Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάνα θα γυρίσω! (Κοσκωτάς)
Τρίτη, 23 Απριλίου

εργασια σχετικα με παιδια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134449 από konan1821 στις 24 Ιουλίου 2015, 2:26μμ

konan1821

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλησπερα σε ολους ειμαι 18 ετων και ψαχνω δουλειες με παιδια για το καλοκαιρι αλλα δεν βρισκω καμια εκτος κατασκηνωσης . τα αγαπαω παρα πολυ αλλα θελω να μαθω περιπου αν μπορουν να μου δωσουν και συστατικη επιστολη γιατι τη χρειαζομαι για μελλοντικη δουλεια(οποιαδηποτε διαφωτιση αποδεκτη )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134463 από konan1821 στις 25 Ιουλίου 2015, 8:34μμ

konan1821

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
συγγνωμη δεν το εθεσα σωστα δεν ψαχνω δουλεια απλα θελω να μαθω τι δουλεια μπορω να κανω με παιδια και τι γινετε με συστατικες επιστολες.δεν ζηταω δουλεια απλα πληροφοριες
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134492 από cool_guy15 στις 29 Ιουλίου 2015, 1:39πμ

cool_guy15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2015
μηνύματα: 65 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εε χαίρετε..Νομίζω πως μπορώ να σε βοηθήσω..θα μπορούσες να δουλέψεις ως το "παιδί" που κάθεται και προσέχει τα παιδιά σε έναν παιδότοπο, παιδικό πάρκο κτλ κτλ. Η φίλη της αδερφής μου δουλεύει σε έναν παιδότοπο που είναι εξωτερικού χώρου και εκγατεστημένος σε καφετέρια ενηλίκων. Δε χρειάστηκε συστατικη επιστολη, ετσι κι αλλιως δουλεια για ενα 3μηνο ζητας, δεν θα σε προσλαβουν εκει μονιμα, προσωρινος εισαι, το χαρτζιλικι σου θες να βγαλεις και δεν απαιτουνται και ιδιαιτερα προσοντα..απλα να εισαι καλος με τα παιδακια και υπευθυνος! Μη το ψαχνεις..ειναι η καλυτερη δουλεια..θα το εκανα και δωρεαν! Απλώς, σε περιπτωση που εισαι αντρας, ενδεχεται να σε αντιμετωπισουν "ρατσιστικα", διοτι συνηθως ψαχνουν κοπελες γι'αυτες τις δουλειες αλλα δεν εχεις τιποτα να χασεις! Ελπίζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134498 από konan1821 στις 29 Ιουλίου 2015, 2:39μμ

konan1821

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
μπορω να ζητησω απο εκει συστατικη επιστολη ??βρηκα δουλεια σαν ομαδαρχης τελικα ποτε λετε να του ζητησω να μου γραψει συστατικη επιστολη?κατι τελευτεο στις συστατικες επιστολες υπαρχει κανενας κινδυνος για τον εργοδοτη εαν ειναι ψευτικη η κατι παρομοιο??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login