Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Τρίτη, 23 Απριλίου

25χρ παρθενα=γαμος ή ψυχολογικα...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107673 από freakout στις 21 Αυγούστου 2012, 12:29πμ

freakout

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
εχω ξανα ανοιξει ενα παρομοιο θεμα περι παρθενςα σε μεγαλη ηλικια..
δεν ξερω γιατι αλλα με ξανακατεκλυσε το αγχος (κοινως παραμενω παρθενα) κ αρχισα να ψαχνω διαφορα
για να δω τι γνωμες υπαρχουν
με λυπη μου βρηκα πολλα αισχρα μηνυματα
κ απλα ηθελα να ανοιξω ενα θεμα για να δω τι παιζει...

γιατι δηλ καποια/ος σε μεγαλη ηλικια παρθενος πρεπει ναχει ψυχολογικα προβληματα, να περιμενει τον πριγκιπα, να θελει γαμο, ή να φυλαει οτι πιο πολυτιμο εχει????
το γεγονος δηλ οτι απλα δεν ετυχε δεν υπαρχει σαν σκεψη???
ειναι τοσο φρικιαστικο λοιπον στις μερες? να παω δηλ να φουνταρω επειδη τα δεδομενα λενε ααα ειναι τρελη, θελει γαμο, ω το φυλαει σαν οτι πιο πολυτιμο ?

πραγματικα ειδα να κοροιδευουν κ να προσβαλλουν ατομα που ηδη νιωθουν ασχημα....
με ποια λογικη?? ποιος οριζει την σωστη ηλικια???
οκ δεν ειναι οτι πιο φυσιολογικο (αν ηταν δεν θασχολουμουν κ γω)
αλλα πραγματικα ειναι τοσο τραγικο??????????????????????????
ειδα απαντησεις τυπου σπασε το υμενα μονη σου πηγαινε να πηδηχτεις απλα με καποιον.. οτι βαζει το ποστ για να βρει γκομενο, οτι περιμενει το πριγκιπα...

κ ερχομαι λοιπον κ ρωτω... ωμα την αληθεια οσο κ ποναει... αυτο σκεφτεστε??

ξερω οτι ολα ειναι θεμα χαραχτηρα κ που θ πεσεις...
ξερω πως υπαρχουν αυτοι που χαιρονται που δεν εχεις εμπειρια κ ειναι οι πρωτοι κ αυτοι που απλα δεν εχουν την υπομονη κ φρικαρουν...
αλλα το θεμα ειναι οταν ακους καποιον οτι ειναι σε μεγαλη ηλικια τι σκεφτεστε???
ολα τα παραπανω συν ξενερωτη κτλ?

δεν το φυλαω για κανεναν πριγκιπα
δεν το κανω απο αποψη
δεν ειναι οτι πιο πολυτιμο εχω ελεος ενα κομαμτι κρεας ειναι.... αρα γιατι να νιωθω τοσο ασχημα?????????????????? τι φταιω που δεν ετυχε???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107674 από xrhstosalexiou στις 21 Αυγούστου 2012, 12:48πμ

xrhstosalexiou

μέλος από: 20/8/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Μην ασχολείσαι καθόλου με τέτοια σχόλια και χαρακτηρισμούς. Εγώ για να ξέρεις είμαι άντρας και τη γυναικα που θα τι δω σοβαρά θα πρέπει να είναι παρθένα και δεν νομίζω να είμαι ο μονος άντρας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107675 από tasos41997 στις 21 Αυγούστου 2012, 12:49πμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Ελα ρε συ μην ανχωνεσε και βεβαια ειναι φυσιολογικο να εισαι παρθενα στα 25 .

Ναι το ξερω οτι αλλες πιδιουντε απο τα 14 και μετα ειτε το μετανιωνουν ειτε το κανουν για μαγκια.

Δεν εχουν γνωση του αυνανισμου 14-15 χρωνων κοριτσια και πανε και πηδιουντε.

Στο θεμα μας...

Καταρχας εισαι 25 χρωνων δεν σε πειραν τα χρονια

Και κατα δευτερον τι πειραζει που δεν εχεις κανει σεχ ακομα ;

Απλα δεν βρηκες τον καταλληλο και οταν το βρεις πιστευω θα το ευχαριστηθεις περισσοτερο απο το να το εκανες με καποιον που δεν αγαπαγες ή με καποιον τυχαιο απλα και μονο για να μην εισαι παρθενα.

Χαλαρωσε λοιπον δεν σκοτωσες και κανεναν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107676 από freakout στις 21 Αυγούστου 2012, 12:54πμ

freakout

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ναι αλλα τι πραγματικα σκεφτεσαι γιαυτο?
εννοω αυτο αυτοματα δε μπαινει στη "κατηγορια" οτι θελουν κ καλα να σας τυλιξουν?? κοινως γαμο?
καταρχην αν αν θες μου απαντας τι ηλικια εχεις? διοτι αν πχ εισαι 35 θ βρεις φυσιολογικο μια κοπελα 35χρ παρθενα? η οτι πχ θαναι ξενερωτη? επειδη δεν θαχει εμπειρια επειδη θ πρεπει να προσεξεις η επειδη θ κολλησει κ αλαλ τοσα που διαβασα...
απλα προσπαθω να δω τι αποψεις υπαρχουν γυρω απο αυτο το θεμα... ισως ειναι ασκοπο μιας κ ειναι ολα θεμα χαρατηρα απλα ειμαι περιεργη να σω τι επικρατει επι το πλειστον......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107677 από freakout στις 21 Αυγούστου 2012, 12:59πμ

freakout

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
@ tasos41997

δε ειχα συνηδειτοποιησει ποσο ταμπου ειναι μεχρι που ειδα ολα τα παραπανω που ανεφερα....
κ γενικα νομιζω οτι κ οι γυρω μου με θεωρουν UFO χααχχα
οποτε αναγκαστικα φρικαρεις κ το σκεφτεσαι....
κ δεν βοηθαει... γαιτι ξαφνικα σλες μηπως εχουν δικιο????
δεν μπορει ....ειναι τοσοι κ εισαι μια...
απλα μου τη δινει γιατι ολα αυτα που λενε ειναι τραγικα... αντε να πεις μετα ξερεις.. ειμαι παρθενα... ειμαι 26 αλλα δεν ειμαι τρελη ουτε αγια ουε θελω να σε τυλιξω ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107678 από perriergos στις 21 Αυγούστου 2012, 2:11πμ

perriergos

μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Προσωπικά δεν το βρίσκω κακό, το δεν έτυχε είναι μια απάντηση αληθής όσο και οι άλλες [το φυλάει, θέλει γάμο κλπ]. Για να το δούμε ανάποδα από περιέργεια, εσύ τι θα λεγες για κάποιο αγόρι 25 που δεν έχει κάνει τπτ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107683 από freakout στις 21 Αυγούστου 2012, 7:26πμ

freakout

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Χμμ Δεν νομιζω οτι ειναι το ιδιο μιας κ ταγορια εχουν παραπανω ορμες
Αλλα κ την επιλογη ενος μπου...λου
Μιας κ ειναι κατι που ισως συναγωνιστειτε μεταξυ σας
Σε νεαρες ηλικιες δηλ που ξεκινας ναχεις επαφες δν νομιζω οτι ενας αντρας κ μια γυναικα συγκεκριμενα ενα αγορι κ ενα κοριτσι εχουν την ιδια αναγκη

Για να απαντησω ομως στην ερωτηση σου θ ταν υποκειμενικο εκ μερους μου ν σου πω ναι κ ψευτικο οχι...

Διοτι για τον αντρα ειναι μια πως ν το πω οχι το συναισθηματικη πραξη
Δν υπαρχει θεμα πονου η φοβου που μπορει ναχει ενα κοριτσι σε μια μικρη ηλικια
Σιγουρα παντως δ θ σκεφτομουν οτι σκεφτονται οι αλλοι αλλα ναι λιγο περιεργο θ μου εκανε κ νομιζω οτι ισως κ για σας ναναι χειροτερο...
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #107684 από Webmaster στις 21 Αυγούστου 2012, 8:42πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην προσπαθείς να πείσεις ότι δεν έχεις πρόβλημα. Αν δεν είχες, δεν θ' άνοιγες αυτό το θέμα δύο φορές. Λες "δεν έτυχε" αλλά δεν είναι μόνο θέμα τύχης. Για να μη βρεις κανέναν να σου ανοίξει ρε παιδί μου τη δίοδο, μάλλον πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα του τύπου "άστα να πάνε", συνήθως ένα ή περισσότερα από τα κάτωθι:

- Ο περίγυρός σου είναι άστα να πάνε. Πιεστικοί γονείς που σε ελέγχουν ακόμα και τώρα, πιεστικοί φίλοι που τους δίνεις αναφορά για την προσωπική σου ζωή και τους έχεις αναγορέψει σε ελεγκτές της αξίας σου. Θρησκείες (μάρτυρες του Ιεχωβά, Χριστιανοταλιμπάν, αίρεση του Ιάπωνα Μη-τσουτσού-κακά) που σε καταπιέζουν εντάσσονται εδώ.

- Η εμφάνισή σου είναι άστα να πάνε και δε σε βρίσκει κανείς ελκυστική. Ή βρωμάς και ζέχνεις και δε σε πλησιάζει άνθρωπος παρά μόνο μύγες κι αυτές μηχανικά.

- Ο χαρακτήρας σου είναι άστα να πάνε και με τον τρόπο σου δεν αφήνεις κανένα γκόμενο να χαλαρώσει και να σου το εκχερσώσει τελοσπάντων το χωράφι (sic).

- Η γκαντεμιά σου είναι άστα να πάνε.

Σε κάθε περίπτωση, λοιπόν, άστα να πάνε. Και το λέω αυτό όχι για να σε μειώσω ή να σε βάλω να πάθεις κατάθλιψη, το αντίθετο μάλλον, να σου εντοπίσω το πρόβλημα ώστε να πας να το φτιάξεις. Όλα τα προβλήματα λύνονται εκτός από τα τρία της αρχαιότητας. Όμως από το στυλ του μηνύματός σου (με απογοήτευση blah blah blah) καταλαβαίνω ότι εσύ δε θες να διορθωθεί το πρόβλημα, αλλά απλά να σου χαϊδέψουν τον εγωισμό και να σου πουν ότι είσαι εντάξει.

Ε όχι λοιπόν, υπάρχει και μεγάλο. Διότι τώρα που είσαι 25 χρονών, αν βρεθεί κανείς μουστερής και σου την κάνει τη γεώτρηση επιτέλους, έχεις την εντύπωση ότι το πρόβλημα θα πάψει ως διά μαγείας με το που θα πιάσει δουλειά το κομπρεσέρι; Απατάσαι. Όποιο πρόβλημα κι απ' τα 4 πιο πάνω κι αν έχεις, αυτό θα συνεχίσει και θα του σπάσει τα νεύρα. Κι αν αργότερα παντρευτείς και φέρεις και παιδιά στον κόσμο, αυτό το πρόβλημα θα εξακολουθεί και θα βασανίζει και τα παιδιά σου διότι θα τσουγδίζεις αβέρτα όπως οι περισσότεροι άπειροι σεξουαλικά που έχουν ένα υποβόσκον σύμπλεγμα κατωτερότητας και μια άλφα ζήλεια απέναντι στους πιο ξεπεταγμένους.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107686 από freakout στις 21 Αυγούστου 2012, 10:56πμ

freakout

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
webamster
γουσταρω την απαντηση σου μιας κ ειναι η πιο ειλικρινης!
οχι δεν θελω να μου χαιδεψουν τα αυτια ειδαλλως θ αρκουμουν σε απαντησεις οπως πολυ ομορφα απαντησαν τα παιδια παραπανω
κ σιγουρα δεν ειναι φυσιολογικο οπως ειπα δεν θα ανοιγα θεμα δεν θα το εψαχνα αν το θεωρουσα φυσιολογικο...

για να απαντησω σε ολα λοιπον κ μου λες μετα τη γνωμη σου

οχι δεν εχω καταπιεστικους γονεις...
κερδισα απο νωρις την εμπιιστοσυνη τους κ μπορεσα σε μικρη ηλικια να κανω διαφορα πραγματα οπως πχ ν βγαινω κ ερχομαι αργα, να πηγαινω διακοπες μονη...

οχι δεν εχει σχεση με θρησκεια ειμαι σχεδον αθεη

δεν ζεχνω εχω λοξα με αρωματα κ την καθαριοτητα

νομιζω τα 2-3 που επεσες μεσα ειναι εμφανιση-φιλοι-χαραχτηρας....
οσον αφορα την εμφανσιη μπαζο δε με λες αντικειμενικα κ υποκειμενικα! (ασχετου που το γουστο ειναι τελεειως υποκειμνενικο ετσι??)απλα ειχα ενα θεμα με τα παραπανω κιλα, που σημαινε ενα παραπανω θεμα με την αυτοεκτιμηση... αλλα εχω δει κοπελες με πολλυυυ παραπανω κιλα κ πολυυυυ πιο ασχημες ναχουν σχεση οποτε υποθετω δεν ειμαι τοσο μπαζο

οποτε μαλλον μενει ο χαραχτηρας ειμαι αυτο που λεμε ο δεδομενος μαλακας.... παντα εκει για ολους, αβουλος καποιες φορες
οποτε ναι αυτα τα 2 ισως ειναι ντεκαβλε για εναν εναν αντρα
κ σε συνδυασμο με σκατοφιλιες..

απλα δεν ειμαι ανθρωπος που μου δοθηκαν ευκαιριες... δεν ξερω γιατι ειναι τοσο τραγικο να το πιστεψετε....οι παρεες μου παντα ηταν μιικρες δεν ειχα μεγαλο κυκλο (δεν ειμαστε ολοι οι σουπερ κοινωνικοι) κ αυτοι που μου την πεφταν ηταν παντα παππουδες (κυριολεκτικα) η ανω των 40... κ δεν γουσταρα δεν μιλουσα καν...

τεσπα νομιζω την απαντηση της εδωσες κ με το παραππανω...
να θυμασαι οτι ζητησα την ωμη αληθεια κ ειμαι ικανοποιημενη που την πηρα....δεν ειμαι απο αυτους που θελουν να τους χαιδευουν τα αυτια...

σευχαριστω για την απαντηση σου....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107936 από Giannis_prap στις 24 Αυγούστου 2012, 12:53πμ

Giannis_prap

banned
μέλος από: 24/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
αν θες να ξεπερασεα την παρθενια σου μπορωνα βοηθησω
Δε κανω σεξουαλικη επιθεση, μη το παρεις στραβα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login