Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τους τερμίτες στην κιβωτό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ειμαι gay τωρα τι να κανω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126545 από giannhslampoglo στις 19 Απριλίου 2014, 1:18πμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπερα εχω κανει αρκετα theards αν παρατειρισετε καταρχας πιστευω ειμαι γκει ενταξει τωρα τι κανουμε ειμαι 14 χρονον η ζωη πως συνεχιζετε?
Μην νομιζει κανεις οτι θελω να αυτοκτονισω!!!

+ πωσ να συμπεριφερθο που να το πω πρωτα δεν θελω στους γωνεις μου θελω στο κολητο μου που εμπιστευομε σωστο αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126546 από efhvos.gr στις 19 Απριλίου 2014, 1:37πμ

efhvos.gr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
καλησπερα..κ εγω παω β γυμναςιου..θα θελα να σου πω την γνωμη μου για ολο αυτο..κοιτα (οπως διαβασα κ στ αλλα που εχεις γραψει) εχω κ εγω ψηλη φωνη κ με κοροιδευουν κ πολυ "φιλοι" λενε οτι ειμαι κουνιστος..το εχω σκευτει πολλες φορες οτι μπορει να ειμαι..αλλα απ την αλλη πιστευω πως ολοι στην ηλικια μας ακομα ψαχνονται..μην βιαστεις να ανακοινωσεις τιποτα..περιμενε να βγεις απ την εφηβια π τοτε θα εχει διαμορφωθει η σεξουαλικη σ ταυτοτητα κ τοτε θα ξερεις πραγματικα τι εισαι...
υ.γ κ εγω γουσταρω κοριτσια ;)

ελπιζω να βοηθησα..
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #126549 από Dieftharmenos στις 19 Απριλίου 2014, 9:16πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Στα 14 ΔΕΝ μπορεις να γνωριζεις την σεξουαλικοτητα σου...πολλα ατομα το νομιζουν αυτο και κανουν πραγματα που τους στιγματιζουν σε ολη τους την ζωη...μην βιαστεις να πεις οτι εισαι γκει οπως λεει και ο απο πανω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126551 από Bluejack στις 19 Απριλίου 2014, 1:39μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Μα έχεις κάνει να πούμε 2-3 θέματα, και ζαλίστηκα.
Στο ένα λες πως θες να αλλάξει η συμπεριφορά των άλλων, στο άλλο πως θες να τους αλλάξεις γνώμη και πως δεν είσαι αυτό που νομίζουν και σε αυτό λες παραδέχεσαι πως είσαι "gay".
Έχασα την μπάλα, μα καλή ανάσταση.

Μάλλον είσαι σε μια ηλικία που είσαι πολύ μπερδεμένος και επηρεασμένος.
Χαλάρωσε και δε χρειάζεται να δώσεις λογαριασμό σε κανέναν για το τι είσαι και τι δεν είσαι. Αυτό είναι καθαρά προσωπική σου υπόθεση Γιάννο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126553 από giannhslampoglo στις 19 Απριλίου 2014, 2:43μμ

giannhslampoglo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/4/2014
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Παιδια ευχαριστω ολους ενταξει εχετε δικιο ειμαι μπαιρδεμενος τι να πω εχουμε καιρο να δουμε το μελον ειναι εκτος θεματος αλλα για πειτε πως προσεγκιζουμε ενα κοριτση ποιο ευκολα προς την πλευρα μας ευχαριστω ολους!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login