Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ισχυρό φύλο είναι αυτό που ζει (κατά μέσον όρο) επτά χρόνια λιγότερο από το ασθενές.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΒΟΗΘΕΙΑΑ!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126247 από Γεωργια1926 στις 02 Απριλίου 2014, 6:19μμ

Γεωργια1926

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα... εχω ενα τεραστιο προβλημα... εδω κ 2 χρονια εχω σχεση... στον 1ο χρονο αποφασισουμε να προχωρησουμε οχι ολοκληρωση...μου εβαλε δαχτυλο λοιπον και οσο παιρνουσε ο καιρος μ το εβαζε ολο κ πιο δυνατα ως που την επομενη μερα το πρωι ειδα ελαχιστο κοκκινο αλλα οχι πολυ... σκεφτηκα οτι θα εσπασε ο υμενας μ αλλα δνε ημουν κ σιγουρη γτ δνε ετσουζε καθολου... μετα απο καιρο προχωρησαμε ακομα πιο πολυ αλλα δν ολοκληρωσαμε... απλα ημασταν γυμνοι κ τριβοταν πανω μ... εγω λοιπον περιμενα περιοδο στις 18 κ εχει παει 2 του αλλου μηνα κ ακομα να μ ερθει υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι εγκυος απο σπερματικα υγρα?? σας παρακαλω παρα πολυ απαντηστε μου.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126255 από pi8hkos97 στις 02 Απριλίου 2014, 10:03μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Όχι είναι απίθανο αν δεν έχει βάλει το πέος του μέσα. Λογικά θα είναι από το άγχος σου. Σίγουρα δηλαδή αλλά πάρε και ένα τεστ εγκυμωσύνης (από φαρμακείο να μην είναι στη γειτονιά σου για ευνόητους λόγους) για να σου φύγει το άγχος και να σου έρθει περίοδος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login