Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

αποριες για το πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #113689 από mitsos-k1 στις 05 Δεκεμβρίου 2012, 6:25μμ

mitsos-k1

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

καλησπερα,ειμαι 16 χρονων και εχω μερικες αποριες σχετικα με το πεος.καταρχας σε αυτη την ηλικια ξεκιναει συνηθως η σεξουαλικη ζωη καθε εφηβου οποτε θα παρακαλουσα για απαντησεις που θα με βοηθησουν.το πεος μου σε στυση ειναι 16,5.σε μερικες στασεις ομως ειναι σαν να "μπαινει μεσα" οπτοτε το μηκος μειωνεται.ειναι αυτο φυσιολογικο?επισης η περιμετρος του πεους μου ειναι 16cm..ειναι αυτο το μεγεθος φυσιολογικο?επισης μεχρι τα 18-19 μου χρονια θα αυξηθει καθολου το μεγεθος του πεους μου?α και κατι ακομα.παρατηρησα οτι στην σταση "doggystyle"δεν εχω ικανοποιητικη στυση.γιατι συμβαινει αυτο?το ξερω οτι ειναι πολλες οι ερωτησεις και οτι μπορει να γινομαι κουραστικος αλλα θα παρακαλουσα οποιον μπορει να μου δωσει καποιες απαντησεις που θα με βοηθησουν.ευχαριστω εκ των προτερων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #113690 από mitsos-k1 στις 05 Δεκεμβρίου 2012, 6:31μμ

mitsos-k1

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

και κατι που παρελειψα,ολα αυτα τα ρωταω γιατι με εχουν τρομαξει τα λεγομενα μερικων συμαθητριων μου για κατι πεη των 19cm σε μηκος η οτι το πεος δν πρεπει να ναι κατω απο 17 για να ναι απολαυστικο το σεξ και παρομοιες φιλοσοφιες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login