Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάθετε από τα λάθη των γονιών σας. Χρησιμοποιήστε αντισύλληψη.
Σάββατο, 20 Απριλίου

φοβαμαι μηπως ειμαι εγκυος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #108183 από markela2244 στις 28 Αυγούστου 2012, 3:48πμ

markela2244

μέλος από: 28/8/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Ειμαι 17 και με το αγορι μου εχουμε να κανουμε ερωτα εδω και 2,5 μηνες.απο τοτε μου εχει ερθει περιοδος. Αυτον τν μηνα καναμε μονο προκαταρκτικα . Δεν εχω καθυστερηση ακομα αλλα εδω και 3 μερες εχει πρηστει το στηθος μου και η κοιλια μου κ επισης νιωθω κατι στην κοιλια μου σαν χτυπους καρδιας κ το βλεπω κιολας ακομα και οταν δεν εχω αγχοσ ..δεν εχω πονους αλλα φοβαμαι πολυ..υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι εγκυος? Μπορει να λεω βλακιες πανω στο αγχος μου γιαυτν τ λογο θα ηθελα κ τν βοηθεια σαας σας εχει συμβει κατι τετοιο?:/ ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108184 από stef98 στις 28 Αυγούστου 2012, 7:36πμ

stef98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2012
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Αφου σου εχει ερθει περιοδος, δεν εισαι εγκυος. ΧΑΛΑΡΩΣΕ.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #108186 από Noir Désir στις 28 Αυγούστου 2012, 9:58πμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πρηξημο ειναι επειδη περιμενεις περιοδο, το σωμα κανει κατακρατηση υγρων πριν ερθει. Αυτο που λες οτι ειναι σαν χτυποι στην κοιλια σου, ειναι η δκια σου καρδια που ανταλακλα..φανταζομαι αυτο θα το ακους οτιαν εχεις αγχος ή οταν τρομαζεις ή οταν προσπαθεις να συγκεντρωθεις για να ακουσεις κατι, τις αλλες στιγμες απλα μπορει να το νοιωθεις λιγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134857 από giota622 στις 26 Αυγούστου 2015, 3:21μμ

giota622

μέλος από: 26/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
παιδιά και εγώ έχω ένα αντίστοιχο πρόβλημα είμαι και εγώ 17 με το αγόρι μου δεν έχω ολοκληρώσει κάναμε όμως τον Ιούνιο κάποια προκαταρκτικά τα γεννητικά μας όργανα ήρθαν σε επαφή μόνο εξωτερικά δεν υπήρξε διείσδυση αλλά εκείνος είχε προσπερματικα είχα περίοδο στις 22 Ιουνίου Τον Ιούλιο καθόλου και τον Αύγουστο στις 8 Αυγούστου εχω όμως πολλά κολπικό υγρά και κάποιους πόνους σαν περιόδου αραιά μήπως είμαι έγκυος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login