Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γυναικειος αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120615 από CON98 στις 31 Μαΐου 2013, 11:58πμ

CON98

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
γεια σας φιλοι μου!θα ηθελα να ρωτησω κυριως τις γυναικες και συγκεκριμενα τις κοπελες σε εφηβικη ηλικια. εσεις κοριτσια αυνανιζεσται? καμια φορα αμα μας ακουσουν τιποτα κοριτσια με φιλους μου να μιλαμε για μαλακια και μιναρισμα και τις ρωτησουμε ετσι για πλακα μες την παρεα αν αυνανιζονται μας λενε πως επειδη το κανουμε εμεις δεν σημαινει οτι το κανουνε και αυτες. παραξενο μου φαινεται και πιστευω πως λενε ψεματα πιθανως επειδη ντρεπονται. εσεις τι κανετε? αυνανιζεστε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120616 από μαρμπι στις 31 Μαΐου 2013, 1:00μμ

μαρμπι

μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
ο καθένας έχει το δικαίωμα να αυνανίζεται ... είτε είναι άνδρας-αγόρι είτε γυναίκα-κορίτσι ... μπορεί να λένε ψέματα γιατί νοιώθουν άβολα αλλά μπορεί όντως να το κάνουν και εγώ μερικές φορές το κάνω.. όπως σε εσας σας αρέσει έτσι και για εμάς τις γυναίκες είναι μια ευχαρίστηση.. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120727 από thomasla στις 04 Ιουνίου 2013, 5:39μμ

thomasla

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια, καταρχήν το να πιστεύεις ότι αυνανίζονται όλες οι γυναίκες είναι λάθος. Επίσης οι περισσότερες από αυτές που αυνανίζονται ντρέπονται να το πούνε. Μην ξεχνάς ότι στον άντρα το μόριο προεξέχει κι είναι πιο εύκολο να ξεκινήσει να το "εξερευνεί" στην παιδική-εφηβική ηλικία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120732 από paranoikos στις 04 Ιουνίου 2013, 9:17μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
κοιτα και σε εμας ετσι κανουν.. αλλα μια μερα μεσα στην κουβεντα λεγαμε με τους φιλους μου για τσοντες και τετοια και πεταω και μια στα κοριτσια.. '' ελα σας ξερουμε και εσας... παει το χερακι το βραδυ'' και μου λενε.. εε νταξει... χαχα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login