Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν θες να προσέχουν οι άλλοι κάθε κουβέντα που θα πεις, τότε παραμίλα στον ύπνο σου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φλεβες στα αγορια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128976 από Theo_Tzo στις 17 Ιουλίου 2014, 3:00πμ

Theo_Tzo

μέλος από: 23/2/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κοριτσια σας αρεσουν οι φλεβες στα αγορια? αν ναι, απο την εξω μερια του χεριου ή απο μεσα ? σας αρεσουν οι πολλες ή οι λιγες και καλες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128977 από Dieftharmenos στις 17 Ιουλίου 2014, 3:08πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Κοιτα να δεις...υπαρχουν ατομα εδω που κοροιδευω(το ξερω ειμαι κακος) που ειναι 13-14 και λενε "τον εχω ΧΥ εκατοστα ειναι καλα?".Εε λοιπον τετοιου τυπου ερωτησεις ειναι πιο λογικες απο τις δικες σου.

Κατι μου λεει οτι θα σου πουν οτι δεν εχουν θεμα...βαζω και στοιχημα...τον κοβω απο την ριζα ρε αδερφε.Εκτος βεβαια και αν εννοεις να εισαι μποντιμπιλντερας που να μην μπορει να κουνησει το σωμα του απο τους μυς...εκει μαλλον αηδιαζουν...

Σημείωση Moderator: Όλες οι ερωτήσεις είναι ευπρόσδεκτες. Εδώ τις "απαντάμε", δεν τις "σχολιάζουμε".
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128978 από Theo_Tzo στις 17 Ιουλίου 2014, 3:17πμ

Theo_Tzo

μέλος από: 23/2/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
οχι ρε φιλε..απλα βλεπω κοριτσια αν βλεπουν αλλους και να λενε αααχ εχει φλεεεβεεες..καταλαβες?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128983 από lenaki19 στις 17 Ιουλίου 2014, 2:20μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εμενα προσωπικα μου αρεσουν δεν εχω προβλημα αλλα να ειναι φυσιολογικες οχι σα τουσ μποντιμπιλτεραδες που λεει ο dieftharmenos γιατι εκει ειναι αποκρουστικο το θεαμα. οι κανονικες ειναι οτι πρεπει παντως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login