Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δηλώνω ότι θα παρατήσω κάθε σχέση με τα pc και θα γίνω κωδωνοκρούστης σε εγκαταλελειμμένο μοναστήρι στη Συγγρού! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Ψυχολογια μηδεν!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132210 από Snipers στις 29 Ιανουαρίου 2015, 10:13μμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Ετοιμαστειτε για μεγαλο κειμενο! Λοιπον σημερα αποφασισε η μανα μου να ερθει στο φροντηστηριο μου και της ειπαν ασχημα λογια με αποτελεσμα μολις γυρισω σπιτι να μου πει "Αποφασισα να σε ξεγραψω απο το φροντηστηριο αφου δουλεια δεν κανουμε και κανε οτι θες στην ζωη σου αν νομιζεις οτι ετσι θα ζησεις ωραια τοτες δεν εχω να σου πω τιποτα!" Κατι τετοιο μου ειπε με αποτελεσμα να πεσω ψυχολογικα! Στης 10 Φεβρουαριου περνουμε βαθμους και νομιζω οτι θα εχω παρει σε πανω απο 3 μαθηματα κατω απο την βαση! (2α λυκειου)...Τελος παντων θελω να καταληξω οτι εχω τεραστια κενα στα μαθηματα και δεν μπορω να το φτιαξω αυτο και αν μεινω στο τελος λογικα θα παω σε κανενα επαλ! Σκεφτομαι ομως τι θα κανω στην ζωη μου σε αποψη χρηματικων γτ εχουν δυσκολεψει τα πραματα και ειμαι πολυ κατω! Αποφασισα λοιπον να της προτεινω να γραφτω σε οσα ποιο πολλα σεμιναρια μπορει να βρει και με το χαρτι του επαλ θα ειμαι κομπλε! Θα παρω το proficiency και θα τελειωσω το πτυχιο των υπολογιστων και οτι αλλο βρω θα το βγαλω και αυτο! Παιδια καλη η σκεψη μου; Πιστευεται οτι στο μελλον μπορει να πετυχω κατι για να ταιζω την "γυναικα" μου αλλα και την ζωη μου;; Πειτε μου την αποψη σας ρε παιδια...μακαρι να μην λιωθει στα παιχνιδια και να μπορουσα να εβγαζα εστω και 14-15 στο σχολειο ρε πουστη μου ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132237 από BabisSougias στις 01 Φεβρουαρίου 2015, 12:21μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
κοιτα καλη η σκεψη σου , αν και απο κομπιουτεραδες πλεον ο κοσμος εχει πολλους , οποτε ή θα πρεπει να γινεις ενας απο τους καλυτερους στο χωρο ή να μην κανεις κατι τετοιο , εγω θα σου συνεστηνα να πιασεις ενα καθηγητη στο σχολειο σου που τον εμπιστευεσαι και να σου πει αυτος τι πρεπει να κανεις ως προς τα μαθηματα για να καλυψεις τα κενα , το εχουν κανει και αλλοι , απλα θα πρεπει να σκιστεις στο διαβασμα... αλλιως τι να σου πω ρε φιλε , βγαλε το λυκειο και ανοιξε δικη σου επιχειρηση με οτι θες ή καταπιασου με κατι ευκαιριακο , ντελιβερας , ταμειας και τα σχετικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login