Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διατηρήστε το πράσινο. Κάντε έρωτα με βάτραχους.
Τρίτη, 23 Απριλίου

πρόβλημα με τριχοφυία (επήγον)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #125455 από pi8hkos97 στις 17 Φεβρουαρίου 2014, 2:23μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Καταρχήν το ξεκαθαρίζω ότι όποιος ή όποια βοηθήσει έχει πάρει αποδεκτή
Στο θέμα μας λοιπόν. Έχω ένα μικρό θέμα με την τριχοφυία έχω στα χέρια πόδια φυσιολογική, στα γεννητικά όργανα (τα ξυρίζω) αλλά το πρόβλημά μου είναι ότι έχω τρίχες στον κώλο (και ιδιαίτερα μέσα στη σχισμή). Αυτό ξενερώνει τα κορίτσια; (θα ήθελα γυναικεία γνώμη). Επίσης πόσο θα μου κοστίσει μια μόνιμη αποτρίχωση για αυτό το σημείο; Ή μήπως με συμφέρει να τις ξυρίσω μόνος μου; Plz βοηθήστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #125458 από Panos98 στις 17 Φεβρουαρίου 2014, 3:07μμ

Panos98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/9/2013
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
Ολοι οι αντρες εχουν εκει περα τριχες και δεν θα επρεπε να σε απασχολει και στις περισσοτερες δεν τις ενοχλει εκτος και αν ειναι υπερβολικα πολλες.. τοτε αλλαζει το θεμα..η μονιμη αποτριχωση ειναι αναλογως το μερος μπορει να ξεκιναει απο 50 ευρω και να φτασει πολυ παραπανω. Να τις ξυρισεις, δεν θα σε συμβουλευα να το κανεις γιατι μετα οι τριχες θα βγουν πιο σκληρες και πιο πολλες και θα σε τσιμπανε κιολας...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #125463 από maraki891995 στις 17 Φεβρουαρίου 2014, 5:04μμ

maraki891995

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για σου μιας και θελεις γυναικεια γνωμη...λοιπον εμενα προσωπικα δεν με απασχολεί γιατι δεν τις βλεπω στην πραγματικότητα οπως αηδιάζω γιατι και εγω προσωπικα σε εκεινα τα σημεια ειμαι κατα της τριχας και σε εμενα και στους αλλους...το αλλο ειναι θεμα ορμονων και κληρονομικότητας το ποσο πολλες μπορει να εχεις...δεν θα σου συνιστούσα να τις ξυρισεις γιατι θα βαρεθεις να της κανεις συνεχος και οπως ειπε και ο πανος98 θα γινουν πιο αγριες και ενοχλητικες το καλυτερο ειναι λειζερ οπου και οι αντρες κανουν αλλα το ξυραφακι οπως ειναι και πιο λογηκο ειναι πιο οικονομικο το τι θα κανεις ειναι στο χερι σου...ελπιζω να βοιθησα..!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126660 από xxLOLxx στις 23 Απριλίου 2014, 7:13μμ

xxLOLxx

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Και εγω εχω πολλες τριχες εκει αλλα ενταξει δεν με απασχολη πολυ αφου ανδρα πρεπει να εχει τριχες...
Ετσι πιστευω τολαχιστων...

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login