Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Οι φιλοι μου λενε οτι ειμαι κουνιστος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126516 από giannhslampoglo στις 18 Απριλίου 2014, 12:20μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καταρχας καλησπερα και καλη ανασταση θα ειθελα να παρω μια γνωμη για το παρακατω θεμα
Οι φιλοι μου λενε συνεχεια οτι φερομαι σαν gay ενω εγω γουσταρω κοριτσια αυτο μπορει να τους εχει δημιουργιθει επειδη δεν εχω τοσο μπασα φωνη η ο χαρακτηρας μου και δεν τα εχω φτιαξει με κοριτσια τωρα 3 μηνες κοντα αλλα ψαχνομε παω β γυμνασιου τι μπορο να κανω περιμενω ολες της απαντησης απο ολους
παρακαλω σεμνα!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #126517 από pi8hkos97 στις 18 Απριλίου 2014, 1:41μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε τί μου θύμησες τώρα... Πάω β' λυκείου και στο γυμνάσιο ήταν ένα κοπέλι που τον λέγαμε για πλάκα πούστη και τέτοια, αλλά σαφώς τώρα έχουμε σταματήσει, μόνο και μόνο επειδή είχει πιο ψιλή φωνή. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι απλά να τους γράψεις, άστους να λένε. Στην τελική έχεις μπει πρόσφατα στην εφηβεία και σαφώς είναι λογικό η φωνή σου να μην έχει αναπτυχθεί. Άστους λοιπόν να λένε ότι θέλουν και μην δίνεις σημασία, και κάποια στιγμή θα σταματήσουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126525 από giannhslampoglo στις 18 Απριλίου 2014, 4:38μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pi8hkos97@18 Απριλίου 2014)
Φίλε τί μου θύμησες τώρα... Πάω β' λυκείου και στο γυμνάσιο ήταν ένα κοπέλι που τον λέγαμε για πλάκα πούστη και τέτοια, αλλά σαφώς τώρα έχουμε σταματήσει, μόνο και μόνο επειδή είχει πιο ψιλή φωνή. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι απλά να τους γράψεις, άστους να λένε. Στην τελική έχεις μπει πρόσφατα στην εφηβεία και σαφώς είναι λογικό η φωνή σου να μην έχει αναπτυχθεί. Άστους λοιπόν να λένε ότι θέλουν και μην δίνεις σημασία, και κάποια στιγμή θα σταματήσουν.

Φιλε σε ευχαριστω πολυ ελπιζω να ξεπεραστη αυτο που γινετε και παλι ευχαριστω αλλα αν μπορεις να με βοηθεισης καπως να του απαντησω
Ευχαριστω και παλι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126530 από pi8hkos97 στις 18 Απριλίου 2014, 7:39μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Αν σου πει ότι είσαι κουνιστός πές του: Ναι ρε είμαι θες να σε γαμήσω;; και διάφορα τέτοια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126537 από giannhslampoglo στις 18 Απριλίου 2014, 10:27μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(pi8hkos97@18 Απριλίου 2014)
Αν σου πει ότι είσαι κουνιστός πές του: Ναι ρε είμαι θες να σε γαμήσω;; και διάφορα τέτοια

Σωστος φιλε μου! :D
Καλο βραδυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login