Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην ενοχλείτε. Κοιμάται η γιαγιάκα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κάβλες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101827 από Dodoblackbird στις 29 Μαΐου 2012, 10:56μμ

Dodoblackbird

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Χαιρετώ όλα τα μέλη του ftou παλιά και καινούργια,

Θα ηθελα να σας ρωτησω μια πλ απλη ερωτηση 
...ολοι μιλανε γι αυτες τις πρωινες καβλες που 
και εγω τις εχω γευτει αλλα τωρα οσο μεγαλωνω 
(παω στα 17) αυτες οι αναρπαστες καβλες του πρωινου
δν ειναι τοσο συχνες εως και ανυπαρκτες.... Θα πρεπει να αρχισω να ανησυχω; 
Ξερετε μηπως τι φταιει;;;; 

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101832 από guess who στις 29 Μαΐου 2012, 11:27μμ

guess who

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Φιλε σε αυτο το θεμα ειμαι λιγο ασχετος αλα μπορει ειναι ονειροξεις διαρκειας-επειδη το παθαινω και γω μια στο τοσο. Καθε μερα ειχα πρωινες καυλες πριν 1,5 χρονια αλα τωρα ειναι σπανιο.      
Αν θες κ 2 γνωμη ρωτα τν πατερα σ μην ντραπεις!
;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101833 από guess who στις 29 Μαΐου 2012, 11:28μμ

guess who

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/5/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ελπιζω ν σε ικανοποιησα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #101835 από aswtos στις 29 Μαΐου 2012, 11:43μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

η αρχη της εφηβείας δηλαδη απο τα 13 εως τα 15 ειναι η περίοδος με της περισσότερες ορμές οπότε και έντονες καύλες. ακομη και κατα τη διαρκεια της μέρας ή σε ασχετες φασεις ειναι εντονότερες και συχνότερες επειδη ο ανδρικός οργανισμος παραγει συνεχως ορμονες. με το περασμα των χρονων είναι λογικο αυτο να υποχωρει αφου ο οργανισμος σου μπαινει σε πιο φυσιολογικους ρυθμους, ισορροπει και οι ορμες μειωνονται. κατα τη διαρκεια του υπνου σου το φυσιολογικό ειναι να καυλωνεις κάποιες φορες ακομη και αν το πρωι δεν ξυπνας εντονα καυλωμενος. δεν χρειαζεται να σε ανυσηχει αυτο. και σε εμενα καπως ετσι εξελιχθηκε. για να επιβεβαιωσεις οτι καυλωνεις κατα τη διαρκεια της νυχτας και επομενως ειναι όλα ομαλα με τη στυση σου μπορεις να κανεις ενα τεστ που το προτεινουν και γιατροι. το βραδυ πριν κοιμηθεις μπορεις να δημιυργήσεις ενα "δακτυλιδι" γυρω από το χαλαρωμένο πεος σου με γραμματοσημα που ειναι ενωμενα. αν το πρωι που θα ξυπνησεις αυτος ο δακτυλιος εχει σκιστεί τοτε σημαινει πως στον υπνο σου καυλωσες και ειναι ολα φυσιολογικα. επισης αν περασεις εντονη περιοδο αγαμιας και ουτε την παιζεις θα δεις πως και οι πρωινες καυλες θα ειναι καθημερινο φαινομενο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101838 από Dodoblackbird στις 30 Μαΐου 2012, 12:30πμ

Dodoblackbird

Εικονίδιο
μέλος από: 29/1/2012
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Παιδια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας μου λυσατε την απορια μου και καταλαβα οτι δν ειναι προβλημα ευχαριστω πλ ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login