Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Θελω να εξομολογιθω στον κολλητο μου!!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126538 από giannhslampoglo στις 18 Απριλίου 2014, 10:45μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπερα καταρχας θελω να εξωμολογιθω στον κολλητο μου επειδη ειχαμε μια συζητηση και λεει οτι ολη η παρεα με λεει gay και θελω να πω ολη την αληθεια στο κολλητο μου
Καταρχας θελω μια λογικη απαντηση και αν γινετε καπος σεμνη
Ειμασταν ενα βραδυ κατω απο το σπιτι του και συζηταγαμε διαφορα θεματα ''μυστικα'' ξαφνικα του πεταγετε μια σποντα οτι η φιλοι μου λενε συνεχως οτι ειμαι κουνιστος εγω διαφονο καθετος θελω να τους εξωμολογιθω οτι μου αρεσουν η αντρες αλλα σε βαθμο να δω εναν γυμνο. αλλα μονο στην ειδεα να κανουμε SeX που ερχετε αναγουλα τωρα μου αρεσουν η γυναικες και να κανουμε SeX αλλα και να εχουμε μια ρομαντικη σχεση ψαχνομε τωρα η ηλικια που θελω να κανω την πρωτη μου επαφη προς το σεξ ειναι 17-18 χρονον ειναι λογικο σας παρακαλω απαντηστε μου τι να κανω και πως να αρχισω να του το λεω
Ξερω σιγουρα οτι ειναι ταφος αυτος ο φιλος μου και δεν ξερο αν βλεπει τωρα αυτο το status ελπιζω πως οχι! τι να κανω πως να του το πω θελω αμεση βοηθεια
Για δισκολια στον εντοπισμο μου ειναι ολα ψευτικα τα username και παιδια σας παρακαλω μην φαω BAN[SIZE=15]
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126539 από Darkwin στις 18 Απριλίου 2014, 11:15μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου, επειδή σε είδα πως έκανες και ένα άλλο thread για αυτό το θέμα. Καταρχάς είσαι σε μια ηλικία που το πιο πολλά παιδιά σκέφτονται πολύ ανώριμα. Ώραια, πες πως είσαι γκευ, ποιο είναι το προβλημά τους.
Για αυτό το θέμα, θα μιλήσεις σε ένα άτομο που ΠΟΛΥ εμπιστεύεσαι. Δεν ξέρω ποιος θα είναι αυτός, ο φίλος σου ή μητέρα σου. Μιλά για αυτο το θέμα στην οικογένεια σου. Μην κολώσεις, μην ντρέπεσαι. Επίσης, λένε οτι είσαι και κουνιστός κλπ, απέδειξε τους οτι δεν είσαι. Βρες μια κοπέλα και αγνόησε τους, και θα δεις πως θα σταματήσουν μέρα με την μέρα. Άπο την ώρα που αυτοί λένε βλακειές και δεν είναι αλήθεια, μην σε νοιάζει καθόλου. Αυτά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126540 από giannhslampoglo στις 18 Απριλίου 2014, 11:26μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ευχαριστω φιλε μου θελω και κατι αλλο
Εγω οπως σου ειπαι και παραπανω ειναι κολλητος μου
τωρα για λεπτομεριες αν θες βοηθα με
ο φιλος μου ειναι κολλητος και εμπιστευομε τιφλα
τωρα το καλυτερο πραγμα ειναι μεσα σε αυτες της μερες να του το πω
λεει δεν εχει προβλημα οτι και να ειμαι δεν τον ενδιαφερει τι
κανω στην σεξουαλικη μου ζωη ισα ισα θα εχουμε κατι διαφορετικο στην
παρεα αλλο μελος της παρεας λεει οτι φοβατε μην του την πεσω αμαν δηλαδι που ευτασε το ατομο εδω ο φιλος μου τι εννοει ειναι αληθεινος φιλος
ευχαριστω ομως πραγματικα που απαντησες τοσο γρηγορα τα χαρακτηριστικα που με λενε ειναι-->
1) οτι σπαω λιγο τους καρμους
2) οτι εχω να παω 3-4 μηνες με κοριτσι
3) ο τροπος που μιλαω μπασα φωνη
4) ο τροπος που γραφω τα μηνηματα
5) η φοβια μου προς το υψος πανω απο 0,50εκ το ξερο υπερβολικο
6) οτι φτιαχνομαι συνεχος και θελω να βαζω αροματα και καμια φοραω τσαντακι
7) οτι απεχθανομε δημοσια να ρευοντε να αμολανε συγνωμη για την εκφραση
Δεν τα λεει ολα ο φιλος μου παντος ειναι κολλητος αφου με υποστριζε ειμαι δεν ειμαι gay και δεν ξερο θελω και την γνωμη σου και στο προιγουμενο θεμα μου σε παρακαλω

γυμνο αντρα θα ειθελα να βλεπω αλλα μονο στην ειδεα να κανω σεξουαλικη πραξη μου ερχετε αναγουλα
τωρα σε θεμα με γυναικα ναι θελω και οικογενια και θελω να κανω σεξουαλικη πραξη 17-18 χρονον τι να πω σε παρακαλω πες και για αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126541 από Darkwin στις 18 Απριλίου 2014, 11:54μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Σπας λίγο καρπους ναι οκ. Αυτό δεν σε κάνει gay. Στο μπάσκετ οι παίκτες σπάνε καρπούς στο σουτ, αυτό δεν τους κάνει αυτομάτως gay. Εχεις να πας 3-4 μηνες με κορίτσι. Ε φυσικό ειναι 2α γυμνασίου είσαι. Δεν μπορείς να γίνεις ο μαμιάς της γειτονιάς από αυτην την ηλικία. Ο τρόπος που μιλάς. Είσαι ακομή 13-14 χρονών. Θα φτιάξει η φωνή σου μην ανυσηχείς.Τι εννοείς ο τρόπος που γράφεις μηνύματα. Δεν ήξερα οτι καταλαβαίνεις άμα ο άλλος είναι gay από τον τρόπο που γράφει τα μηνύματα. Μωρε μπράβο τα μικρά παιδιά τι ανακαλύπτουν. Υψοφοβία, και εγώ έχω, και ο φίλος μου έχει, και πιο πολύ ανθρώποι σε αυτό τον κόσμο έχουν. Βλακειές.
Για τα αρώματα και όλα αυτά, απλώς θέλεις ναι φένεσαι ωραίος, που είναι το κακό. Και εγώ απεχθάνομαι να τις αμολάνε και να ρεύονται. Όλοι νομίζουν πως αυτό σε κάνει άντρα ρε παιδί μου και βαρβάτος. Μαλακίες. Σε κάνει αηδιαστικό και έχεις κακή είκονα προς του γύρω σου.
Απλώς οι φίλοι σου είναι ανώριμοι. Θα περάσει με το καίρο μην αγχώνεσαι.
Ντάξει τώρα για τον άντρα που θες να δεις γυμνό. Φυσικό είναι. Και εγώ στην ηλικία σου έψαχνα να βρω πέοι μέγαλων ανδρών για να τα συγκρίνω με το δικό μου για να δω άμα ειναι οκ. Μην αγχώνεσαι φίλε. Απλώς οι φίλοι σου είναι ανώριμοι και θα ωριμάσουν κάποια στιγμή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126542 από giannhslampoglo στις 19 Απριλίου 2014, 12:04πμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Astrahan@18 Απριλίου 2014)
Σπας λίγο καρπους ναι οκ. Αυτό δεν σε κάνει gay. Στο μπάσκετ οι παίκτες σπάνε καρπούς στο σουτ, αυτό δεν τους κάνει αυτομάτως gay. Εχεις να πας 3-4 μηνες με κορίτσι. Ε φυσικό ειναι 2α γυμνασίου είσαι. Δεν μπορείς να γίνεις ο μαμιάς της γειτονιάς από αυτην την ηλικία. Ο τρόπος που μιλάς. Είσαι ακομή 13-14 χρονών. Θα φτιάξει η φωνή σου μην ανυσηχείς.Τι εννοείς ο τρόπος που γράφεις μηνύματα. Δεν ήξερα οτι καταλαβαίνεις άμα ο άλλος είναι gay από τον τρόπο που γράφει τα μηνύματα. Μωρε μπράβο τα μικρά παιδιά τι ανακαλύπτουν. Υψοφοβία, και εγώ έχω, και ο φίλος μου έχει, και πιο πολύ ανθρώποι σε αυτό τον κόσμο έχουν. Βλακειές.
Για τα αρώματα και όλα αυτά, απλώς θέλεις ναι φένεσαι ωραίος, που είναι το κακό. Και εγώ απεχθάνομαι να τις αμολάνε και να ρεύονται. Όλοι νομίζουν πως αυτό σε κάνει άντρα ρε παιδί μου και βαρβάτος. Μαλακίες. Σε κάνει αηδιαστικό και έχεις κακή είκονα προς του γύρω σου.
Απλώς οι φίλοι σου είναι ανώριμοι. Θα περάσει με το καίρο μην αγχώνεσαι.
Ντάξει τώρα για τον άντρα που θες να δεις γυμνό. Φυσικό είναι. Και εγώ στην ηλικία σου έψαχνα να βρω πέοι μέγαλων ανδρών για να τα συγκρίνω με το δικό μου για να δω άμα ειναι οκ. Μην αγχώνεσαι φίλε. Απλώς οι φίλοι σου είναι ανώριμοι και θα ωριμάσουν κάποια στιγμή!

Συγνωμη για την ερωτηση τι ηλικια εισαι τα εχεις τραβειξει και εσει αυτα εε?
Και πιστευειος ο φιλος μου που λεει οτι ενταξει αν εισαι εισαι ενα μελος της παρεας και θα παραμεινης και οτι θα εχουμε και κατι διαφορετικο δεν θα ειναι στην ρουτινα της καθημερινοτιτας πιστευεις οτι ειναι πραγματικη φιλια αυτο ο αλλος ακομα σκεφτετε οτι θα του τι πεσω μπορει να ειμαι κιολας gay αλλα δεν ξερο πιστευω οτι θα τελιοσει η ζωη μου αν ειμαι και πως θα βρω σχεσει με καποιο αγορι να τα φτιαξουμε 2γυμνασιου?
Ευχαριστω που απαντας σε ολα τα thread μου!
Επισης sorry για το ανακατεμα ο φιλος μου λεει στους αλλους και να ειναι δικαιομα του ειναι και αν θελεισετε να τον διοξετε θα φυγω και εγω μαζι του!
ειναι πραγματικος φιλος?
Απαντα αν μπορεις και sorry που σε καθηστερω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126550 από Dieftharmenos στις 19 Απριλίου 2014, 9:20πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
ΜΗΝ το λες σε κανεναν αγορι μου...ισως το μετανιωσεις αργοτερα!!!Δεν γινεσαι γκει επειδη στο λενε αλλα επειδη το νιωθεις.Εδω λες οτι εχεις να κανεις σχεση 3-4 μηνες??ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΤΕ!!!Ρε τι σας δινουν??!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126554 από giannhslampoglo στις 19 Απριλίου 2014, 2:46μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησης σας
Πιστευω οτι πρεπει να το σκεφτω λιγο καλυτερα
πριν κανω το σωστο η το λαθος και πω ολοι την
αληθεια στο κολλητο μου τελος σπαντον ευχαριστω!
Καλη ανασταση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126555 από giannhslampoglo στις 19 Απριλίου 2014, 2:48μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ευχαριστω παιδια πως κλεινουμε τα θεματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126612 από dimitristhess στις 21 Απριλίου 2014, 9:20μμ

dimitristhess

Εικονίδιο
μέλος από: 6/2/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
μην εμπιστευεσε κανεναν..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login