Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν γεννήθηκα ο γιατρός είπε στον πατέρα μου: Λυπάμαι, έκανα ό,τι μπορούσα αλλά επέμενε να βγει...
Τρίτη, 19 Μαρτίου

Πως να βαλω κιλα?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82131 από ελενουΖ στις 17 Ιουλίου 2011, 1:56πμ

ελενουΖ

μέλος από: 17/7/2011
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ειμαι η ελενη 14 χρονων εχω υψος 1,68 και ειμαι 50 κιλα. Προσπα9ω να βαλω 10 κιλα ή τουλαχιστον 5 αλλα αλλα δν τα καταφερνω, ισως φταιει ο καλος μεταβολισμος που εχω. Ομως παρολα αυτα εγω ακομα επιμενω και θελω να βαλω 10 κιλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82143 από AggelosTuDromu στις 17 Ιουλίου 2011, 12:33μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
τρωγε τιγανιτες πατατες με μεγιονεζα και τυρι μεσιμερη και βραδυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82145 από panosx στις 17 Ιουλίου 2011, 12:37μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
φαε παραπανο μεριδες μεσημεριανου 2α πιατια σνακ το απογευμα κι τελος αρκετο φαι το βραδυ πριν πεσεις για υπνο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82153 από sophie19 στις 17 Ιουλίου 2011, 4:08μμ

sophie19

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ωχχχ.....και μετα να μας ερθει η κοπελα με το λιπος να κρεμμεται,ραγαδες, κυτταριτιδα και ολα τα καλα!
το να χασεις μονος σου μπορεις να κοψεις λιγο το φαι και να κανεις γυμναστικη και να γινει, το να βαλεις δεν ειναι με το να κανεις το αντιθετο! αυτο το προβλημα δεν το ειχα ποτε εγω δεν μπορω να σου πω τι τροφες να προτιμησεις παντως σιγα σιγα θα γινει οχι με να τρως βλακειες..
το καλυτερο ειναι 2-3 επισκεψεις σε διατροφολογο να σου πει ποιες τροφες και με ποιο τροπο πρεπει να τρως για να τ καταφερεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82934 από noobybanana στις 02 Αυγούστου 2011, 1:19μμ

noobybanana

banned
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
τι του λέτε του πεδίου ρε σοβαρά τώρα σνάκς και μαγιονέζες και πατάτες σε καμια περίπτωση μην τρως όλα αυτά που σου είπαν η πρώτη 2 φιλί μασ.μονο καλο δεν θα σου κάνουν.λοιπόν πρώτα θα πρέπει να τρως περισσότερες θερμίδες άπαυτες που κές και να ανεβάζεις ανά διαστήματα έτσι ώστε να μην αποθηκεύεις μεγάλα ποσοστά λίπους η διατροφισου θα αποτελείται από 6 γεύματα θα είναι πλούσια σε υδατάνθρακες και θρεπτικά συστατικά επίσης προσπάθησε να εχής ποικιλία σε γεύσεις δηλαδή ναμί βαρεθείς το πρόγραμμα σου.o ύπνος πεζή σημαντικό ρολο με μετρο πάντα κάθε γεύμα να συνοδεύεται με 2 ποτήρια νερό.επίσης τα γεύματα σου να περιέχουν πρωτεΐνη,κορεσμένα λοιποί,βιταμίνες,μετάλα που είναι σημαντικά για τον οργανισμό σου.ελπίζω νάσε βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82935 από panosx στις 02 Αυγούστου 2011, 1:21μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
φυλε noubako ενα μηνα τωρα που αργησες αν η κοπελα μας πηρε σοβαρα δν νμζ να της εχει μυνει σωμα να φτιαξει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83593 από artonweb στις 10 Αυγούστου 2011, 8:36μμ

artonweb

μέλος από: 9/8/2011
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Τρώγε περισσότερο φαγητό στα γεύματα σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83595 από psixakias στις 10 Αυγούστου 2011, 10:11μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Άμα θες να βάλεις κιλά το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην βάλεις λύπος παρα μόνο κιλά. Αυτό που σε σημβουλέυω να κάνεις είναι να τρως τουλάχιστον 5 φορες την μέρα. Πρωί μια κουπα γάλα με δημητριακά , δεκατιανό ψωμί με τυρί σαν τόστ , μεσσημεριανό κανονικό όπως έχεις λίγο παραπάνω ποσότητα , απογευματινό πάλυ ψωμί όπωςς θες.. ή σκέτο ψωμί ή σαν τόστ με άλλα υλικα δεν υπάρχει πρόβλημα. και βραδυνό το φαι που είχες το μεσσιμέρι σε κανονική ποσότητα. Επίσεις ενδιάμεσα μπορείς να τρώς μέλι με ψωμί και καρύδια και ξυρους καρπούς που είναι άλυπα και έχουν απιστεφτα πολλές θερμίδες. Αμα ο μεταβολησμός σου είναι έτσι και ξέρει ότι τακ ιλά σου πρέπει να είναι τόσα δεν θα το αλλάξεις. Και να ξέρεις ότι πρέπει να είσαι ίσα κιλά όσα και τα εκατωστά μετά το μέτρο... δηλαδή εγώ είμαι 1,70 και πρέπει να είμαι 70 κιλά. Για τις γυναίκες νομίζω πάει λιγότερο. άραγε θα ληταν καλό να βάλεις καμία μούτζα κιλά..!! Το πιο βασικό είναι να τρώς ΨΩΜΙ και αρκετους ΞΥΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ , επισης ΜΕΛΙ. αυτα τα τρία παχένουν και δεν έχουν λύπος! Ελπίζω να βοήθισα και νομίζω το έκανα. :D Καλή προσπάθια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83675 από silisav1 στις 12 Αυγούστου 2011, 4:53πμ

silisav1

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2011
μηνύματα: 148 αποδεκτές 0
Μπορώ να σου χαρίσω κάποια αν θες,έχω μπόλικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83957 από al3x4kisss στις 16 Αυγούστου 2011, 8:45μμ

al3x4kisss

Εικονίδιο
μέλος από: 13/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ελενουζ ειναι απλα τα πραγματα! Ακου! ΠΡΩΙΝΟ: κορνφλεικς ολικης αλεσεως (οχι τπτ σοκολατενια κ τετοια) με ασπρο γαλα! και οσα αυγα μπορεις! (βραστα τιγανιτα οπως θεσ..) ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: γιαουρτακι στραγιστο και 1-2 τοστ με γαλοπουλα! ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: (το κυριοτερο) <<πρωτεινες και υδατανθρακες>> ΔΛΔ κρεας, ψαρι η κοτοπουλο,, Με ριζυ πατατες η μακαρονια... +φρουτα ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ: το Ιδιο με το μεσσημεριανο... ΒΡΑΔΥΝΟ: Γιαουρτι και κανα φρουτακι παλι!((μην ξεχνας τα φρουτα, ειναι πολυ σημαντικα) Οποιαδηποτε αλλη βλακια εχεις ακουσει: θα ειναι λιπος, οχι κιλα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login