Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εχει αποδειχθεί πια οτι το κάπνισμα είναι η βασικότερη αιτία των στατιστικών.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

πρώτη μου φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126560 από mikri_alitisa στις 19 Απριλίου 2014, 3:28μμ

mikri_alitisa

μέλος από: 30/12/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
καλησπέρα παιδιά θέλω μία βοήθεια ....!!! με το αγόρι μου είμαστε μαζί 9 μίνες και διστυχός μένουμε αρκετά μακριά....!!!! σε λίγες μέρες θα έρθει να με δει και είπαμε να ολοκληρώσουμε την σχέσει μας αλλά εμένα θα είναι η πρώτη μου φορά και φοβάμαι λίγο ...!!!! μπορείτε να μου πείτε τι να κάνω για να μην πονέσω ;;

σας ευχαριστώ προκαταβολικά :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126562 από pi8hkos97 στις 19 Απριλίου 2014, 6:01μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Καταρχάς το πάνω απόλα είναι τα πρωκαταρκτικά. Καλό θα ήταν να ξεκκινήσει να σε φιλάει από το λαιμό, να κατεβαίνει σιγά σιγά κάτω και όταν φτάσει στο στήθος σου να σου πιπιλάει έντονα τις ρόγες. Μετά να αρχίσει να σου τρίβει την κλειτορίδα και όταν ερεθιστείς αρκετά ξεκκινάτε (πίστεψέ με η κλειτορίδα ερεθίζεται πολύ εύκολα). Αν θες του κάνεις και κάνα στοματικό, έτσι να ανάψουν τα αίματα ;) Εννοείται πάντα προφυλλακτικό και λυπαντικό (θα βρείτε αρκετά φτηνά λυπαντικά στα φαρμακεία). Αν και με τα πρωκαταρκτικά θα έχεις γίνει πολύ υγρή στο επίμαχο σημείο και το λυπαντικό δεν θα είναι και τόσο απαραίτητο, καλό είναι όμως να υπάρχει.

Υ.Γ. Αν είναι δυνατόν πάρε αντισυλληπτικό χάπι (πρώτα ρωτάς τον/την γυναικολόγο σου για το κατάλληλο στην περίπτωσή σου) διότι μία στο εκατομμύριο μπορεί να σπάσει το προφυλλακτικό.
Καλή επιτυχία!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126575 από Menion στις 20 Απριλίου 2014, 11:36πμ

Menion

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εάν το θές πραγματικά πίστεψε με ο πόνος μετα γίνεται γλυκός..αρκει να μην το κανείς με το ζόρι..κανε λίγη ατμόσφαιρα και απόλαυσε το..Δεν πονας υπερβολικά για αυτο μην φοβασαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126613 από mikri_alitisa στις 21 Απριλίου 2014, 11:44μμ

mikri_alitisa

μέλος από: 30/12/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
σχετικά με το αίμα ;; διότι φοβάμαι και με αυτό !!! τι θα πρέπει να κάνω ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126614 από pi8hkos97 στις 21 Απριλίου 2014, 11:49μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει κανένα θέμα με το αίμα. Στην τελική θα βγει ελλάχιστο (ή σε σπάνιες περιπτώσεις καθόλου) ενώ ο πόνος είναι ασήμαντος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login