Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μια γκόμενα με κάλεσε προχθές... Έλα, μου είπε, δεν είναι κανείς σπίτι. Πήγα και όντως δεν ήταν κανείς.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Ευαίσθητη περιοχή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128816 από MiaAnwnimh στις 11 Ιουλίου 2014, 1:13μμ

MiaAnwnimh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/6/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Βγαίνω με ενα αγόρι 19 χρονων και μου λέει οτι θελει να μου βάλει δάχτυλο...εγω ειμαι 15 χρονων και στην ευαίσθητη περιοχή μου δεν ξιριζομαι...μπορει να ξενερωσει με αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128817 από pi8hkos97 στις 11 Ιουλίου 2014, 1:18μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ίσως ξενερώσει. Εγώ για παράδειγμα θα ξενέρωνα. Θα σου πρότεινα να ξυρίζεσαι και για λόγο καθαριότητας αλλά και για αισθητικούς λόγους. Δεν είναι κάτι. Απλά καλύτερα πάρε μηχανή να ξυρίζεις για να μην ερεθίζεται το δέρμα με το ξυράφι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128969 από Anda στις 16 Ιουλίου 2014, 5:39μμ

Anda

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ειναι στα γουστα του καθε ανθρωπου.Ομως για σκεψου.Αν ησουν αγορι και κατεβαζες το εσωρουχο της κοπελας σου και αντικριζες ενα σωρο απο τριχες θα σου αρεσε?Καλο ειναι να ξυριζεσαι και για λογους υγιηνης.Πολυ προσεκτικα ομως.Παντα καινουργιο ξυραφακι καθαρο.Μην αρκεισαι μονο στη σαπουναδα για να ξυριστεις χρησιμοποιησε αφρους ξυρισματος.Στο εμπορευτα υπαρχουν κρεμες αποτριχωσης για την ευαισθητη περιοχη την οποια απλωνεις πανω στα σημεια με τριχες την αφηνεις λιγη ωρα και ξεβγαζεις με νερο.Πρακτικη και χωρις πονους και ερεθισμους!Ψαξτο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login