Στείλε λεφτά στο ftou.gr

Φτύσε καλλιτεχνικά
~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο δάσκαλος να ρίχνει ξύλο και βρισίδια στους μαθητές. Όχι οι μαθητές στο δάσκαλο όπως σήμερα
Σάββατο, 23 Αυγούστου
Μήνυμα #109263 από dick the greek στις 11 Σεπτεμβρίου 2012, 1:29 πμ

dick the greek

Εικονίδιο

banned
μέλος από 30/8/2012
αποδεκτές απ.: 0
Ρε κοριτσια λυστε μου μια απορια.ειναι αληθεια οτι μεταξυ σας πολλες φορες υπαρχει σεξουαλικη ενταση σε σημειο που να φτανετε να φιλατε η μια την αλλη και ακομα να κανετε σεξουαλικα παιχνιδια χωρις να ειστε λεσβίες???

Προφίλ: dick the greek Άλλα από dick the greek Σχολιασμός φράσης του dick the greek

Rohala Art Course
Μήνυμα #109301 από ghjjkkmmgirl στις 12 Σεπτεμβρίου 2012, 1:40 πμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο

μέλος από 27/8/2012
αποδεκτές απ.: 1
εγω παντως εχω δωσει γλωσσοφιλο στη κολλητη μου αλλα ειμασταν πιωμενες. μν ακουσω οτι ειμαστε λεσβειες και μαλακειες πολλες το κανουν και φιλε αυτο με τα ερωτικα παιχνιδια αναλογως τις κοπελες καμια φορα ισχυεει

Προφίλ: ghjjkkmmgirl Άλλα από ghjjkkmmgirl Σχολιασμός φράσης του ghjjkkmmgirl

Μήνυμα #109309 από PiTSiRiKi στις 12 Σεπτεμβρίου 2012, 1:34 μμ

PiTSiRiKi

Εικονίδιο

banned
μέλος από 29/7/2012
αποδεκτές απ.: 6
Για μένα είναι ΑΗΔΙΑ δεν θα το κανα ποτέε μα ποτέ.....οκ έχεις καύλες.... πρέπει ντε και καλά να φασωθείς με τη κολλητή σου;; Έλεος :P

Προφίλ: PiTSiRiKi Άλλα από PiTSiRiKi Σχολιασμός φράσης του PiTSiRiKi

Μαντείο
Μήνυμα #109420 από dick the greek στις 14 Σεπτεμβρίου 2012, 1:31 πμ

dick the greek

Εικονίδιο

banned
μέλος από 30/8/2012
αποδεκτές απ.: 0
swsto auto me to glwssofilo alla rwtaw gt eseis ta koritsia eiste musthria plasmata.kaneis dn eipe oti an kanete kati tetoio eiste lesvies apla rwtaw gia na mathw.

Προφίλ: dick the greek Άλλα από dick the greek Σχολιασμός φράσης του dick the greek

ΔΕ μπορείς να εκδόσεις απάντηση.
Ο guest δε μπορεί να εκδίδει μηνύματα σ' αυτό το forum.

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2014 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas