Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι άντρες με σκουλαρίκι είναι έτοιμοι για γάμο. Έχουν εμπειρίες και πόνου και αγοράς κοσμημάτων.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Αδυνατισμα-ΣΟΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136872 από sakis211 στις 01 Μαΐου 2016, 1:13πμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδακιαα :D για να μην σας κουραζω μπαινω κατευθειαν στο θεμα.Επειδη πλεον αχω παχυνει υπερβολια και εχω κανει μπακα (16 χρονων 1,75+ υψος και 80 κιλα) θελω να τα χασω.Εχω σκεφτει το καλοκαιρι με το που τελειωσουν τα σχολεια να κανω πεζοπορια σε ενα μερος που ειναι 2,5 ωρες πηγαινε ελα,διοτι πιστευω οτι θα εχει αποτελεσμα.Αυτο που θελω απο εσας ειναι η γνωμη σας και επιπλεον ιδεες. Επισης θα με βοηθουσατε απολυ αν μου λεγατε οδηγιες για την διατροφη μου ωστε να φθασω στον στοχο μου. Σας ευχαριστω εκ' των προτερων ^^.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136873 από sakis211 στις 01 Μαΐου 2016, 1:14πμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Υ.Γ Πεζοπορια μερα-παραμερα και εχω σκεφτει τις ημερες που δεν κανω πεζοπορια να γυμναζομαι στο σπιτι. Θα ηθελα και σε αυτο καποιες ιδεες. θα εκτιμισω την βοηθεια οπιου απαντησει και θα δωσω ΑΠΟΔΕΚΤΗ. Και παλι σας ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136874 από nonreligius στις 01 Μαΐου 2016, 12:12μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό με την πεζοπορία είναι η καλύτερη λύση

Για τη διατροφή:

1) θα πίνεις πολύ νερό. Όταν λέμε πολύ, πολύ (τα ούρα να γίνονται άσπρα)
2) Κόβεις γλυκά, λιπαρά, τηγανητά, δρακουλίνια, poc-corn, chips, σουβλάκια, πίτσες μαχαίρι
3) Κάνεις 5 γεύματα κάθε μέρα, εκ των οποίων το πρωινό θα είναι γάλα με βρώμη και μία κουταλιά σταφίδες (γάλα 1,5%), δεκατιανό-απογευματινό ΜΟΝΟ φρούτα, βραδυνό ένα γιαούρτι 2% και μεσημέρι να προτιμάς φαγητά χωρίς σάλτσες, χωρίς πολλά λιπαρά κλπ. Όσπρια ή κοτόπουλο με ρύζι από τις καλύτερες επιλογές. Απέφευγε τον τόνο γιατί έχει μόλυβδο, που έιναι καρκινογόνος.
4) Ζάχαρι, αλάτι κλπ τα κόβεις επίσης

Αν μπορείς να τα κάνεις όλα αυτά, είσαι σε πολύ καλό δρόμο. Σπίτι μπορείς να κάνεις Pushaps, κοιλιακούς και squats. Μπες google αν δεν ξέρεις πολύ από τέτοια, ώστε να δεις πως γίνονται σωστά.

Καλή συνέχεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136875 από sakis211 στις 01 Μαΐου 2016, 12:18μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Σε ευαριστω για τον κοπο σου. Αν εφαρμοστουν ολα αυτα σε 3 μηνες πιο θα ειναι περιπου το αποτελεσμα; Επισης θα μπορουσες να μου περοτεινεις ενα εναλλακτικο πρωϊνο,γτ αυτο δεεεεν.Σε ευχαριστω και παλι αν θες απαντα και σε αυτο:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136881 από sakis211 στις 02 Μαΐου 2016, 4:41πμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Καποιος ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login