Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλβίνα Κάραλη στην τηλεόραση, να τρίζει συθέμελα το σκατοπολιτισμό σας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #95138 από vag_ekm στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 5:17μμ

vag_ekm

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/12/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΙΜΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ.
ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΙΣΟΥΜΕ.ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕΞ.ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΚΑΙ ΣΕ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕΡΗ ΟΠΩΣ ΟΙ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΄Η ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΙΝΕΜΑ. ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΕΞ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΡΩΚΤΟ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΤΟ ΑΠΕΦΥΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΟΙΣΩ.ΑΝ ΜΠΟΡΙΤΕ ΠΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95139 από zevilip στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 6:13μμ

zevilip

μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
δε χρειαζεται να σε πιανei πανικος,μιληστε,συζητηστε τα γουστα σας..αμα εσυ νιωθεις αβολα να κανεις ερωτα σε εξωτερικους χωρους μοιρασουτο μαζι της..και επιπλεον εαν εσενα δε σου αρεσει και δεν αναβεις με την ιδεα του δαχτυλου της στον πρωκτο σου να της το πεις..δεν ειναι κακο να συζητατε το τι αρεσει στον καθενα,απελευθερωνεσαι ετσι..μη νιωθεις ασχημα να της τα πεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95144 από Arthas στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 8:20μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Μπορει να αρεσε στον πρωην της ή να ακουσε απο φιλες της οτι αρεσει εσυ απλα πες της οτι δεν γουσταρεις τετοια πραγματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95160 από maritsa123 στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 10:49μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Απλα μιλα της! Στις σχεσεις πρεπει να υπαρχει επικοινωνια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #95165 από gravedigger στις 23 Φεβρουαρίου 2012, 11:20μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
ε ενταξει..να της βαλεις εσυ δαχτυλο φυσιολογικο
να σου βαλει αυτη..βιτσιοζικο αλλα καλα ειναι και τα βιτσια
δοκιμασε το κι αν δε σου αρεσει ξεκοψε της το
το ιδιο να ισχυει και γιαυτην ομως για να ειστε δικαιοι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login