Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Παπακωνσταντίνου να τραγουδάει Ζουγανέλη - Φοβάμαι
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

σημαδια ακμης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65468 από anonymh στις 30 Αυγούστου 2010, 12:58πμ

anonymh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
με αφορμη ενα θεμα για μαυρα στιγματα...εχω και εγω ενα θεμα,ειχα ακμη και εκανα θεραπεια,τωρα δεν εχω καθολου σπυρακια αλλα εχω σημαδια,ειναι κατω απο τα μηλα του προσωπου(για οσους ξερουν),δηλαδη στη μεση απο τα μαγουλα,δεν ειναι πολυ βαθεια αλλα ειναι μικρα και αρκετα...εχω στα αμεσα σχεδια μου λειζερ βεβαια μηπως και βελτιωθουν...αυτο που με προβληματιζει ειναι αν ξενερωνουν τα αγορια με τα σημαδια ακμης...οι φιλες μου λενε οτι δεν φαινονται ειδικα οταν βαφομαι,αλλα και παλι εγω εχω το κομπλεξ μου...δεν βρισκω θαρρος να πλησιασω το αγορι που μου αρεσει γι'αυτα...αν εχει σχεση, εχω σωμα,γαλαζια ματια και ετσι,λετε να επικεντρωθει στα σημαδια????
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #65470 από Doctoras στις 30 Αυγούστου 2010, 1:41πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ένα σκέτο μπα...Οχι δεν θα επικεντρωθει.Αυτα τα σημαδια φευγουν σπανια. Με κρεμες η με χειρουργικη επεμβαση μπορουν να φυγουν αλλα δεν αξιζει τιποτα απο αυτα γιατι απλα δεν δινει κανεις σημασια.Απο την στιγμη που εχεις καθαρο προσωπο και υπαρχει αγαπη.Εμενα προσωπικα να κανεις κατι μου φενεται πολυ τραβηγμενο.Εξαλου μεγαλονοντας αλαζει το δερμα και θα αρχησουν να φενονται λιγοτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65472 από anonymh στις 30 Αυγούστου 2010, 1:48πμ

anonymh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
γενικα μου την πεφτουν αρκετοι αλλα ξερεις,οταν εχεις κατι επανω σου που δεν σου αρεσει νομιζεις οτι ειναι κ το πρωτο πραγμα που βλεπουν οι αλλοι...και παλι ομως,ειναι πολυ ωραιο παιδι αυτος που θελω και ουτε κοντη ειμαι,ουτε χοντρη,μονο αυτα τα σημαδια που μου χαλανε ολη την αυτοπεποιθηση.και κανα δυο φιλοι μου ειπαν απλα "ε δεν θα με ενοχλουσαν πολυ"...σε κλιμακα του δεκα ποσο θα σας ενοχλουσαν?(απευθυνομαι σε αγορια)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65476 από Doctoras στις 30 Αυγούστου 2010, 1:54πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Σε κλιμακα του 10?
0,9999999.

Γενικα να ξερεις κατι.Αυτοι οι ανθρωποι που θα σου που κατι κακο το λεν απο ζηλια και επιδη οπως ειπες ξερουν οτι αυτο θα σε πειραξει για αυτο στο λεν.Εμενα προσωπικα δεν με ενοχλουν.Το μονο που με ενοχλει ειναι η ακμη αλλα αυτο ειναι αλλο διαφορετικο απο εσενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65479 από anonymh στις 30 Αυγούστου 2010, 1:55πμ

anonymh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
αχ ευχαριστω πολυ,νιωθω πολυ καλυτερα...κ οπως ειπες ελπιζω να μην φαινονται σε λιγο καιρο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65485 από dark4 στις 30 Αυγούστου 2010, 3:16πμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
εμενα σε κλιμακα του 10 θα μ ενοχλουσαν... 1 και με το ζορι αν εισαι αβαφη. βαμενη 0. υπαρχουν πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κοιταξεις σε μια κοπελα.. και σ εναν ανθρωπο γενικοτερα δηλαδη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65486 από berdemenios στις 30 Αυγούστου 2010, 3:37πμ

berdemenios

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Κοιτα δεν ξερω τι κανουν οι αλλοι αλλα επειδη ειχα και εγω σπυρακια ( και ακομα βγαζω μερικες φορες ξεκαρφωτα...πραγμα που με εκνευριζει αφανταστα)..δεν με ενοχλουν σε μια κοπελα.. ειδικα αφου οπως λες ειναι τα σημαδια και δεν ειναι σπυρακια ειναι ακομα καλυτερα.. κοιτα αν σε καποιον αρεσεις σιγα μην προσεξει τιποτα.. στο κατω κατω ολοι εχοιυν ατελειες.. ειτε στο προσωπο ειτε στο σωμα η ακομα χειροτερα στον χαρακτηρα.. καταλαβαινω παρα πολυ καλα το κομπλεξ που εχεις.. εγω οταν ειχα σπυρακια πιστευα οτι δεν θα γυρισει ποτε κοπελα να με κοιταξει και θα εχει και δικιο αλλα δεν ισχυει κατι τετοιο.. στο κατω κατω δεν ηθελες να αποκτησεις αυτα τα σημαδια εσυ οποτε αποδεξου τα και προχωρα.. αγαπησε τον εαυτο σου οπως ειναι.. οταν στον αλλο δειχνεις οτι κατι σε ενοχλει πανω σου μπορει να το προσεξει ενω πριν δεν το ειχε δει καν...ελπιζω να βοηθησα αν και σε καταλαβαινω παρα πολυ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65498 από anonymh στις 30 Αυγούστου 2010, 2:22μμ

anonymh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω ολους παιδια,πραγματικα νιωθω πολυ καλυτερα...κ berdemenios ετσι ακριβως ενιωθα οταν ειχα σπυρακια,βεβαια τωρα που δεν εχω ουτε ενα νιωθω καλυτερα και τωρα που με καθησυχασατε και για τα σημαδια...παντως θα κανω και ενα εγχειρημα με λειζερ να δω τι γινεται,αν εχει αποτελεσμα...καλως!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login