Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έβαλαν για πρώτη φορά κάμερα στην εκκλησία και αντί να πιάσουν τους διαρρήκτες έπιασαν τον παπά να κλέβει.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

βοηθηστε με

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126565 από guheio13 στις 19 Απριλίου 2014, 7:11μμ

guheio13

μέλος από: 19/4/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας,θελω να σας μιλησω για ενα σοβαρο προβλημα που εχω κατα τη γνωμη μου.ειμαι δεκαπεντε χρονων και εχω ενα προβλημα με το πεος μου.η αληθεια ειναι οτι το πεος μου ειναι γυρω στα δεκαπεντε εκατοστα αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι λεπτο.πριν καμια εβδομαδα ημουν με ενα φιλο μου και πηγαμε να κατουρησουμε.ετσι οπως κατουραγαμε ειδα πως το δικο του πεος ειναι πολυ χοντρο και απο τοτε αρχισα να νιωθω μειονεκτικα με το πεος μου.μου εχουν δωθει ευκαιριες για να κανω ερωτα και τα προκαταρκτικα μερη αλλα δεν το εκανα επειδη ντρεπομουν γιατι εχω ακουσει πως οι γυναικες το θελουν χοντρο.πειτε μου τι να κανω σας παρακαλω!ευχαριστω για το χρονο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126566 από Darkwin στις 19 Απριλίου 2014, 8:37μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην κολλάς ρε φίλε στο πάχος του πέους. Μπορεί το πέος σου όταν δεν είναι σε σύστη, να είναι πολύ λεπτό, και όταν είναι σε σύστη, να γίνετε πολύ χοντρό. Μέχρι τα 21 χρονών που έκει λένε οτί σταματάει η ανάπτυξη του πέους σου. Όποτε άμα σου ξαναδωθεί ευκαιρία για έρωτα και προκαταρκτικά, όρμα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126578 από Bluejack στις 20 Απριλίου 2014, 12:40μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
όρμα και από μένα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126599 από guheio13 στις 21 Απριλίου 2014, 4:28μμ

guheio13

μέλος από: 19/4/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login