Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Οι παπαροκάδες σε συναυλία και στην έξοδο πάγκος με εικονάκια και μπουκαλάκια αγιασμό
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ξαδερφη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129023 από danows στις 20 Ιουλίου 2014, 4:52μμ

danows

μέλος από: 20/7/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
μια μερα ειμουνα στο σπιτι μονος μου με μια ξαδερφη και οι γονεις μας αλιπαν και θα ερχοταν μετα απο 1 μερα,εγω εκεινη την μερα εκανα μπανιο και ξεχασα να κλειδωσω και ,μπηκε η ξαδερφη μου μεσα στο μπανιο και κοιταξε τον πουτσο μου εγω νταπηκα και με λεει εχεις μεγαλο πουτσο αλλα κατσε να στο ξυρισω και με τον ξυρισε μετα κατεβασε τα εσωρουχα της καιμε εβαλε να την κανω γλυφωμουνι,επισης με πιρε και πιπα,και με ειπε οτι θελει μια αλλη μερα να την γ...... τι λετε να κανω... απαντηστε ειναι επειγον και με τρωει
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #129027 από Dieftharmenos στις 20 Ιουλίου 2014, 7:24μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Και μετα φανταζομαι κατεβηκε ο σουπερμαν απο μια ταρατσα και σου ειπε οτι θελεις να τον γ....ς και αυτον???

Παρολα αυτα αν λες αληθεια πρεπει να σε ρωτησουμε τι βαθμου συγγενεια εχετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129029 από danows στις 20 Ιουλίου 2014, 11:23μμ

danows

μέλος από: 20/7/2014
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
εε μακρινα τεταρτα ξαδερφια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129034 από pi8hkos97 στις 20 Ιουλίου 2014, 11:40μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Από τέταρτα και μετά δεν θεωρείται αιμομοιξία. Ρίξε μία να ηρεμίσεις. Είσαι στο άνθος της ηλικίας σου.
Πάντως και εμένα μου κάνει εντύπωση εγώ δεν ξέρω καν αν έχω δεύτερα ξαδέρφια (έχω δηλαδή αλλά ούτε που τα ξέρω) και εσύ τώρα ξέρεις την τέταρτή σου ξαδέρφη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login