Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πεος Ερωτηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126588 από Rizlaz στις 20 Απριλίου 2014, 10:58μμ

Rizlaz

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλησπερα με λενε μανο και τν εχω 16 εκ και ειμαι 17ετων.. εχω παει με 3 φορες με γυναικα.. θελω να ρωτισω κατι.. αν και εχω παει 3 φορες με γυναικα στην ζωι μ το κεφαλακι μου οταν το αγγιζω σαν να με τσουζι μπορει καποιος να μου εξηγηση τι ειναι? οταν εκανα τν πραξη και ειμουν με προφυλαξης κατα την δειαρκια της ερωτικης πραξης δν πονουσα καθλου τι μπροει να ειναι και πως αντιμετοπιζετε?(σορυ για τα γραφικα λαθη) =)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #126589 από Bluejack στις 20 Απριλίου 2014, 11:48μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λογικό είναι.
Το μέρος αυτό είναι πολύ ευαίσθητο.
Κατά την ερωτική πράξη υπάρχουν υγρά που δουλεύουν ως λιπαντικό για τέτοιους λόγους τόσο για εσένα όσο και για την κοπέλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126590 από Dieftharmenos στις 21 Απριλίου 2014, 12:06πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπερα...η απαντηση του BlueJack ηταν ακρος κατατοπιστικη...αυτο ακριβως που ειπε.

ΥΓ.Σε αυτο τον τομεα γιατι για οποιοδηποτε θεμα ξεκινανε ολοι με την φραση "Ειμαι ο ΤΑΔΕ και την εχω ΤΟΣΟ"? :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126593 από Rizlaz στις 21 Απριλίου 2014, 2:49πμ

Rizlaz

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Dieftharmenos δεν ξερω το γιατι απλα τοσο καιρο παρακολουθο ερωτησης που κανουν διαφορη εδω περα και το εκανα και εγω ετσι.. ναι οντως ειναι καπως τεσπα.. ευχαριστο για της απαντησης παντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login