Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από καθαρά ανατομικής πλευράς, σε ποιο ακριβώς σημείο του αιδοίου δένεται το καράβι, προκειμένου να το σύρει; ©KalhaS, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Eπιμηκυνση Πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126329 από panosanagn123 στις 07 Απριλίου 2014, 6:29μμ

panosanagn123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα.θα ηθελα να σας υποβαλλω ορισμενες ερωτησεις.Θα ηθελα να υποβληθω σε φαλλοπλαστικη χειρουργικη.Το πεος μου ειναι 16 εκατοστα σε στυση και εχει περιμετρο 13 εκατοστα.Οι ερωτησεις μου ειναι οι εξης:1ο ποιο θα ειναι το αποτελεσμα μετα την επεμβαση,2ο υπαρχει περιπτωση να υπαρχουν επιπλοκες,3ο ειναι μονιμο το αποτελεσμα και 4ο ποσο κοστιζει η επεμβαση.Ευχαριστω εκ των προτερων για το χρονο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126331 από pi8hkos97 στις 07 Απριλίου 2014, 6:52μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Κοίτα να δεις το μέγεθός σου είναι υπεράψογο, αν φανταστείς ότι ο μέσος όρος των πέων είναι από 12-14,5 εκατοστά αν δεν κάνω λάθος, επίσης και η περίμετρός του είναι πολύ καλή. Αν κάνεις την επέμβαση ναι ίσως μεγαλώσει κιάλο, αλλά πάνω από τα 18 εκατοστά ίσως έχεις προβλήματα στήσης. ΕΠίσης μπορεί να έχει αρκετές επιπλοκές και δεν αξίζει τον κόπο να ρισκάρεις αφού το πέος σου είναι είδη θηρίο. Το αποτέλεσμα από όσο ξέρω είναι μόνιμο αλλά κοστίζει αρκετά.
Η συμβουλή μου είναι να χαλαρώσεις και να ξεχάσεις όλα αυτά, γιατί το πέος σου είναι πάνω από το φυσιολογικό. Άσε που αν γίνει π.χ. 20 εκατοστά μετά την φαλλοπλαστική η παρτενέρ σου θα πονάει και θα απωθείς έτσι τις γυναίκες.
Θα σου πρότεινα να κάνεις μια περιτομή (αφαίρεση χαλινού και ακροποσθίας) η οποία είναι και φτηνότερη (300 ευρώ πάνω κάτω), θα χαίρεσαι το σεξ πολύ περισσότερο (το ίδιο και η γυναίκα), η υγιεινή θα είναι καλύτερη και θα πάρεις και 1 εκατοστό περίππου μήκος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126334 από panosanagn123 στις 07 Απριλίου 2014, 7:09μμ

panosanagn123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κοιτα να σου πω την αληθεια δυστηχως δηλαδη αποδεχομαι οτι αυτο το "κομπλεξ" που μου εχει δημιουργηθει οπως φανταζομαι και σε πολλους αλλους ειναι λογω του οτι ζουμε στην εποχη της "εικονας" και παραδεχομαι οτι ειναι ρηχο.Οσες γυναικες και αν εχουν παει μαζι μου δοξα το θεο δεν εχω αντιληφθει ακομα καποια δυσαρεσκεια, αλλα παρολαυτα το κομπλεξ παραμενει,τι να σου πω ισως φταινε και οι τσοντες(συγγνωμη για την εκφραση).Οσον αφορα τις επιπλοκες ξερεις κατι και το λες?και επισης αφαιρεση χαλινου??δηλαδη?(δεν γνωριζω για αυτο σερωταω) και επισης πως παιρνει ενα εκατοστο τι σχεση εχει?ευχαριστω και παλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126353 από pi8hkos97 στις 08 Απριλίου 2014, 10:20πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ακριβώς αυτές οι τσόντες έχουν καταστρέψει την ψυχολογία των νέων διότι προωθούν πρότυπα τα οποία ούτε καν αρέσουν στις νορμάλ γυναίκες (π.χ. το μεγάλο πέος). Όσον αφορά τις επιπλοκές φυσικά και έχει και είναι και απόλυτα λογικό, καθώς δεν είναι το φυσικό του. δες εδώ http://www.vakalj.gr/el/news-announcements/new-andrology/114-megenthisi-peous.html . Επίσης όσον αφορά την περιτομή δεν έχεις ιδέα τί είναι; Ο χαλινός είναι ένα κορδονάκι που εννώνει το κ@υλί του πέους με το δέρμα και έχει μήκος 1 εκατοστό, αυτό με την περιτομή το αφαιρούν και στο σεξ μετά κατεβαίνει πολύ πιο κάτω το δέρμα, με αποτέλεσμα τη μεγαλύτερη ηδονή. Επίσης και η υγιεινή του σημείου μετά γίνεται πολύ καλύτερη, εκτός του ότι είναι ο καλύτερη πρόληψη για τον καρκίνο του πέους. Τέλος θα πάρεις και ένα εκατοστό περίππου μήκος (αποδεδειγμένα).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126355 από Bluejack στις 08 Απριλίου 2014, 2:05μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Βασικά δεν παίζει να μεγαλώσει το πέος με την περιτομή
Και αν γίνει αυτό θα είναι οφθαλμαπάτη. Γιατί ακριβώς να μεγαλώσει, ποίος ο λόγος επιστημονικά?
Δεν λέω έχει αρκετά θετικά η περιτομή (υγιεινή και θέματα αντοχής) μα δε βρίσκω και τον λόγο για κάποιον που δεν έχει φίμωση ή κάποιο άλλο πρόβλημα να προβεί σε εγχείριση. Έτσι γεννιόμαστε όλοι.
panosanagn123 είσαι μια χαρά, το μέγεθος σου είναι υπεραρκετό.
Τέτοια πειράγματα ίσως σου φέρουν μπελάδες και τσάμπα έξοδα.
Ακόμα και ένα πέος 6-7 εκατοστών μπορεί να ικανοποιήσει μια γυναίκα, τι να πω για τα 16. Σύνελθε :)
(φιλικά πάντα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126374 από panospanos στις 09 Απριλίου 2014, 6:23μμ

panospanos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/4/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδες ειχα χασει τον κωδικο μου και δεν μπορουσα να συνδεθω.Πιθηκε thanx για το thread Νομιζω οτι βοηθησε αρκετα.Οσον αφορα το αλλο θεμα νομιζω οτι παιζει να χω φιμωση εκει κατω μιας και μετα απο πολλες καταστασεις ακομα το πετσακι δεν κατεβαινει ολοκληρωτικα(για κανενα λογο οταν ειναι σε στυση)πως το καταλαβαινω και τι κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login