Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Προβλημα με στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126134 από Dieftharmenos στις 26 Μαρτίου 2014, 3:43μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπερα,

Θα ηθελα να γραψω ενα προβλημα που εχω παρατηρησει.Καμια φορα οταν ειμαι με την κοπελα μου εχω προβλημα στυσης.Με απλα λογια δεν μου σηκωνεται τελειως η και καθολου(οχι παντα...καμια φορα).Δεν της εχω δωσει να καταλαβει τιποτα και δεν νομιζω πως θα το κανω απλα φοβαμαι μην απο το καμια φορα παμε στο συχνα κλπ...

Εδω να σημειωσω οτι ειμαι καπνιστης εδω και 1,5 χρονο(δεν νομιζω να παιζει μεγαλο ρολο καθος δεν καπνιζω πολυ ουτε και καπνιζω πολλα χρονια.Ακομα εχω κανει περιτομη.

Περιμενω συμβουλες...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126135 από Bluejack στις 26 Μαρτίου 2014, 3:55μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Διεφθαρμένε περιμένω τις απαντήσεις στην ερώτηση σου γιατί με ενδιαφέρει και εμένα.
Όσον αφορά το κάπνισμα να ξέρεις πως έστω και αυτό το λίγο παίζει ρόλο.
Γιατί όλο το θέμα πολύ χοντρικά έχει να κάνει με :
Την ψυχολογία σου. την "ορμή" σου, πόσο πολύ γουστάρεις,
και την καλή κυκλοφορία του αίματος.
(ας μη σχολιάσω ότι καπνίζω σα πούστης πολλά χρόνια παραπάνω απο εσένα)
Μια ερώτηση:
Αυτό που μας περιγράφεις, συμβαίνει και στα προκαταρκτικά? ή εκεί ποτέ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126138 από Dieftharmenos στις 26 Μαρτίου 2014, 8:25μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Bluejack@26 Μαρτίου 2014)
Αυτό που μας περιγράφεις, συμβαίνει και στα προκαταρκτικά? ή εκεί ποτέ?

συμβαινει και στα προκαταρκτικα...βεβαια πλαγιως αποφευγω να μου κανει στοματικο οταν γινεται αυτο και γενικως να με πολυ ακουμπαει και σε καποια φαση αναγκαζομαι να το κοψω οτι και καλα πρεπει να φυγω η δεν εχω ορεξη και τετοια...το θεμα ειναι οτι δεν εχει καταλαβει τιποτα επειδη γινεται σπανια...αν ομως αρχισει να γινεται συχνο φαινομενο νομιζω πως δεν θα με βοηθησει αλλα ισα ισα με την σταση της("ελα δεν ειναι τιποτα" κλπ...) θα τα κανει χειροτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126140 από pi8hkos97 στις 26 Μαρτίου 2014, 10:19μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Φίλε αυτό οφείλεται ίσως στο συχνό αυνανισμό (σε άλλο ποστ είχες γράψει για 9 φορές τη βδομάδα) ή στο συχνό σεξ. Αυτό που πάντα κάνω σε τέτοιες περιπτώσεις είναι μία βδομάδα να μην την παίξω (ούτε τσόντα ούτε πορνοπεριοδικά και τέτοιες μ@λακίες εννοείται), και μετά βέβαια θα χύσεις ίσα με ένα ποτήρι και θα γίνει πάλι κάγγελο. Όσον αφορά την κοπέλα σου αν θέλει σεξ πες της ότι νιώθεις πολύ κουρασμένος ώστε να την αποφύγεις (μην πέσεις στον πειρασμό να ενδώσεις, μία βδομάδα είναι).

Υ.Γ. Όσον αφορά την περιτομή επειδή έχω κάνει και εγώ, την ώρα του αυνανισμού όταν πας να εκσπερματώσεις μερικά δεύτερα πιο πριν τρίβε με το πλάι του δαχτύλου σου το σημείο που εννονόταν το κ@υλί με το χαλινό του πέους σου έντονα και θα με θυμηθείς ότι ο οργασμός θα είναι 10πλάσιος. Πάρε όμως πρώτα το ρεπό και μετά τα κολπάκια.
Ελπίζω να σε κάλυψα

Υ.Γ. 2 Κόψε το κάπνισμα όσο είναι καιρός γιατί κάποια μέρα θα το μετανιώσεις πικρά. Και μην πεις δικαιολογίες τύπου δεν μπορώ και τέτοια, όλα ένα συννήθειο είναι. ΑΝ πεις π.χ. μια μέρα δεν θα καπνίσω, θα σου ανεβάσει την ψυχολογία. Μετά θα πεις άλλη μία χωρίς κάπνισμα, και συννεχίζεις έτσι. Αυτό όχι μόνο για τα σεξουαλικά προβλήματα αλλά θα έχεις θέμα και με το γυμναστήριο αν ποτέ κάνεις, και διάφορα άλλα που φαντάζομαι τα γνωρίζεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126143 από Dieftharmenos στις 27 Μαρτίου 2014, 12:21πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Το ρεπο το εχω παρει...μπορα ηταν και περασε αυτο με τον αυνανισμο...καθε φορα που βρισκομαι με την κοπελα μου εξπερματωνω απλα οταν εχω στυτικο προβλημα γινεται...αλλα γινεται πολυ μα πολυ αργα...και ουτε βεβαια κανουμε σεξ...

Οσο για το τσιγαρο ξερω οτι εχεις δικιο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126144 από Webmaster στις 27 Μαρτίου 2014, 2:00πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Η απάντηση είναι στο "όταν είμαι με την κοπέλα μου". Είναι το λεγόμενο άγχος επίδοσης κυρίως λόγω απειρίας, ή του ότι δε νιώθεις άνετα μαζί της (δική της βλακεία/απειρία/προσπάθεια να νιώσεις άνετα που τελικά έχει αντίθετο αποτέλεσμα).

Δε φταις εσύ. Η κοινωνία φταίει.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126147 από pi8hkos97 στις 27 Μαρτίου 2014, 2:24μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Αν βρεθείς με μιά άλλη κοπέλα θα νιώσεις το ίδιο; δοκίμασέ το και ίσως δεις άμεσα διαφορά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126256 από Dieftharmenos στις 03 Απριλίου 2014, 12:10πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αργησα να απαντησω λογω εφταημερης...στην εφταημερη δεν ειχα κανενα θεμα με την στυση μου και ολα τα βραδια με την κοπελα μου περνουσαν πολυ καλα.

Και παλι ομως φοβαμαι μην το ξαναπαθω.Web αυτη ειναι η 2η ολοκληρωμενη σχεση που κανω και εχω κανει αλλες 2 που στο τσακ δεν ολοκληρωθηκαν.Νομιζω οτι το εχω ξεπερασει αυτο το σταδιο.

Πιθηκε...εχω σχεση...δυσκολο :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login