Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Τριχες και μαγιω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129024 από dimitris_97 στις 20 Ιουλίου 2014, 5:30μμ

dimitris_97

μέλος από: 20/7/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
παιδια ειμαι 17 χρονων και εχω αρκετες (οχι παρα πολλες τριχες στην κοιλια (γυρω απο τον αφαλο)..τωρα που ειναι καλοκαιρι σκεφτομαι να κανω αποτριχωση γιατι δεν τις βρισκω ελκυστικες..τι λετε να κανω?ξυραφακι η κερι η κατι αλλο??εσεις εχετε τριχες εκει?αν ναι τις εχετε πειραξει ποτε?(σημειωση:ειμαι αρκετα αδυνατος αλλα σχετικα γυμνασμενος)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129028 από Epistimon στις 20 Ιουλίου 2014, 9:06μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε και εγω 17 χρονων ειμαι και εχω σε αυτη την περιοχη. Εγω σου λεω να μην τις πειραξεις γιατι ειναι ελκυστικες για τις κοπελες ασχετα αν εσυ πιστευεις το αντιθετο. Και εγω ετσι πιστευα αλλα ρωτησα αρκετες κοπελες και ολες μου ειπαν οτι ειναι γοητεια να εχει ο αντρας εκει τριχες. Νταξει εαν εισαι σαν μαιμου που δεν εισαι αλλα λεμε τωρα επρεπε να τις ειχες ξυρισει αλλα αφου δεν εχεις τοσες πολλες τι σε πειραζει? Αν θες τοσο πολυ να τις ξυρισεις ειτε επειδη νομιζεις οτι δεν ειναι ελκυστικες ειτε επειδη θελεις να δειξεις το γυμνασμενο σωμα σου θα σου προτεινα μια ειδικη ξυριστικη μηχανη σωματος που θα εχεις πιο καλα και γρηγορα αποτελεσματα η ακομα εχω ακουσει οτι μπορεις να το κανεις και με κρεμες αποτριχωτικες. Αν δεν μπορεις να παρεις καποιο απο αυτα που σου ειπα τοτε χρησιμοποιησε ενα ξυραφακι απλο. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΧΕ...αμα τις ξυρισεις μετα θα βγαινουν πιο αγριες και ισως μετα θα ειναι αντιαισθητικο ενω τωρα δεν ειναι. Το μονο μερος που θα προτεινα σε καποιον αντρα να ξυρισει επειδη ειναι πραγματικα αντιαισθητικο ειναι η πλατη.
Αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login