Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν κάνει θόρυβο ο δίσκος, κύριε. Η δεσποινίς δίπλα σας έκλασε.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

κικ μποξινγκ να παω ή οχι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129810 από vanessa99 στις 27 Αυγούστου 2014, 4:22μμ

vanessa99

μέλος από: 27/8/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Ειμαι νεα στο φορουμ... ειμαι 15 χρονων και θελω να παω κικ μποξινγκ... να σημειωσω οτι ειμαι 37 κιλα (ναι, το ξερω ειναι λιγα και προσπαθω να παρω βαρος... δεν εχω καποιο προβλημα υγειας απλα εινο δυσκολο να παρω βαρος... καλος μεταβολισμος :/) και επισης στο τμημα απο οτι ξερω θα ειναι ολα αγορια ισα και μεγαλυτερα απο εμενα... προσωπικα το θελω παρα πολυ... τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130919 από Alexxxxxx στις 29 Οκτωβρίου 2014, 5:25μμ

Alexxxxxx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γιατί να μην πας??? Εννοείται πως θα πας και άμα δεν σου αρέσει σταμάτα το..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130920 από BabisSougias στις 29 Οκτωβρίου 2014, 11:44μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
να πας φιλε , φυσικα και να πας , αλλα κοιτα βαλε βαρος , ο δασκαλος εκει θα σου πει τα απαραιτητα , αλλα αν μεινεις στα 37 θα φας ξυλο χαχα εγω εκανα 12 χρονια φαντασου , απο τα τεσσερα μου , αγωνες και τα σχετικα , πολυ ωραιο αθλημα , και πανω απο ολα οπως οι περισσοτερες πολεμικες τεχνες , διδασκει κυριως το μυαλο και τις αξιες περα απο αυτοαμυνα και τα παρελκομενα , να πας φυσικα να πας ειναι πραγματικα οτι καλυτερο μπορεις να κανεις , και καλη σου τυχη ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #130940 από ftou_xd στις 31 Οκτωβρίου 2014, 4:39μμ

ftou_xd

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ετω προσωπικα το κικ μποξινγκ το θεορω πολυ βιεο αθλημα αλλα ειναι γουστα.αν εσυ θελεις πρατματικα να πας πιγενε,αλλα αν μεσα σου νιωθεις πως δεν θα τα κ;ταφερεις η φοβασε καλυτερα μυν πας...εκτος αν ξεκινησεις και μετα ξετραφτεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130941 από Hard Candy στις 31 Οκτωβρίου 2014, 4:49μμ

Hard Candy

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ως άτομο που ασχολείται χρόνια με τη γυμναστική, θα σου έλεγα γενικά πως η ηλικία σου είναι ότι πρέπει για να ξεκινήσεις να αθλείσαι, αν δεν το κάνεις ήδη. Επίσης, αν και εμένα δε με τράβηξαν ποτέ αθλήματα πάλης και πολεμικές τέχνες, μπορώ μετά βεβαιότητας να σου πω πως αν έστω και σαν εικόνα αυτό που βλέπεις στο kick boxing σε προκαλεί, τότε αξίζει να το δοκιμάσεις και είσαι και στην ηλικία που μπορείς να δοκιμάζεις πολλά πράγματα και να τα αφήνεις για να πιάσεις άλλα, αν δεν σου αρέσουν, οπότε σίγουρα δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Κατά την άποψή μου, αν και όπως σου είπα δεν είμαι της φάσης, δεν υπάρχουν αντρικά και γυναικεία αθλήματα, μόνο πράγματα που θες ή δε θες να κάνεις.

Επίσης, το να είσαι με αγόρια σε χώρο άθλησης μόνο κακό δεν θα είναι για σένα ;) Λογικά, θα σε προσέχουν περισσότερο, θα σε βοηθούν σε ασκήσεις που δεν καταλαβαίνεις ή δεν μπορείς να βγάλεις κ.ο.κ. Ευκαιρία και για κοινωνικοποίηση, λοιπόν.

Κατ' εμέ, ναι!, να πας και να χαλαρώσεις και να κάνεις αυτό που θες περνώντας όμορφα και μαθαίνοντας ενδιαφέροντα πράγματα.

Πάτα "αποδεκτή", αν σε κάλυψα και σε βοήθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login