Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γέλα με τα προβλήματά σου. Κι εγώ το ίδιο κάνω.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Προκαταρκτικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128831 από s0fly στις 11 Ιουλίου 2014, 6:58μμ

s0fly

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπερααααα !!!Λοιπον το τελευταιο καιρο με απασχολει πολυ ενα θεμα και θα ηθελα την βοηθησα σας..ειμαι 16 χρονων και το αγορι μου μου ζητησε ναι προχωρησουμε (αν θελω και εγω φυσικα) εε στοματικο,δαχτυλακι και τετια ...αυτο που με αγχωνει ειναι το δαχτυλακι:/ ποναει την πρωτη φορα?υπαρχει περιπτωση να βγει αιμα? θα ηθελα πολυ να μου πειτε τις εμπειριες σας και γενικα οτι γνωριζετε γι'αυτο ,θα με βοηθουσατε πολυ !! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128837 από Kraken013 στις 11 Ιουλίου 2014, 8:16μμ

Kraken013

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ξεκινάς τελείως λάθος!Αν θες να δείς αν ποναει ή αν θα βγάλεις αίμα γιατί δεν δωκιμάζεις να βάλεις μόνη σου δάχτυλο? Ούτε η πρώτη θα είσαι ούτε η τελευταία?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128838 από s0fly στις 11 Ιουλίου 2014, 9:16μμ

s0fly

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ναι εχεις δικαιο και θα το δοκιμασω ...αλλα αλλιως δεν ειναι αν βαζεις μονη σου και αλλιως αν σου βαζει το αγορι σου πχ ..ή οχι? πφφφ δεν ξερω, τι να πω?! ειμαι λιγο ασχετουλα:P
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #128840 από nikipap στις 11 Ιουλίου 2014, 9:45μμ

nikipap

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα ειναι εντελως διαφορετικο! Για πχ εγω οταν εβαζα δαχτυλο μονη μ επρεπε να τριβω την κλειτοριδα μου για να ερθω σε οργασμό ενω οταν το εκανε το αγόρι μου ηταν το κατι αλλο ειτε να μ τριβε την κλειτοριδα η οχι.. Σαν πρωτη φορα καταρχας πρεπει να εισαι ετοιμη και να αγαπατε ο ενας το αλλον, οσο για τον πονο δεν θα πονεσεις αναλογος ομως με ποση ενταση και ποσο ρυθμο το κατι το αγόρι σου! Εσυ εχεις το πανω χερι σε αυτο το θεμα! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128968 από Anda στις 16 Ιουλίου 2014, 5:35μμ

Anda

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Το αν θα σε πονεσει η οχι αυτο δεν στο σιγουρευει κανενας.Τα προκαταρκτικα ειναι σημαντικα και θα δεις οτι θα σε βοηθησουν πολυ οταν πλεον θα εχεις αποφασισει να προχωρησεις σε σεξουαλικη επαφη μιας και ολα θα ειναι γνωριμα.Τωρα,αν ο φιλος σου προσεξει και σου βαλει δαχτυλακι απαλα δεν νομιζω πως θα πονεσεις η κατι τετοιο.Εφοσον εισαι ακομα παρθενα μην επειχηρησετε πανω απο ενα δαχτυλακια.Να προσεχετε και να μην σου κανει αποτομες κινησεις για να μην προκαλεσει και τραυματισμο στον παρθενικο σου υμενα.Να θυμασαι οτι οσο πιο υγρη εισαι τοσο πιο ευκολο και ανοδυνο θα ειναι.Χαλαρωσε και απολαυσε το.Ελπιζω να σε καλυψα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128989 από s0fly στις 18 Ιουλίου 2014, 4:09πμ

s0fly

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ !με καλυψες:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129182 από pikachu^^ στις 29 Ιουλίου 2014, 3:50μμ

pikachu^^

Εικονίδιο
μέλος από: 29/7/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
λοιποοον, θα σου πω και εγω την γνωμη μου και ακουσε με αν θες...λοιπον εχω εμπειρια απο το δαχτυλακι μπορει να πονεσεις σε ορισμενες φασεις αλλα μην ανχονεσε γιαφτο και κοιτα νατο απολαφσεις...επεισεις το αν θα πονεσεις εξαρτατε απο τν φιλο σου..δλδ με το πως θα σου το κανει, τις κινησεις του κτλπ..να σιγουρεφτεις πριν απο οτιδιποτε να εχει πλυνει να χερια του (!)
τρ για το αιμα...ναι, υπαρχει μια πιθανοτητα να βγαλεις αιμα..εγω εβγαλα αλλα την συγεκριμενη περιπτωση την ψαχνω ακομη.. οποτε δν μπορω να σου εγγυηθω τπτ σχετικα με το αιμα...
ελπιζω (τουλαχιστον στην πρωτη ερωτηση) να σε καλυψα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129481 από eirini_g17 στις 12 Αυγούστου 2014, 5:33μμ

eirini_g17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Θα σου πω και εγω την γνώμη μου, την εμπειρια που εχω πο το δαχτυλο ειναι οτι μπορει να πονεσεις που κ που κ φυσικα αναλογως με τον ρυθμο και την πιεση που θα δινει ο ιδιος. Υπαρχει περιπτώση να βγάλεις αίμα, εγω εβγαλα και εσπασε ο παρθενικος μου υμενας επειδη το εβαζε πολυ μεσα. αν δεν θες να βγαλεις πες του να το κανει χαλαρα και στη τελικη δίνε του εσυ ρυθμό κρατόντας το χερι του με το δικό σου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login