Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μύκονος: Σόδομα με ανεμόμυλους.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Θελω κιλα! (Για εκτομορφους)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65423 από jimmis1995 στις 29 Αυγούστου 2010, 10:49πμ

jimmis1995

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια, δεν ξερω υποστιριζει τετοιο θεμα το σιτε.
Λοιπον, ειμαι εκτομορφος και δηλαδη δν περνω κιλα με τιποτα, ειμαι 15 χρονων υψος: 1.85 βαρος: 55 κιλα..
Θελω οπωςδηποτε να βαλω κιλα για να τα κανω μυες, πηγαινω γυμναστηριο περιπου 6 μηνες, εχω δει διαφορα στο σωμα μου, αλλα πρεπει να βαλω και κιλα, δν εχω ορεξη να τρεχω σε διατροφολογους.. εκτος αν δν υπαρχει αλλη λυση, θα ηθελα να μ πειτε ακριβεις τροπους για να βαλω κιλα!
Εκ το προτερων, ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #65425 από DAINOS στις 29 Αυγούστου 2010, 11:05πμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε καισπερα. και εγώ παο γυμναστήριο και είναι απλό το θέμα. ούτε εγώ περνώ κιλά ΜΕ ΤΊΠΟΤΑ όμως... θα τρος 7 φορες την ημερα άλυπα φαγητά για να παίρνεις τα κιλά σε μύες.. εγώ βαριέμαι να τρώω δηλαδή.. και όλην μέρα πεινάω τώρα πια..θα πας στον γυμναστή σου και θα πεις να σου δόση διατροφή για να πάρεις κιλά απλά... θα σου γράψει..

Aμα βαριέσαι απλά θα τρως 7 φορες την μέρα μέχρι να χορτάσεις χαλαρά.. πρωινό , 10τιάνο , μεσημεριανό , απογευματινό ,πριν το βραδινό , το βραδινό και πριν τον ύπνο.

Δεν θα μπορείς να τα φας αλλα σιγά σιγά θα συνηθίσεις.. τρώγε 3 φορες την μέρα γιαουρτι το μπλε με μελι για να έχεις ενέργεια , διάλεξε εσύ σε πιο από τα 7 γεύματα θα το συνοδέψεις..Πολύ ψωμί και μαύρο ψωμί.. όταν σου λέω πολύ ψωμί εννοώ το 10τιάνο και το πριν το βραδινό θα είναι μια μπακέτα ολόκληρη γύρο στα 20 εκατοστά που είναι με γαλοπούλα και ότι s αρέσει.. άλυπα πάντα.. άμα θες βάλε με λίπος απλά μετά θα τρέχεις να το χασίς.. και άμα θες στο ξεκάρφωτο κόβε φέτες ψωμί να τρος. Το ψωμί παχαίνει άμα τρος πολύ!! γιαφτο έχου αντικαταστήσει τα δημητριακά στην θέση του ψωμιού.. για να tome δημητριακά και όχι πολύ ψωμί.

Επειδή δεν ξέρω σε τι επίπεδο είσαι απλά σίγουρα να τρος ψωμί που σου ηπα και 7 φορες την μέρα..!! Για το τι θα τρος αυτές τις φορες πήγαινε στον γυμναστή σου άμα θες σου λέω τι τρώω εγώ.. άμα βαριέσαι τρώγε το κανονικό φαγητό που έχετε σπίτι!!

ΗΣΤ: Δεν λέω βλακείες.. 7 φορες την μέρα!! Με αυτο το προγραμα πηρα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65426 από jimmis1995 στις 29 Αυγούστου 2010, 12:02μμ

jimmis1995

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
7 Φορες την ημερα ειναι πολλες, αλλα θα προσπαθησω εσυ μαν, τι ετρωγες συνηθως?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65432 από DAINOS στις 29 Αυγούστου 2010, 2:01μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Πρωινό 2 κούπες δημητριακά balance γεμάτες εε , 10τιάνο μια μπακέτα με γαλοπούλα τυρί και κάτι τέτοια.. βάλε ότι s αρέσει.. μεσημεριανό μου λεει κοτόπουλο με πατάτες και m εχει πάντα κρέας. αλλα τρωω αυτό που είχαμε διότι δεν μπορώ να το ακόλουθω πιστα.. είναι δύσκολο γιατί δεν γίνετε να τρώω κοτόπουλο και η άλλη οικογένεια αλλα φαγητά.. χάχα γιαφτο τρώω ότι έχουμε πάντα. απογευματινό τρώω πάλι μια μπακέτα με μέσα γαλοπούλα και μπλα μπλα ότι θέλω. πριν το βραδινό τρώω ότι έχουμε μεσημεριανό τα 3/4 τις μερίδας που έφαγα. βραδινό δεν θυμάμαι και τρώω ότι μου κατεβει .. τρώω ψωμί και γιαουτρι με μελι gt βαριέμαι να φτιάχνω αλλα χάχα.. και πριν τον ύπνο έναν χυμό και 10 καρυδια.
Διάλεξε εσύ οποτε χωράει το στομάχι σου πιο πολύ να τρος γιαούρτι με μέλι , εγώ τρώω γιαούρτι με μέλι στο μεσημεριανό και στο απογευματινό. Να τρος και φρούτα και να ποινής χυμούς και πολύ νερό. Σιγά Σιγά θα συνηθίσεις! σου είπα εγώ τώρα πια πεινάω όλην μέρα.

Μου λέει ο γυμναστής ότι είμαι στην αρχή ακόμα.. φαντάσου.. ακόμα εγώ δεν μπορώ να τα φάω όλα αλλα πεινάω παρα πολύ συχνά! και βαριέμαι να φάω μερικές φορες.. :P Ελπίζω να τα καταφέρεις καλή επιτυχία!! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65435 από jimmis1995 στις 29 Αυγούστου 2010, 2:25μμ

jimmis1995

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Πωπω φιλε εγω χορτενω μονο π τα λες χααχ, φαντασου οκ μαν, ευχαριστω πολυ θα βαλω τα δυνατα μ! :@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65437 από DAINOS στις 29 Αυγούστου 2010, 5:16μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Α και πουσε... Να τρως μετα την γυμναστική κατεφθιαν!!! αμα δεν μπορεις προσπαθισε. αμα νιωθεις οτι ξερνας μην το κανεις. οσ εκει που μπορεις σιγα σιγα με τον καιρο θα ανιξει το στωμαχι σου!! καλη επιτιχια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65446 από jimmis1995 στις 29 Αυγούστου 2010, 6:07μμ

jimmis1995

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2010
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πλ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login