Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πείρα είναι μια χτένα που την αποχτάς όταν είσαι πια φαλακρός!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

θα θεωρηθω τσουλα?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126626 από natassaa στις 22 Απριλίου 2014, 4:11μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
καλησπερα σας.. εχω σχεση εδω και 5 μηνες μ ενα παιδι που μενει στο εξωτερικο τους τελευταιους 3 μηνες.. θα ερθει σε 8 μερες και εχουμε ολοκληρωσει μια φορα μετα εφυγε (ηταν ο 2ος μου..) επειδη ομως δεν γινεται να ερθει σπιτι μ καθολου γιατι ειναι παππουδες εδω λογω εορτων αν κλεισω ενα δωματιο σε ξενοδοχειο την πρωτη νυχτα και τν περιμενω εκει με εσωρουχα και κρασι να περασουμε μαζι το βραδυ θα με θεωρησει τσουλα?? εσεις αγορια αν τ εκανε η κοπελα σας σε αντιστοιχη περιπτωση θα ξενερωνατε και θα την θεωρουσατε οτι να'ναι? ειμαστε και οι δυο 20 χρονων.. σας ευχαριστω για το χρονο σας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126627 από Darkwin στις 22 Απριλίου 2014, 5:24μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Από την ώρα που είστε ζευγάρι και είστε και 5 μήνες μαζί, δεν θεωρήσε κατα την γνώμη μου "τσούλα". Θα θεωρούσα την κοπέλα μου τσούλα, αν γινόταν κάτι τέτοιο μέσα σε μια βδομάδα. Τώρα αυτό που λες με το ξενοδοχείο, καλή ιδέα. Δεν πιστευώ να τον πειράξει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126629 από Dieftharmenos στις 22 Απριλίου 2014, 7:25μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Εγω παλι δεν θα την θεωρουσα τσουλα ουτε στην πρωτη βδομαδα...κοπελα του εισαι...ελεος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126630 από Darkwin στις 22 Απριλίου 2014, 10:39μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@22 Απριλίου 2014)
Εγω παλι δεν θα την θεωρουσα τσουλα ουτε στην πρωτη βδομαδα...κοπελα του εισαι...ελεος...


Α οπότε, τα φτιάχνεις μαζί της και το βράδυ στοματικό και πισωκολλητό;
Ο καθένας σκέφτεται όπως θέλει, τι να πω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126631 από natassaa στις 22 Απριλίου 2014, 10:49μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Όχι δεν είμαι αυτου του τύπου που τα κανει απο την 1η εβδομαδα απλά φίλη μ που ρώτησα μ είπε πως το θεωρεί βρώμικο το ξενοδοχείο και ήθελα γνώμες απο αγόρια..σας ευχαριστώ πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126633 από Darkwin στις 22 Απριλίου 2014, 10:53μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Έγραψε:(natassaa@22 Απριλίου 2014)
Όχι δεν είμαι αυτου του τύπου που τα κανει απο την 1η εβδομαδα απλά φίλη μ που ρώτησα μ είπε πως το θεωρεί βρώμικο το ξενοδοχείο και ήθελα γνώμες απο αγόρια..σας ευχαριστώ πολυ!


Βρώμικο; Αν εννοεί οτί δεν σκουπίζουν τα δωμάτια, λέει ψέματα.
Tώρα σοβαρά, όχι καθόλου βρώμικο. Θα γούσταρα πολύ να γινόταν κάτι τέτοιο. Άμα είχε και θέα κιολας, ή διπλό κρεβατάκι. Κομπλέ ακούγεται το ξενοδοχείο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126634 από Dieftharmenos στις 22 Απριλίου 2014, 10:53μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Astrahan@22 Απριλίου 2014)
Έγραψε:(Dieftharmenos@22 Απριλίου 2014)
Εγω παλι δεν θα την θεωρουσα τσουλα ουτε στην πρωτη βδομαδα...κοπελα του εισαι...ελεος...


Α οπότε, τα φτιάχνεις μαζί της και το βράδυ στοματικό και πισωκολλητό;
Ο καθένας σκέφτεται όπως θέλει, τι να πω.


Δηλαδη αυτες που κανουν one night stand ειναι τσουλες και πουτανες με αυτο το σκεπτικο ε??Ο καθενας κανει οτι θελει...μιλαμε για ΣΕΞ...το πιο αγνο πραγμα στον κοσμο...ασχετως που τα κομπλεξ του προηγουμενου αιωνα καναν τα κοριτσια να ντρεπονται!!!Εχεις σχεση που για να την αρχισεις σημαινει οτι ο αλλος σε ελκυει ερωτικα...δηλαδη τι αλλο θελεις?

Φιλικα παντα μην παρεξηγηθω για τον τροπο εκφρασης μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126635 από Darkwin στις 22 Απριλίου 2014, 10:59μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dieftharmenos@22 Απριλίου 2014)
Έγραψε:(Astrahan@22 Απριλίου 2014)
Έγραψε:(Dieftharmenos@22 Απριλίου 2014)
Εγω παλι δεν θα την θεωρουσα τσουλα ουτε στην πρωτη βδομαδα...κοπελα του εισαι...ελεος...


Α οπότε, τα φτιάχνεις μαζί της και το βράδυ στοματικό και πισωκολλητό;
Ο καθένας σκέφτεται όπως θέλει, τι να πω.


Δηλαδη αυτες που κανουν one night stand ειναι τσουλες και πουτανες με αυτο το σκεπτικο ε??Ο καθενας κανει οτι θελει...μιλαμε για ΣΕΞ...το πιο αγνο πραγμα στον κοσμο...ασχετως που τα κομπλεξ του προηγουμενου αιωνα καναν τα κοριτσια να ντρεπονται!!!Εχεις σχεση που για να την αρχισεις σημαινει οτι ο αλλος σε ελκυει ερωτικα...δηλαδη τι αλλο θελεις?

Φιλικα παντα μην παρεξηγηθω για τον τροπο εκφρασης μου...


Καταρχάς η κοπελιά έχει αγόρι και δεν πάει για one night stand. Μην λέμε ότι να ναι. Και ναι, εγώ θεωρώ τις κοπέλες που κάνουν one night stand τσούλες, γιατί πράγματι είναι. Δεν είναι ότι με χαλάει εμένα, αλλά είναι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126636 από natassaa στις 22 Απριλίου 2014, 11:01μμ

natassaa

Εικονίδιο
μέλος από: 22/4/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Εντάξει με πρισατε θα το δοκιμάσω:ρ έχει δίκιο και ο dieftharmenos πρέπει να ξεπεράσουμε αυτές τις προκαταλήψεις όπως και ο astrahan.. Απλά βρε dieftharmene αν ήξερες ότι η κοπέλα σ έχει πάει με ένα γήπεδο πριν από σένα και σε πήγαινε το πρώτο βράδυ σε ξενοδοχείο η πρώτη εντύπωση ποια θα ήταν.. Νομίζω αυτό εννοεί ο astrahan..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126637 από Dieftharmenos στις 22 Απριλίου 2014, 11:05μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
@Astrahan Οπως ειπα...κομπλεξ του προηγουμενου αιωνα...μεχρι και στην Αρχαια Ελλαδα ηταν πιο φιλελευθερος ο κοσμος...

@natassaa Δεν πα να εχει παει και με ολον τον πλανητη??Το θεμα ειναι πως θα νιωσει μαζι μου συναισθηματικα και σεξουαλικα.Αυτο το δεσιμο,αυτη η μαγεια του να κανεις την αλλην να θελει μονο εσενα δεν συγκρινεται με τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login