Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το pc μου φλόγες βγάζει, λες να είναι πετρογκάζι;
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Τί να κάνω!?!?!?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126344 από Johnny007 στις 08 Απριλίου 2014, 12:32πμ

Johnny007

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον,ειμαι 13,5 χρονων και ενας φιλος μου μου ειπε πως με 2 κοριτσια τα οποια κανει παρεεα εκαναν μ@λ@κιες και συζητουσαν για διαφορα κανοντας βλακιες.Σε μια στιγμη η μια αρχισε να τριβει τα βυζια της και αφησε τον φιλο μου να της τα πιασει,και μετα λεγαν πως παντα ηθελαν να παρουν πιπ@ απο ενα αγορι και αποφασισαν με τον φιλο μου πως αυτες θα του δειξουν τα βυζια τους (τα οποια να μην ξεχασω ειναι αρκετα μεγαλα!)και αυτος θα τους δειξει το πουτσο του και νομιζω να του παρουν πιπ@.εγω με τον φιλο μου εχουμε συγκρινει τα πουλια μας.εμενα ηταν 16,5 και τωρα παει 17 και αυτου ηταν 14 και μαλλον τωρα θα ειναι 15 μιας και ειναι μικροτερος.Παντος εγω θελω παρα πολυ να παρεβρεθω και ειμαι σιγουρος πως θα συμφωνησουν τα κοριτσια επειδη μου τα εχει ζητησει η μια και η αλλη με γουσταρε(δεν ξερω αν με γουσταρει ακομη) αλλα δεν ξερω πως θα το πω ή πως θα γινει επειδη νιωθω πολυ καπως.Παντος σιγουρα θελω να το κανω.Απλα επειδη γενικα ειμαι απο τα ''καλα'' παιδια και δεν εχω ξαναβρεθει σε τετια κατασταση ειμαι πιο πολυ των σχεσεων και εχω φιλησει μονο μια φορα ενα κοριτσι το οποιο μου αρεσε πολυ.οποτε 1.πως θα το πω η θα το φερω για να γινει και με εμενα 2. Πως θα σιγουρευτω πως δεν θα το μαθει κανενας και θα γινω ρεζιλι.. Υ.Γ εξπερματωνω γρηγορα περιπου σε 3-4 λεπτα και αν κρατηθω το πολυ 5 υπαρζει τροπος να το κρατησω πιο πολυ?
Ευχαριστω...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login