Στείλε λεφτά στο ftou.gr

~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Αν νομίζεις οτι κανείς δε νοιάζεται για σένα, δοκίμασε να αφήσεις δυο τρεις λογαριασμούς απλήρωτους.
Τρίτη, 23 Δεκεμβρίου
Μήνυμα #56523 από Doctoras στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 2:36 μμ

Doctoras

μέλος από 31/8/2009
αποδεκτές απ.: 0
Λοιπον παιδια για σας.Ο τιτλος ειναι λιγο υπερβολικος εως και λιγο χαζος αλλα χρειαζομε παλι συμβουλη για κατι που μαλλον τα κοριτσια θα εχουν ναποψη πανς σε αυτο.
Λοιπον τον τελευταιο κερο εχω ριξει πολυ ξενυχτι και τωρα σηκονομε με το ζωρι να παω σχολειο .Και το θεμα δεν ειναι αυτο εχω κανει κατι σαν
κοψιματα και μαυρους κυκλους κατω απο τα ματια.Τα λεω λιγο υπερβολικα δεν φενοντα πολυ αλλα δεν ξερω μου χαλουν την διαθεση.
Μπορει κανεις να μου πει καμια λυση για να φυγουν η κατι τετετοιο?
Μην μου πειτε να αγορασω τιποτα κρεμες η τετοια που βαζουν τα κοριτσια.Μονο κατι απλο που μπορω να κανω στο σπιτι. Ευχαριστω εκ των πρωτερων.

Προφίλ: Doctoras Άλλα από Doctoras Σχολιασμός φράσης του Doctoras

Rohala Art Course
Μήνυμα #56524 από nathalie στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 3:00 μμ

nathalie

Εικονίδιο

μέλος από 5/11/2008
αποδεκτές απ.: 4
Δεν δοκιμαζεις να κοιμηθεις κανονικα για καμια εβδομαδα κ μετα να δεις? εννοω 8ωρο υπνο συστηματικα... Κι εμενα με πιανει καμια φορα αλλα μετα απο λιγες παραπανω ωρες υπνου φευγουν.Νομιζω πως ειναι σημαδια κοπωσης και αμα ξεκουραστεις θα περασει...αλλα τι θεμα εχετε ολοι οι ανδρες με τις κρεμες? δεν ειναι υπερβολικο (κατα τα τη γνωμη μου) να χρησιμοποιησει ενας ανδρας κρεμα για το προσωπο του, αρκει να μην ειναι υπερβολικος.

Προφίλ: nathalie Άλλα από nathalie Σχολιασμός φράσης του nathalie

Μήνυμα #56527 από antreas_14 στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 3:05 μμ

antreas_14

Εικονίδιο

banned
μέλος από 8/8/2009
αποδεκτές απ.: 8
Φετες απο αγγουρια και μετα γιαουρτι (το γιαουρτι οχι πανω στα ματια,γυρω)

Προφίλ: antreas_14 Άλλα από antreas_14 Σχολιασμός φράσης του antreas_14

Μαντείο
Μήνυμα #56528 από Doctoras στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 3:48 μμ

Doctoras

μέλος από 31/8/2009
Ναταλι εχεις δικιο αλλα τι να κανω να παω σε γυναικειο μαγαζι να ζητησω κραμα για το προσωπο δεν ειναι καπως?Οσο για τον υπνο ασε καλυτερα αυτες τις μερες και να θελω δεν γινεται.Κανω υπομονη μεχρι να κλεισουν τα σχολεια.Αντρεα θα το δοκοιμασω αλλα για ποσο να τα κραταω πανω?
Αμα ξερει και κανεις κατι παρομιο ας μου πει παρακαλω!

Μήνυμα #56536 από antreas_14 στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 5:46 μμ

antreas_14

Εικονίδιο

banned
μέλος από 8/8/2009
Κανενα 10λεπτο τα αγγουρια ωσπου να νιωσεις μια φρεσκαδα και μετα 2-3λεπτα το γιαουρτι

Μήνυμα #56538 από antreas_14 στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 6:00 μμ

antreas_14

Εικονίδιο

banned
μέλος από 8/8/2009

Αποδεκτή απάντηση

Ακου και αλλες λυσεις..
Παιρνεις ενα μεταλλικο κουταλι και το αφηνεις κατω απο τρεχουμενο παγωμενο νερο για ενα λεπτο, μετα το βαζεις στα σημεια που θελεις να ξεφουσκωσουν ή να φυγουν οι μαυροι κυκλοι για 1-2 λεπτα. Μπορεις να χρησιμοποιησεις και παγακι αν το αντεχεις..
Αλλη λυση ειναι να βρασεις 2 φακελακια μαυρο τσαι καλα και μετα να τα στραγγισεις και να βαλεις τα 2 φακελακια στα ματια σου. Το μαυρο τσαι βοηθα στην απομακρυνση των υγρων που συσσωρευεται στην συγγεκριμενη περιοχη...(καταλαβες τι φακελκια σου λεω?? αυτα που κρεμμονται απο μια κλωστη και δεν τα ανοιγεις???)
Αν δεν πετυχει κανενα απο αυτα πρεπει να περιορισεις το αλατι απο τα φαγητα σου γιατι το αλατι συγκρατει αυτα τα υγρα που σου ειπα πριν.

Μήνυμα #56540 από bluebird στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 7:44 μμ

bluebird

Εικονίδιο

μέλος από 22/9/2009
αποδεκτές απ.: 4
κανε αυτο με το μαυρο τσαι που σου ειπε και ο antreas 14, το εχω ακουσει κι εγω. και χαμομηλι να βαλεις το ιδιο ειναι. αν και το καλυτερο θα ηταν ενας καλος υπνος...

Προφίλ: bluebird Άλλα από bluebird Σχολιασμός φράσης του bluebird

Μήνυμα #56543 από Doctoras στις 16 Δεκεμβρίου 2009, 8:40 μμ

Doctoras

μέλος από 31/8/2009
Οχι αλλατι δεν τροω πολυ.Θα τα δοκοιμασω ολλα ομως και θα δω αμα τα δοκοιμασω.Ακομα και αν κοιμηθω.Ποτε περιπου θα φυγουν?Σε καμια 2-3 μερες η αργουν?

ΔΕ μπορείς να εκδόσεις απάντηση.
Ο guest δε μπορεί να εκδίδει μηνύματα σ' αυτό το forum.

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2014 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas