Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
"Μόνο να βαράς ξέρεις." (Σενάριο ελληνικής σειράς)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ποτε το κανατε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128827 από Aris123 στις 11 Ιουλίου 2014, 5:26μμ

Aris123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά είμαι 14 και έχω πάρα πολύ έντονη επιθυμία να γ.....
Και όταν λέω πάρα πολύ έντονη επιθυμία για να καταλάβετε, βλέπω κάθε μέρα τσόντες, αυνανίζομαι περίπου 5 φορές την μέρα(εκ των οποίων μόνο τις 3 "τελειώνω" για συγκεκριμένο λόγο) στα όνειρα μου βλέπω ότι γ.... γυναίκες που έχω δει στον δρόμο ή στο σχολείο που μου αρέσουν... και άλλα τέτοια

Εσείς πότε το κάνατε πρώτη φορά; Βασικά το έχω συζητήσει με δύο φίλους μου και λένε ότι είμαι μικρός ακόμα... αλλά εγώ αισθάνομαι ότι έχω παραμεγαλώσει(δεν λέω ότι ισχύει... απλώς το αισθάνομαι)

Τι να κάνω;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128830 από Bluejack στις 11 Ιουλίου 2014, 6:34μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Aris, όλοι λίγο πολύ περάσαμε αυτή τη φάση. Είναι οι ορμόνες, είναι η εφηβεία είναι που το σώμα σου ωριμάζει απότομα και μαζί με αυτό και η επιθυμία για ολοκλήρωση. Άλλωστε γι'αυτό είμαστε φτιαγμένοι.
Θα σου έλεγα να έχεις λίγο υπομονή για κανα χρόνο αλλά δε θέλω να έρθουν οι άλλοι και να με πουν παλιομοδίτη. Όποτε εσύ νιώσεις έτοιμος για κάτι τέτοιο και βρεις και την κατάλληλη κοπελιά τότε να προχωρήσεις. Με προφυλάξεις και προσοχή όμως πάντα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128834 από Aris123 στις 11 Ιουλίου 2014, 7:29μμ

Aris123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Το μεγαλύτερο θέμα είναι ότι είμαι σχετικά κλειστός χαρακτήρας... δηλαδή έχω 3 φίλους και καμιά 10αριά γνωστούς που μιλάμε... από κοπέλα δεν είχα ποτέ στην ζωή μου... δεν έχω ωραία φάτσα! Με 2 κορίτσια έχω μιλήσει όλο κι'όλο... γενικά δεν υπάρχει πιθανότητα να βρω κοπέλα στα επόμενα 2 χρόνια μιας και είμαι λίγο κοντούλης και με δουλεύουν όλες οι κα.... Anyway όπως καταλάβατε για τσάμπα πράμα δεν υπάρχει πιθανότητα... και δεν είναι ότι το περάσατε όλοι... βλέπω οι φίλοι μου με μια μαλα.... είναι όλα καλά... εγώ πρέπει να χυ.. 10 φορές και ακόμα θα έχω την αίσθηση ότι πρέπει να το ξανακάνω...

Βασικά θέλω έναν τρόπο για να μειώσω αυτήν την όρεξη... υπάρχει...;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #128845 από ScandalousAngel στις 11 Ιουλίου 2014, 11:51μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με το να λες ότι δεν θα καταφέρεις τίποτα και με το να είσαι ηττοπαθης απλά νιώθεις χειροτερα. Πρέπει να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που μέχρι τα 20 κάτι ή ακόμα και τα 18 μιας και στις μέρες γίνεται νωρίτερα δεν έχουν ολοκληρώσει ενώ είχαν αρκετές σχέσεις και όχι επειδή δεν ήταν εμφανισιακά ωραίοι. Πρώτων είσαι 14 χρονών δηλαδή είσαι σε ένα κρίσιμο σημείο της εφηβείας που οι ορμόνες σου χτυπάνε καμπανάκι και έχει την τάση να αυνανιζεσαι και να θέλεις να ολοκληρώσεις γιατί αυτό ζητάει ο οργανισμός σου αυτή τη στιγμή είσαι σε φάση που "ψάχνεσαι" και είναι λογικό. Αλλά έχει όλο τον χρόνο μπροστά σου να ολοκληρώσεις και δεν χρειάζεται να βιαστείς. Πίστεψε με μέχρι τη Δευτέρα γυμνασίου δεν είχα φιληθει ποτε ούτε καν πεταχτά και τώρα είμαι σε σχέση και μια χαρά. Η ομορφιά που λες είναι κατι υποκειμενικο και έχουμε την τάση να μειώνουμε τον εαυτό μας οπότε μην ανησυχείς, όσο για το ύψος είσαι ακόμα στην ανάπτυξη μην φοβάσαι. Για να μην σε κουράζω να ξέρεις ότι όλα έρχονται στην ώρα τους και προς το παρών υπομονή και κάνε αυτό που σε ικανοποιεί αλλά μην βιαστείς γιατί μπορεί να το μετανιώσεις και αυτό θα είναι χειρότερο. Ελπίζω να σε βοήθησα :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128850 από Aris123 στις 12 Ιουλίου 2014, 9:53πμ

Aris123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Thanks και στους δύο
Ελπίζω πάντως να συμβεί κάτι στα μετέπειτα χρόνια με καμιά
Ξέρεις... είναι σκληρό να βλέπεις όλοι σου οι φίλοι να έχουν σχέση και εσύ να μην έχεις καν φιλήσει καμιά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128967 από Anda στις 16 Ιουλίου 2014, 5:30μμ

Anda

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ειναι λογικο μιας και βρισκεσαι στην εφηβεια!Ακους γυρω σου για το σεξ βλεπεις πραγματα που σε ευχαριστουν και ''διψας'' να τα δοκιμασεις.Στο σεξ ευτυχως η δυστυχως δεν υπαρχουν καταλληλες ηλικιες.Ναι μεν πρεπει να εχεις μπει στην εφηβεια(μην το παρακανουμε) αλλα εσυ και μονο εσυ ξερεις ποτε εισαι ετοιμος να προχωρησεις.Ουτε οι φιλοι σου ουτε το forum.Απο την στιγμη που εισαι υγιεις και φυσικα επιλεξεις την σωστη κοπελα η οποια πραγματικα θελει να προχωρησει(στην ηλικια σου οι περισσοτερες δισταζουν)Βρες την καταλληλη στιγμη.
Ελπιζω να σε βοηθησα αν ναι πατα αποδεκτη:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login