Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Πρόσκοπος: Ένα παιδί που ντύνεται σαν ηλίθιος και ακολουθεί τις οδηγίες ενός ηλίθιου που είναι ντυμένος σαν παιδί.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

2 ερωτησεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128979 από Luke1234 στις 17 Ιουλίου 2014, 4:13πμ

Luke1234

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδες..ειμαι καινουργιος εδω.. 16 χρονων και οπως προανεφερα εχω 2 ερωτησεις

1)Το πραγμα (δεν ξερω τον επιστημονικο ορο) που ενωνει την βαλανο με το δερμα και δεν αφηνει ανοιχτο το πετσακι αν δεν εισαι σε στυση φευγει ποτε ; και αν πως ; ειναι εποδυνη διαδικασια..κοβεται στο σεξ χωρις προφυαλαξη

2)τις τελευταιες μερες εχω παρατηρησει οτι κατα την εξπερματιση το σπερμα δεν πεταγεται.απλα κυλαει πανω στην βαλανο.επισης δεν βγαινει καν απο την τρυπα που βγαινουν τα ουρα αλλα απο μια τρυπα ακριβως απο κατω (περναει απο πανω της το πραγμα που ανεφερα πριν)Ειναι κατι σοβαρο.Θα πρεπει να παω σε γιατρο.Παρακαλω απαντηστε
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128984 από Gray στις 17 Ιουλίου 2014, 3:21μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1) οπως το ειπες και εσυ , με το σεξ καποια στιγμη ΙΣΩΣ σου βγει , λιγο αιμα μπορει να τρεξει αλλα μπορει και οχι , σε καποιους ποναει λιγο σε καποιους οχι . Δεν βγαινει ομως σε ολους , μονο σε αυτους που το σχοινακι αυτο ειναι ευαισθητο .

2) Ολα φυσιολογικα . Σε καποιους πεταγεται σε καποιους οχι , μπορει και σε σενα να πεταγεται μολις μεγαλωσεις . Και απο εκει που βγαινει ειναι φυσιολογικο .

αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login