Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πηγαίνει όπου πάω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132163 από alex:) στις 26 Ιανουαρίου 2015, 12:04μμ

alex:)

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γειά σας.Εδώ και 5 μήνες έχω μαλώσει με έναν φίλο (ας τον πούμε).Δεν θέλω να πω τον λόγο που μαλώσαμε γιατί δεν είναι και το θέμα μας.Τέλος πάντων, εμένα δεν με νοιάζει και τόσο.Το θέμα είναι ότι όταν πάω να μιλήσω με έναν οποιονδήποτε γνωστό μου, αυτός έρχεται για να μου την σπάσει.Το κακό είναι πως εγώ θέλω να τον αποφεύγω γιατί μου έχει κάνει πολλά και έχει τόσο εγωϊσμό που ποτέ δεν παραδέχεται ότι έχει κάνει λάθος.Επίσης όταν βγαίνω με οποιονδήποτε αλλόν από κάπου ξετρυπώνει και αυτός με αποτέλεσμα να με κάνει να φεύγω εγώ.Δεν ξέρω τι να κάνω με αυτόν τον βλάκα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132165 από alex:) στις 26 Ιανουαρίου 2015, 12:32μμ

alex:)

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κανένας??
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #132186 από ScandalousAngel στις 27 Ιανουαρίου 2015, 4:07μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν το πιο απλό είναι να τον αγνοεις. Πχ μιλάς με έναν φίλο σου και έρχεται αυτός απλά γύρνα την πλάτη και συνέχισε να μιλάς.
Καταλαβαίνω όμως ότι πολλές φορές αυτό δεν λειτουργεί τότε νομίζω ότι πρέπει να του μιλήσεις. Να του πεις με ειλικρίνεια αυτό που νιώθεις. Δηλαδή "ρε φιλε μου έκανες ότι έκανες λόγω του εγωισμού σου και δεν παραδέχεσαι το λάθος σου τώρα τι θες?" Πιστεύω να καταλάβει αν του μιλήσεις με επιχειρήματα και σοβαρά. Όλοι μας είχαμε έναν κολλιτσίδα κάποια στιγμή αυτοί τρέφονται από την προσοχή που τους δίνεις και τον εκνευρισμό σου οπότε όσο τον αγνοεις κάποια στιγμή θα βαρεθεί. Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132188 από alex:) στις 27 Ιανουαρίου 2015, 4:21μμ

alex:)

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου,αλλά αυτό έχει γίνει πολλές φορές όταν μαλώναμε δηλαδή προσπαθούσα να του μιλήσω με επιχειρήματα,ήρεμα αλλά αυτός δεν παραδεχόταν τίποτα.Για αυτό κι'όλας δεν θέλω να του μιλήσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132189 από debayad στις 27 Ιανουαρίου 2015, 8:03μμ

debayad

μέλος από: 2/7/2014
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω αν είναι και η καλυτερη λύση, αλλά εγώ αν ήταν τόσο Μ@λ@κ@ς και ερχοταν οπου πηγενα συνεχεια θα του ελεγα να τελειωνει τις παπαριες που κανει και αμα συνεχιζε....Επόμενη στάση:~~~~....Μπουκετο στη μαπα και αντε γεια, γιατι τετια μπ@στ**** πρέπει να τους κόβεις τον αέρα.... :) Ελπίζω να μην χρειστεί να το κανεις αλλα αμα συνεχιζει, Ντου ιτ! Δεν είσαι ούτε ο τελευτλεος αλλα ουτε και ο πρωτος :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132190 από Dieftharmenos στις 27 Ιανουαρίου 2015, 8:36μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(debayad@27 Ιανουαρίου 2015)
Δεν ξέρω αν είναι και η καλυτερη λύση, αλλά εγώ αν ήταν τόσο Μ@λ@κ@ς και ερχοταν οπου πηγενα συνεχεια θα του ελεγα να τελειωνει τις παπαριες που κανει και αμα συνεχιζε....Επόμενη στάση:~~~~....Μπουκετο στη μαπα και αντε γεια, γιατι τετια μπ@στ**** πρέπει να τους κόβεις τον αέρα.... :) Ελπίζω να μην χρειστεί να το κανεις αλλα αμα συνεχιζει, Ντου ιτ! Δεν είσαι ούτε ο τελευτλεος αλλα ουτε και ο πρωτος :P


Μπραβο αγορι μου...και εις ανωτερα.Αν ομως σε δειρω εγω(η ο οποιοσδηποτε...καταλαβαινεις πως το λεω) επειδη μου την σπαει η ψευτομαγκιορικη λογικη σου θα ειμαι κακος και κωλοπαιδο σωστα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132201 από zoupi2007 στις 28 Ιανουαρίου 2015, 11:36μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
υπαρχει σχετικο post Εδω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login