Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132955 από marw23 στις 30 Μαρτίου 2015, 2:03μμ

marw23

Εικονίδιο
μέλος από: 30/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους πήρα την αποφαση να μοιραστώ το προβλημά μου με κάποιον. Είμαι 23 ετων στο 5 ετος της σχολής μου. Χρωστάω πολλά μαθήματα γυρω στα 25 για τον λόγο ότι δούλευα παράλληλα και στην εποχή την οποία ζούμε η εκμετάλλευση στο θέμα εργασιας ειναι πολύ μεγάλη. Με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πηγαίνω στην σχολή, έπρεπε να επιλέξω ή δουλειά για να μπορεσω να ζήσω και να παλέψω για τις επιλογές μου ή να φύγω και να αφήσω τα πάντα πίσω μου. Επέλεξα να το παλέψω και πλέον είμαι σε απόγνωση!!!Δεν δουλεύω πια και τώρα που μπορούν να με βοηθήσουν ανθρώποι που έχω δίπλα μου καταργήσανε το τμήμα της σχολής με αποτέλεσμα να μεινουμε μέχρι να τελειώσουμε όλοι. Το πρόβλημα είναι ότι καθόμαστε και περιμένουμε χωρίς καθηγητες αλλα και χωρίς να ξέρουμε τι θα γίνει στο μέλλον μας.Ειχα και έχω πολλα όνειρα για την ζωή μου αλλα δεν θα μπορεσω να τα πραγματοποιήσω.... Εαν γνωρίζει κάποιος κατι για τα τει που εκλεισαν καποια λεπτομέρεια που δεν γνωρίζω ας μου απαντησει. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login