Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Viva La Diva (Ισραηλινή Transexual DANA ΙΝΤ - 3.000 δίσκοι)
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Επεξεργασία βίντεο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129942 από PsychoGamer στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 3:01πμ

PsychoGamer

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας..ψάχνω ένα αξιόλογο δωρεάν πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο..Π.χ για να εφαρμόζω εικόνα με green screen, face cam για gaming,ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129946 από Darkwin στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 3:32μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι δύσκολο να βρεις ΚΑΛΟ τσάμπα πρόγραμμα για αυτό που θες. Θα βρεις μερικά αλλά θα είναι τσάμπα μόνο για 30 ημέρες (trial). Για Gaming, θα σου πρότεινα να χρησιμοποιήσεις το Action! ή Fraps. Και τα 2 τσάμπα είναι μόνο που το Action! έχει trial.
@Dieftharmenos δεν θα προτείνα με crack γιατί συνεχώς τα recording προγραμμάτα έχουν συνεχώς update και επίσης, τέτοια προγράμματα χρειάζεσαι να φτιάξεις account. Και όταν κατεβάζεις κρακαρισμένο, με αλλά λογιά χρησιμοποιείς το account αυτουνού που το κράκαρε. Και όταν γίνεται update και εσύ έχεις την παλαιότερη version, σου ζητάει άλλον κωδικό (verification code) με αποτέλεσμα να μην δουλεύει το πρόγραμμα. Με αποτέλεσμα να περίμενεις άλλο crack για την νέα version.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129947 από Dieftharmenos στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 3:33μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
@Darkwin Εγω εχω ολα τα sony vegas crackarismena...τι λετε τωρα ρε.Χαχαχαχα.Το fraps δεν ειναι για επεξεργασια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129948 από Darkwin στις 01 Σεπτεμβρίου 2014, 3:37μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@01 Σεπτεμβρίου 2014)
@Darkwin Εγω εχω ολα τα sony vegas crackarismena...τι λετε τωρα ρε.Χαχαχαχα.Το fraps δεν ειναι για επεξεργασια

sorry μαλακία μου. Ηθέλα να πω πως το fraps είναι καλό για να ηχογραφείς παιχνίδια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130002 από zoupi2007 στις 03 Σεπτεμβρίου 2014, 11:43πμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
να ηχο-γραφεις παιχνιδια;;; ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ :O Κακα τα ψεματα δεν υπαρχουν free για τη δουλεια που θελεις, και ο λογος ειναι οτι ολα τα video codecs δεν ειναι lisence free. Οποτε η διαλεγεις να εισαι παρανομος , η μαζευεις λεφτα και αγοραζεις προγραμμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login