Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η πιο ακατάλληλη στιγμή να γίνεις πατέρας είναι 19 χρόνια πριν από ένα παγκόσμιο πόλεμο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

συμβουλή.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126500 από christiana44 στις 17 Απριλίου 2014, 8:31μμ

christiana44

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια:)
βασικα μπορει να ειναι και χαζομαρα αυτο που θα ρωτησω αλλα πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια..ειμαι 15 και ξερετε σ'αυτη την ηλικια ολοι ψαχνονται για σχεσεις κλπ. μου εχουν πει πολλες φορες αγορια να τα φτιαξουμε αλλα αρνουμαι γιατι πιστευω πως δεν ειναι της παρουσης ουτε χρειαζομαι κατι τετοιο απο τωρα βασικα το θεωρω χαζομαρα σ'αυτή την ηλικια τελος παντων..και τωρα μου ειπε ενα παιδι που το συμπαθω παρα πολυ να κανουμε κατι, εγω δεν θελω αλλα τον λυπαμαι και ξερω οτι αν του πω οχι και τετοια δεν θα μου μιλαει καν και θα ντρεπεται ειναι πολυ ντροπαλος.. τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126502 από Dieftharmenos στις 17 Απριλίου 2014, 9:32μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Αν εσυ δεν θελεις δεν κανεις τιποτα...

ΥΓ."το θεωρω χαζομαρα σ'αυτή την ηλικια τελος παντων"...εισαι λαθος...
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #126503 από lenaki19 στις 17 Απριλίου 2014, 10:25μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η γνωμη μου ειναι να μη κανεις κατι μαζι του μονο και μονο επειδη τον λυπασαι... δεν εισαι σωστο αυτο. αμα τον θελεις τοτε ναι κανε κατι μαζι του, αμα ομως δεν τον θελεις, του ξεκαθαριζεις την κατασταση με ομορφο τροπο και τελειωνει εκει το θεμα. τοσο απλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126512 από pi8hkos97 στις 18 Απριλίου 2014, 10:45πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ρε κοπέλα μου για πιο λόγο δηλαδή δεν θεωρείς σωστό να κάνεις κάτι; Θα προσπαθήσω να σε διευκολύνω, διότι πραγματικά μου κάνει εντύπωση ένα άτομο στα 15, γεμάτο ζωή να μην θέλει να κάνει σχέσεις επειδή το θεωρεί λάθος σε αυτήν την ηλικία (νοοτροπία των παππούδων μας).
Είσαι προσκολημένη με θρησκευτικές ιδεολογίες;
Σε καταπιέζουν οι δικοί σου;
Έχεις θέμα (ή νομίζεις ότι έχεις) με τη συμπεριφορά σου ή την εξωτερική σου εμφάνιση;
Φοβάσαι να κάνεις την αρχή;
Το θεωρείς ντροπή και αίσχος όπως κάτι άλλες σεμνοπαρθένες; (συγνώμη για την έκφραση αλλά δεν φαίνεσαι για τέτοιο άτομο).

Και επειδή νομίζω ότι από τα παραπάνω φοβάσαι να κάνεις την αρχή, και είναι λογικό, αν σου αρέσει αυτός που στα ζήτησε και πιστεύεις ότι αν το ζήσετε θα είσαι χαρούμενη όρμα χωρίς ηθικούς φραγμούς και κάνε αυτό που πραγματικά θες εσύ.
Άσε που τα κορίτσια που έχουν αυτές τις απόψεις σε ορισμένους καταντάνε πολύ εκνευριστικά, διότι αρνούνται κάτι που είναι στη φύση τους δυσκολεύοντας ταυτόχρονα και τη ζωή των αγοριών. Δεν στο λέω αυτό για να σε πείσω, απλά θέλω να σου δείξω πώς έχουν τα πράγματα. Μετά που θα το κάνεις πίστεψέ με θα νιώσεις πολύ καλύτερα, θα ανέβει κατακόρυφα η αυτοπεποίθησή σου και όλα τα σχετικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126521 από christiana44 στις 18 Απριλίου 2014, 2:10μμ

christiana44

Εικονίδιο
μέλος από: 17/4/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
pi8hkos97 δεν εχω θεμα με τους δικους μου ισα ισα..απλα πιστευω πως ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα και με τα σχολεια κλπ. θα αποσπω την προσοχη μου και επειδη με ξερω δεν θα μπορω να διαβαζω οσο πρεπει(δεν ειμαι φυτο απλα θελω να πετυχω καποια πραγματα) και αυτο για την φυση που λες νομιζω οτι δεν ισχυει γιατι βλεπεις ξερω γω 13 χρονων και κοντευει να μεινει εγγυος. επισης αμα ηταν η φυση ετσι δεν θα ηταν απο παλια ετσι τα πραγματα?θελω να πω οτι παλια δεν ειχαν σχεση απο το δημοτικο και απο το γυμνασιο οπως τωρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126526 από paranoikos στις 18 Απριλίου 2014, 5:26μμ

paranoikos

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2012
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
αμα θες απο την εφηβεια σου να θυμασαι τι διαβαζες.. τοτε συνεχισε ετσι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login