως η μάνα σου να προκαλέσει τον πατέρα σου να τη χτυπήσει για να τραβήξεις με κάμερα, απλά μπορείς να τραβήξεις τσακωμούς και τέτοια (χωρίς να πάρει χαμπάρι διότι μετά μάλλον τη γ@μησες) και έχετε πάτημα. Αν η μάνα σου είναι οικονομικά ανεξάρτητη και θέλει να χωρήσει πάτε σε έναν συγγενή και βάζετε δικηγόρο να τρέξει τις διαδικασίες. Λογικά με τον χαρακτήρα του το σπίτι σας πάει σε εσάς και πληρώνει και διατροφή, άρα ψήσε τη μάνα σου να το κάνει. Μιλήστε και αν με την πρώτη δεν θέλει (φυσιολογικό) προσπάθησε δεύτερη, τρίτη μέχρι να ψηθεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login